2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Senin ikincimi ve sezaryanmi
Evet ikinci ve sezeryan.
o bende de var. Ben de kıskanıyorum. Oğlumu bile hala başkasından kıskanırım.

Kıskanç anneleriz biz :) sağlıkla gelsinler de en çok bizi isteyecek yavrular inşallah
Amin canım inşallah

Korkuonuzmu
Annem dio niye korkuonnn herkes edioo ve Allah var dioorrrr
Yani korkuyorum tabi. Ama hep diyorlar ya kucağına alınca herşey geçiyor diye gerçekten öyle. Tabi ki ağrı sızı oluyor olmaması imkansız ama o ağrılar geçmeseydi unutulmasaydı kimse bir daha çocuk yapmazdı

Aaa gercektenmi Allah anali babalu buyutsun ins cnm
Öle dendigi gibu abartili degil yani epedural aldinmi

M mehtapmhtp88 canım biraz suyum geldi demiştin ya, nasıl anladın? Benim 3 gün önce nişanım geldi ama bekliyorum hala..
Cnm merhaba. Ben bi an camasirimi islak hissettim. Akinti sandım açıp bakinca bildiğin islanmsti sonrada idrar mi kaçırdım diye düşündüm yok degildi. Yani yarim cay bardagi falan boylu boyunca islakti. Akinti gibi koyu kivam da degil. Su. Gittigimde zaten 4 bucuk cm acıkmış

Allah analı babalı büyüsün inşallah darısı başımıza inşallah benim 4.dogum ama hala korkuyorum

Maşallah canım Rabbim yavrunu analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

Benim 2.doğumdu zaten gittiğimde 3 cm açılma varmış. Korkma canım bol bol salavat çek allah yardım ediyor
Bende doğumu bitirene kadar ayetul kürsüyü hep okurum dua ederim sancı değilde hani o koltuğun üstüne çıkıp beklemek korkutuyor beni ben hastaneye gittiğimde 7 cm acilmam oluyor en fazla 1 saat içinde yapıyorum 2 kizimda dikiş vardi 3. Kizimda yoktu ama yinede korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…