2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kızlar kontrol vardı bugün sancı 40larda ama düzenli çıktı tabi yetersiz dedi doktor . Çarşamba kesin yatirakim 41+0 oluyorum çünkü artık bekleyemeyiz herşeyini hazırla gel dedi . Dua ediyorum inşAllah çarşambaya kadar sancı veya açılma olur diye bakalım hayırlısı
Epidurali sordun mu canım

Kızlar bu hafta benim kendi doktorum yurt dışında. Bu yüzden başka bir doktor daha ayarladık. Normalde kendi doktorumda bebegim3-4 gün geri çıkıyordu. Bugün diğer doktorumla randevum vardı. Kontrolde her şey yolunda dedi ama doktor çıkışı ultrason kağıdında farkettim ki bebeğim 2 hafta geri görünüyor. Çok kafama taktım. Moralim bozuldu. Fotoğrafa bi bakabilir misiniz? Bu arada 3cm açıklık varmış. Kendini yormadan merdiven in çık, yürüyüş yap, cinsel ilişki olsun, günde 2 bardak adacayı iç dedi. Doğumu tetiklesin dedi. Allah'ım hayırlısıyla sağlıkla İnşallah
cnm ben olsam bu son haftadaki ölçümlere çok takılmam heralde zaten farklı bir durum olsa doktor da dikkat eder diye düşünüyorum sıkma canını bence zaten az kalmis maşallah açıklığın da çok güzel inş kolaylıkla doğumun olur benim de çarşamba kontrol var inş bendede açıklık vardır en son yumuşama vardı.

Ve artik kızlar 1 haftadır inanın sağ bacagimin üstüne yürüyemiyorum topalliyorum gün geçtikçe daha kötü oluyor.normal midir bu durum sizce ya var mi çevresinde duyan bilen

cnm ben olsam bu son haftadaki ölçümlere çok takılmam heralde zaten farklı bir durum olsa doktor da dikkat eder diye düşünüyorum sıkma canını bence zaten az kalmis maşallah açıklığın da çok güzel inş kolaylıkla doğumun olur benim de çarşamba kontrol var inş bendede açıklık vardır en son yumuşama vardı.
Sağol canım doğru belki de dediğin gibi.. iste bu iç ses yok mu bır bır konuşan.. inşallah canım. Umarım senin de kontrolun cok güzel geçer, hayırlı haberler alırsın

Bende de tüm testleri erkek dedi ama kız bebegim karbonat lahana çin Rus tüm hepsi erkek diodu ama kız nasipse
Hayırlısı olsun hepimiz için canım.saglikli bir sekilde kucagimiza almak nasip olsun.suan 12+3 teyiz.4. Ayımizdan sonra kiyafet alisverisimize baslayacagiz nasipse:)

Tam 200 kişi nisan annesi ankete göre. Peki kaç kişi dogum yaptı kaç kişi hala doğumu bekliyor?

Merak ediyorum :)

Bak yeni bir şey öğrendim duvarın dibine otur sırtını duvara ver ayaklarını uzat ve sağ ayağını sol ayağının üstüne koymaya calis eğer koyabiliyorsan 1 hafta var demek yok eğer ayağın anca sol ayağının baş parmağa kadar çıkıyorsa 1 2 gün belkde daha az kalmis demekmis
Ben baya sag ayağımı sol ayagimin ustunden geçirip digrr tarafa atabiliyorum. Allahim daha ne zaman dogurcam beeen:110::110::110::110::110:

Kızlar bu hafta benim kendi doktorum yurt dışında. Bu yüzden başka bir doktor daha ayarladık. Normalde kendi doktorumda bebegim3-4 gün geri çıkıyordu. Bugün diğer doktorumla randevum vardı. Kontrolde her şey yolunda dedi ama doktor çıkışı ultrason kağıdında farkettim ki bebeğim 2 hafta geri görünüyor. Çok kafama taktım. Moralim bozuldu. Fotoğrafa bi bakabilir misiniz? Bu arada 3cm açıklık varmış. Kendini yormadan merdiven in çık, yürüyüş yap, cinsel ilişki olsun, günde 2 bardak adacayı iç dedi. Doğumu tetiklesin dedi. Allah'ım hayırlısıyla sağlıkla İnşallah
Canım benim bir aydır böyle çıkıyor hep iki hafta geride. Dr birşey demedikçe hiç takmıyorum inanki orda yazan sadece kilosu önemli artık o da gayet iyi hatta aynıyız diyebilirim.

Canım benim bir aydır böyle çıkıyor hep iki hafta geride. Dr birşey demedikçe hiç takmıyorum inanki orda yazan sadece kilosu önemli artık o da gayet iyi hatta aynıyız diyebilirim.
Sağol canım herkesin evladı kucağına hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah. Sözlerin içimi rahatlattı çok teşekkür ederim

X