2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kızlar hiç ağrım sizim yok ama bi an önce hayırlısıyla kucağıma almak istiyorum napcam ben ya yürüyüşte yapamıyorum yoruluyorum hemen

Kızlar, ben de dün sabah 08.45’de sezeryanla doğum yaptım. 2. sezeryanım. Spinal anestezi verildi. Ama sezeryan sırasında, doktor bebeği çıkarttıktan sonra ağrı hissetmeye başladım. Ağrı hissettiğimi söyleyince sakinleştirici vermişler. Sonrasını pek hatırlamıyorum. O sakinleştirici hafızayı da etkiliyormuş. Yaklaşık bir 20dk- 30dk gibi bir zaman dilimini hatırlamıyorum. Şu anda iyiyiz çok şükür. Birazdan taburcu olacağız... Allah herkese hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah...

Kızlar, ben de dün sabah 08.45’de sezeryanla doğum yaptım. 2. sezeryanım. Spinal anestezi verildi. Ama sezeryan sırasında, doktor bebeği çıkarttıktan sonra ağrı hissetmeye başladım. Ağrı hissettiğimi söyleyince sakinleştirici vermişler. Sonrasını pek hatırlamıyorum. O sakinleştirici hafızayı da etkiliyormuş. Yaklaşık bir 20dk- 30dk gibi bir zaman dilimini hatırlamıyorum. Şu anda iyiyiz çok şükür. Birazdan taburcu olacağız... Allah herkese hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah...

Allah uzun ve saglikli ömür nasip etsin bebislerinize.
Dogum yapan arkadaslardan ricam var sagolsun hepsi haberdar ediyo bizi ve bizde gercekten mutlu oluyoruz ama lutfen ilk mesajinizda kac kg dogdu kac haftalikken dogdu boyu kac santim :emir_bebek: lutfen bunlarida yazin cunku bebis dogduktan sonra mecburen cok sık yazamiyosunuz ve merak ediyoruz bizde gercekten ama kendi adima surekli soru sorup bunaltmakta istemiyorum:KK71:

Üye
Yeni

Dogum yapan arkadas hayirli olsun ne guzel
Banada diorlar cuma ama aciklik yoksa iste rahim yumusasin aciklik olsun diye o balloncuk var yerlesioo rahime belki 12 saatte 5cm mi oluormus agrisiz ama galiba neyse sonra ama.o yetmio suni tabi ve istersen epedural ama ben o seyi taktirmak istemiom ins 2 3 cm vardir aciklikli direk suni ve suyu patlatirlar arkadastaki gibi
Cunku dun neymis kafasi kanala inmis ama kan dolasimi beyinde coook iy degilmis ondan dogum ehh acilsee ya mubarekk kari niye yatirmadiniz niyeee sezaryan degil mesela deme bunlar takti bana 36 haftadan beri bilionuz bebek kilo almio yok virus gecen prof bilionuz baktì sukur yok birsey dedi amann Allah bilir herseyiii ama ben öle sey tak onla gez dur istemiim ama bugun yine kontrol bakalim neolcak nst ye nagladilsr cukur iyi saat 13 de yine dua edin yaaa
Ay canım senin paylaşımlarını okudukça kolay ve sağlıklı bir doğum yapman için dua ediyorum hatta bugün acaba doğum yapmışmıdır diye bakmak için girdim nete. Sakin ol hepsi geçecek inşallah.

Afedersin önceki sayfaları okurken hemen yazdım sonradan gördüm son yazdığınızi. Bu maalesef birçok kadının başına geliyor. çok geçmiş olsun. Allah sağlıklı gebelikler nasip etsin. Bir daha çocuk düşünürseniz üniversite hastanesine gidip testlerinjzj yaptırın. Birçok sebebi olabilir hiçbir sebebi de olmayabilir.
Benimde ilk bebeğim 7 haftalıkken düştü kürtaj olmdedi olmadım 2 gün sonra kese düştü diğer ayda kızıma hamile kalmıştım o zaman çok zayiftim ve bu 4 gebelikte de kanama oldu hep ama hepsini kucağıma aldım bununda almayı nasip etsin inşallah ama hiç aklıma gelmemişti neden düştüğünü araştırmak

Ay canım senin paylaşımlarını okudukça kolay ve sağlıklı bir doğum yapman için dua ediyorum hatta bugün acaba doğum yapmışmıdır diye bakmak için girdim nete. Sakin ol hepsi geçecek inşallah.
Allah razi olsun yok daha evdeyim 1 de randavum nst ye baglanacam bakalim bende kendi samcim ve nlrmal kolay istiom ama hayirlisi bakalim yaa

Bebişler bir bir geliyor maşallah. Senin bebeğin de hayırlı olsun canım sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin Allah

Kizlaaarrr.

Dr doğum kanalına girdiğimizi söylemişti. Bugün sancilarim normalden daha keskin ve sık oldu.

Akintim çoğaldı ve sanırım psikolojik olarak yerlerdeyim.

Bi resim yuklicem n'olur birsey diyin. Karnım haftama göre çok mu düşük.

Sanki her an doğum baslicak gibi hissediyorum.

Kendimi sakinlestiremiyorum.

Evdekiler beni gergikce geriyor. Kendileri hiç düşünmüyor biz bu kızı etkiliyor muyuz diye. Patlamak üzereyim. Rahat değilim. Huzursuzum.

Sinirden catlicam az kaldı :KK43:Eki Görüntüle 2133111

Benim hep aşagıdaydı moralini bozma niye sıkıntı yaptığını da anlamadım

Slm kizlar benimde bu gun dr kontrolum vardi bebegim makat gelis oldugu icin sezeryan olacak nasipse korkuyorum aslinda normaldende korkuyodim ama bakalim hakkimizda hayirlisi
Benim ikinci dogumum, ilki gibi bunu da normal bekliyoruz ama ben de korkuyorum :) dedigin gibi hayirlisi.

Selam kızlar
Bebek makat gelişli sezeryan 13 nisan.
Doktor dediki kafasında şekil bozukluğu olabilir doğduğunda korkmayın. Kafa kaburgalara dayanıyor diye öyle bir ihtimal var dedi. Böyle bir durumla karşılaşan var mı?

Ben de kontrolden geldim.. geçen hafta nst de çıkan sancılardan ve artan ağrılarımdan sonra bu hafta sancılar düzenlidir belki dedim hiç çıkmadı gelmeye niyeti yok kızımın süreç uzadıkça herkes arayıp doğurmadın mı daha dedikçe stres oluyorum..

Allah uzun ve saglikli ömür nasip etsin bebislerinize.
Dogum yapan arkadaslardan ricam var sagolsun hepsi haberdar ediyo bizi ve bizde gercekten mutlu oluyoruz ama lutfen ilk mesajinizda kac kg dogdu kac haftalikken dogdu boyu kac santim :emir_bebek: lutfen bunlarida yazin cunku bebis dogduktan sonra mecburen cok sık yazamiyosunuz ve merak ediyoruz bizde gercekten ama kendi adima surekli soru sorup bunaltmakta istemiyorum:KK71:
Bebişler bir bir geliyor maşallah. Senin bebeğin de hayırlı olsun canım sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin Allah
Çok teşekkürler. Darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah.
39 hafta+ 1 günlük
Sezeryan ve spinal anestezi ile doğdu bebeğim.
Kilosu 3390 gr, boyu 50 cm, baş çevresi 35 cm. (Maşallah diyelim lütfen )
Allah tüm isteyenlere hayırlı, sağlıklı, iyi kalpli evlatlar nasip etsin inşallah...

X