2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kızlar bugün benimde kontrol vardı . İnatçı kızım hala gelmiyor :KK43: Nstde sancı var ama az tabiki yeterli değil . Doktor cumartesi acile nstye gel pazarteside hazırlıklı gel yatis yapabiliriz dedi . Tek duam insaallah kendi sancimla dogum yapabilmek :KK43:

Kızlar bugün benimde kontrol vardı . İnatçı kızım hala gelmiyor :KK43: Nstde sancı var ama az tabiki yeterli değil . Doktor cumartesi acile nstye gel pazarteside hazırlıklı gel yatis yapabiliriz dedi . Tek duam insaallah kendi sancimla dogum yapabilmek :KK43:
Hakkında hayırlısı olsun canım bak stres de etkiliyormuş gelmesini

Selam kızlar
Bebek makat gelişli sezeryan 13 nisan.
Doktor dediki kafasında şekil bozukluğu olabilir doğduğunda korkmayın. Kafa kaburgalara dayanıyor diye öyle bir ihtimal var dedi. Böyle bir durumla karşılaşan var mı?
Bizim arkadasın bebiş öyleydi kafanın arkası dümdüzdü hic cıkıntı yoktu bebekte yassı gibiydi ama bi sag bi sol yatıraraktan zamanla normale döndü canım daha kemikleşmedigi icin öyle dogsa bile sekli degişiyor canım ondan korkma sen

Kizlar kontrolum vardi. Duzenli sanci cikti. Doktor serum taktirdi ve sanciyi durdurdu. Pazartesi kontrol var tekrar. 37. Haftada asagiya donmus benimki. Cuma gunune kadar gelmezse cuma sezaryen var. Ikinci kez yasayacak olsam da garip bir korku hissettim.

Ben de kontrolden geldim.. geçen hafta nst de çıkan sancılardan ve artan ağrılarımdan sonra bu hafta sancılar düzenlidir belki dedim hiç çıkmadı gelmeye niyeti yok kızımın süreç uzadıkça herkes arayıp doğurmadın mı daha dedikçe stres oluyorum..
Ayni durumdayim surekli daha dogurmadin mi diyolar.sanki ben istiyorum dogurmamayi

Ben ilkinde 5 saat suni sancı almıştım ama açılma olmamıştı ağrı vardı tabi ama dayanılmayacak gibi değildi

Benim hep aşagıdaydı moralini bozma niye sıkıntı yaptığını da anlamadım

Stresten geriliyorum. Evde de stres düzeyi artıyor. Ilk dogumum olacak ve neyle karsilasacagimi da bilmiyorum biraz heyecan bolca korku tuhaf bi bunalım var ustumde.

Bide annem göbeğin aşağıda doğumun çok yakın demişti günler önce doktor da gecen gittiğimde doğum heran olabilir hazırlıklı ol deyince panik oldum iyice ne bileyim.

1 ay sonra en geç yakışıklı oğlum kucağımda olacak ama günler geçmez oldu iyice

Ben yarin doğuma gidiyorum sabah erkenden yatış yapilacak yaklasik 4cm acilmam var ... Sancı yok galiba aksam kahverengi birşeyler geldi nişan olabilir veya muayeneden sonra olmuş ya olabilir.bugün muayene etti çünkü .dua eder dua beklerim .ALLAH razi olsun şimdiden.

Ben yarin doğuma gidiyorum sabah erkenden yatış yapilacak yaklasik 4cm acilmam var ... Sancı yok galiba aksam kahverengi birşeyler geldi nişan olabilir veya muayeneden sonra olmuş ya olabilir.bugün muayene etti çünkü .dua eder dua beklerim .ALLAH razi olsun şimdiden.
4cm acilma cok iyi. Yarin dogurursun sen. Hayirli dogumlar olsun. Saglicakla kavus bebisine

Allah bir avazda kurtarsın inşallah darısı başımıza

Bende yattim.kizlar plasenta yaslanmis ondan bebeye kan gitmemis beykine en iyisi baslatalim dediler tabi aciklik sifir alttan baloncuk soktular rahmime acilsin diye bekliom yarin yine aciklik oldumu bakacaklar eger 2 3 cm olursa sumi samci suyu patlatim dogum dua edin insaAllah

İnşallah saglicakla gelir meleğin canim:anne::emir_bebek:
Bu arada acilman çok iyi bencede . 4 cm. Belki sabaha kadar bi o kadar daha olur acilman inşallah.
sana bana ve doğumu nu bekleyen bütün anneler e kolaylıklar diliyorum.

Doğum yapmış bütün arkadaşlarımıza sağlıklı bi omur diliyorum bebisleriyle. Allah'ım analı babalı büyütmeyi nasip eder insallahhhhh.

Bu arada bugün karnimda sanki adet olacakmisim gibi bi ağrı var. Kasiklarim ve belimde de ağrı var. Bu normal eminim buna ama insan hani kendi kendine diyor iste şimdi doğum mu baslicak bunlar ilk belirtiler mi. Vs vs.

Gözüm kapansa doğum başlıyor hissi geliyor :KK70:

X