2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Ben doğum yaptım aksam 9bucuk gibi. Ama bebeğim solunum sıkıntısından dolayı kuvezde göremedim bile yavrumu. Dua edin bizim için
Allah en kısa zamanda eline almayı nasip etsin küçücük nefesi düzelir inşallah

Z zeyas gözün aydın canım. Allah analı babalı büyütsün. Bir an önce kavuşursun inşallah. Haftan ilerde. Allahın izniyle bir an önce çıkar kuzun. Dualarımız sizinle

Sağolun kızlar 7 gibi kasılmalarim başladı ama emin olamadim sadece kasilmaydi. Sekiz den sonra şiddeti artmaya başladı hastaneye geldiğimizde 8 cm acilmistim.. 20 dk icindede doğurdum nerdeyse evde doguracakmisim.dogumum iyidi ama sonrası üzdü bizi ins çok uzun sürmez bu ayrılık.

Sağolun kızlar 7 gibi kasılmalarim başladı ama emin olamadim sadece kasilmaydi. Sekiz den sonra şiddeti artmaya başladı hastaneye geldiğimizde 8 cm acilmistim.. 20 dk icindede doğurdum nerdeyse evde doguracakmisim.dogumum iyidi ama sonrası üzdü bizi ins çok uzun sürmez bu ayrılık.
Haftan cok iyi aslında ama vardır bunda da bir hayır. Dualarım bebeğinle canım. Allah hiçbirimizin yavrusunun tırnağına taş değdirmesin insallah. Analı babalı büyüsün gözünüz aydın

İlk hamilelğimde hiç çatlamamıştım bunda da nasılsa catlamam diye biraz ihmalkar davrandım gece yatınca kameranın flashıyla karnımı bi cektim şok :KK43:( dalga dalga catlamışım bu gece de buna aglar uyuyamam artık :KK43:

Ben doğum yaptım aksam 9bucuk gibi. Ama bebeğim solunum sıkıntısından dolayı kuvezde göremedim bile yavrumu. Dua edin bizim için
hayırlı uğurlu olsun cnm merak etme yavrun inş bikac güne kucağında olur inş dualarimiz sizinle

Cok sukur kolay bindogun olmus alllah anali babali buyutsun. Kuvözde iyi bakarlar cnm sen hic merak etme haftasi da iyi bikac gune cikar hemen.
Kac kilo dogdu bebis ultrasonla aynimi cnm

Cok sukur kolay bindogun olmus alllah anali babali buyutsun. Kuvözde iyi bakarlar cnm sen hic merak etme haftasi da iyi bikac gune cikar hemen.
Kac kilo dogdu bebis ultrasonla aynimi cnm
Çok sağolun kızlar perşembe günü 3160 demişti doktor ama 3560 Gr doğdu. Öbür doktorun dediği çıktı yani iri bir bebekmis haftasını beklese
Dördü geçecek mis . Saat 9 da görmeye gitcez ins bugün verirler beraber gideriz evimize

Çok sağolun kızlar perşembe günü 3160 demişti doktor ama 3560 Gr doğdu. Öbür doktorun dediği çıktı yani iri bir bebekmis haftasını beklese
Dördü geçecek mis . Saat 9 da görmeye gitcez ins bugün verirler beraber gideriz evimize
Insallah cnm insallah. Allah hic bi yavruyu annesinden ayırmasın. Hadi darisi basimiza

M miumao cnm merhaba. Sen ogluna yatak kenari korkuluğu kullaniyordun galiba. Mobilya degildi ssnirim neden tercih etmedin. E bebekte su 100 cm olanlar var pembe mavi olarak. Onlar her yataga uyumlumu. Bizimki genç odasi olduğundan sordum. Sanki mobilyanin korumaligi cok sert cocuk elini bi carpsa kotu olacak gibi. Karrasis kaldm. Ayrica oda ayrmak.icinde cok gec kaldim. Bebek dogunca kizi odadan ayrsak psikolojisi etkilencek beni attilar Diye...

Gözün aydın allah analı babalı büyütsün.
Inşallah bir an önce kavuşursunuz

Son düzenleme:
Allah bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. Kızlar 36. Haftadayım bebeğim doğum pozisyonuna geçmedi. Doktor haftaya kadar geçmesse 38 de sezeryan dedi. Sezeryan için niye 40 beklenmiyor erken yapılıyor? 38 den sonra bebeğin dönme ihtimali yok mudur?

Canim gozun aydin Allah saglik versin insallah hemen kucagina alirsin, kardesleriyle beraber saglikla buyusun insallah bebegin

Kizlar merhaba :) bugun kontrolum vardi. Bebisim 500gr almis iki haftada 2300 gr yaklasik 45cm olmus. Muhtemelen 49cm 2800 filan dogar dedi doktor. Minnak bir kizim olacak yani :)
Gayet saglikli, hersey yolunda.

10gun sonra tekrar gidecegim, nstye girecegim. Tok gel dedi. Tamam dedim.

Bizde durumlar boyle simdilik.

C
Canim hayirli olsun :) insallah en kisa surede alirsin bebisini de gidersiniz evinize.

M miumao cnm merhaba. Sen ogluna yatak kenari korkuluğu kullaniyordun galiba. Mobilya degildi ssnirim neden tercih etmedin. E bebekte su 100 cm olanlar var pembe mavi olarak. Onlar her yataga uyumlumu. Bizimki genç odasi olduğundan sordum. Sanki mobilyanin korumaligi cok sert cocuk elini bi carpsa kotu olacak gibi. Karrasis kaldm. Ayrica oda ayrmak.icinde cok gec kaldim. Bebek dogunca kizi odadan ayrsak psikolojisi etkilencek beni attilar Diye...
Aynen canim o ebebekte 100cm olanlardan aldim. Normal mobilya yatakta kullaniliyor (oglumun yatagi besikten yataga dondu) genc odasina da olur diye dusunuyorum. Yatagin dosek kismini korkulugun ayaklarinin ustune koyuyorsun sonucta.

Gördüm oglusimu kızlar çok tatlı pamuk gibi ama dokunamamak çok üzücü. Üç gün daha kalacakmis. Sonrasında durumuna göre taburcu edilecek mis. Bende evde sutumu sagip hastaneye getircem. Hangi marka almalıyım sağma makinasıni bebek emmeyecegi için bebek gibi çeken bişey olması lazım..

X