2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Yani şöyle söliyim, 11 gibi serum bağlandı, akşam üstü 5te doğurmuştum.. Özellikle ilk doğum için hızlı bir oldu dedi doktorum :) 4cm açılana kadar sancı vardı tabi ki, sonrasında epidural aldım. Daha da hızlandı doğumum. 3.ıkınmada da oğlum geldi zaten. Geri dönüp baktığımda doğuma dair zor ve travmatik hiç bir anım yok, o yüzden kolay ve rahat diyorum :)
darısı bana inş hep diyorum hastaneye gidince şöyle 3 4 cnm açıklığım olmuş olsa keske

Allah nasip eder de bu sıkıntı sorun olmazsa ben de epidural normal doğum düşünüyorum canım. Ama çok da plan yapmak istemiyorum o an en sağlıklısı neyse doktorum o yönde yönlendirme yapacak. Sadece tek çekincem 4cm e kadar sancıyı tolera edebilir miyim ve doğum esnasında nasıl doğru şekilde ıkınıcam.. kafamda deli sorular
su ıkınma işini ben de çok düşünüyorum o yüzden epidural alınca hani tamamem ıkınma hissini yok edecek kadar olmamasini isticem en azından rahat ıkınmak icin

Ebe arkadaşımı aradım canım. Tekrar gelirse su gibi o zaman git dedi. Bekliyorum bakalım

Aynı şeyleri yaşıyoruz. Benim de akıntı şeklinde var ama çok fazla değil. Ama bel ağrım fena, hiç geçmiyor. Bebeğin hareketleri nasıl peki? Benimki canımı acıtacak şekilde hareket ediyor
cnm senin doğum da yakın görünüyor benim arkadaşımın da öğlelerde biraz suyu gelmişti akşamına hafif başlamıştı sancilati

Kızlar bebegim emmek istemiyor göğsüm süt dolu ama herzaman tutmuyo göğsümü. Ağlıo biraz tutunca. Tecrübeli anneler lütfen yardım edin
cnm gerçekten kendine guvenmeni ve pes etmemeni tavsiye ederim sen ne kadar sakin rahat olursan o kadar kolay olur ten tene temas şeklinde emzirmeyi de deneyebilirsin

Kızlar şimdi çıktım kontrolden 3600 olmuş kızım masAllah . Doktor 3900 den sonra sezaryan dusunebiliyoruz dedi nstde sancı cikti ama 20 dakika aralıklarla dedi biz bunun 5 dakikaya düşmesini bekliyecegiz cumartesi pazar Ben Senden ümitliyim olmazsa pazartesi kesin gel dedi zaten belden ağrı hissediyorum ilk defa bakalım hayırlısı :)
hakkında hayırlısı inş bi bakmışsın yarin suyun geldi ve nisan

su ıkınma işini ben de çok düşünüyorum o yüzden epidural alınca hani tamamem ıkınma hissini yok edecek kadar olmamasini isticem en azından rahat ıkınmak icin
Doktor bana ağrı tamamen geçmeyecek de karşılayabileceğin düzeyde olacak ve kasılmayı hissedeceksin bu sayede ıkınacaksın dedi ama tabii bir tecrübem yok canım

Kızlar şimdi çıktım kontrolden 3600 olmuş kızım masAllah . Doktor 3900 den sonra sezaryan dusunebiliyoruz dedi nstde sancı cikti ama 20 dakika aralıklarla dedi biz bunun 5 dakikaya düşmesini bekliyecegiz cumartesi pazar Ben Senden ümitliyim olmazsa pazartesi kesin gel dedi zaten belden ağrı hissediyorum ilk defa bakalım hayırlısı :)
Gorumcem 4100 gr normal doğum yaptı. Ben bu dr ları anlamiyorum. Hemen keselim diyorlar

Kızlar bebegim emmek istemiyor göğsüm süt dolu ama herzaman tutmuyo göğsümü. Ağlıo biraz tutunca. Tecrübeli anneler lütfen yardım edin
cnm benim kizimdada olurdu ara ara eger gazi varsa böyle oluyor rezene icmeyi ihmal etme ve asla pes etme bazen süt bol gelince rahatsiz olup emmek ustemeyebiliyor eger süt bolsa hafif gogsunu yumusat birde öyle dene afiyet saglik olsun melegine Allah butun bebeklerimize sutu nasip etsin

X