2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
KIZlar bulantılarım başladı yine bu nedir
Ay benimde 2 haftadır ya kusuyorum yada safra öğürüyorum.yanımda yine legen koyuyorum aniden geliyor.miğde daraldı herhalde ondan diyorum ama göbeğimde aşağıya indi ama yinede aniden oluyor.neden olduğunu bende bilmiyorum

Taze sıkılmış meyve suyu tavsiye ederim portakal mandalina :)
Tatlim 3 cm.mi aciklgin var benim 1 cm. Benide sali gunune çağırdı. Icime oyle doguyorki carsamba gunu doğuma gircem :)

Ay teyzemin dogumunu htrladim oyle bi kolay olmuski. Esini cagiriyor sogum basliyo die. Adam gelmis eve. Asagi ineyim arabaya sende gel demis. Oda tmm son bi tuvalete gidip gelim dems. Bi tuvalete girmiski bebek gelms hemen kucaklams iceri uzanmi eniste şok tabi :) hemen ebe buluo getrmis oda eve. Ebe sonrasini halletms. Allah herkese kolay sogunlar versin insss.

Evet cnm 3 cm acikligim var. Üç dört gün önce akşam bayaga kasilmam sancimi olmuştu sütüm de gelmişti o esnada doktor o ara acilmissin demekki dedi. Çok sevindim bende duyunca 3 cm i . 112 hemşiresi bı arkadaş var dördüncü doğumları hastaneye zor yetiştiriyoruz diyor bakalım ins çok kısa sürer. Zaten benim normalde de çok sürmez açılmam bunda bakalım nasıl olcak . Rabbim hepimize kolay doğum nasip etsin inşallah.

Ay canım sağlıkla kucağımıza alalım.inşallah

Kızlar artık doğum yaklaştığı için ağdaya gitmeye karar verdim. Kuaförde anestezi kremi varmış. Ağda sırasında acı olmaması için. Aranızda kullanan var mı? Nette çok farklı fikirler var. Zararlı diyen olmuş bisey olmaz diyen olmuş. Kararsız kaldım

Benim de 2 haftadır sadece sabahları kahvaltının ortasında birden bi bulantı başlıyor ardından tüm karnımı bir acı kaplıyor sonra çıkarıyorum ve bulantı geciyor

Canım ben özel bölge için lazere giderken emla diye bir krem kullanıyordum. Uyuşturuyordu. Doktor önermişti fakat hamilelik dönemi kullanımı ile ilgili bir bilgim yok

Eğer doktorundan çekiniyorsan adını öğrenip bir eczacıya sorsan? Etken maddesinin bebiş için zararlı olup olmadığını bilirler belki.

Eğer doktorundan çekiniyorsan adını öğrenip bir eczacıya sorsan? Etken maddesinin bebiş için zararlı olup olmadığını bilirler belki.
Canım randevum salı soracağım kendisine mutlaka fakat belki aranızda kullanan olmuşsa hiç salıyı beklemem haftasonu hallederim işimi diye düşündüm. Mecbur beklicem artık

Canım ben özel bölge için lazere giderken emla diye bir krem kullanıyordum. Uyuşturuyordu. Doktor önermişti fakat hamilelik dönemi kullanımı ile ilgili bir bilgim yok
İnternette de herkes farklı bisey yazmış emin olamıyor insan. Neyse aramızda kullanan çıkmazsa mecbur randevu günümü beklicem :/

Canım randevum salı soracağım kendisine mutlaka fakat belki aranızda kullanan olmuşsa hiç salıyı beklemem haftasonu hallederim işimi diye düşündüm. Mecbur beklicem artık
Ben gebeliklerim de dahil olmak üzere hep ağdaya gittim aslında ama hiç krem kullanmadım. O yüzden net birşey söyleyemedim canım, kusura bakma.

merhaba ben daha öncesinden ağdaya gittiğim için yorum yapamayacağım. Moralini bozmak istemem fakat ilk ağda acılı oluyor hamileyken birde vücut hassaslaşıyor daha da acıyor eczacına danışabilirsin. sitede sağlıkcılar varsa onlarda cevap verir.

cnm ben zor durumda kalınca gidiyorum ama öyle krem faln kullanmıyorlar ben de istemem heralde öyle çok dayanılmayacak bisey değil bence

Ama arkadaşın dediği gibi şimdiye kadar hep jiletle yapmışsan ilk ağda biraz acılı oluyo

EMLA krem mi. Bence kullanmamalisin canim. Prospektüsünü bi oku bakalim.

Kızlar bugün kontrolüm vardı. Çatı muayenesinde normal için uygun gordu. Açılma yok ama kafası dayanmış dedi. Rahim boyu 1,8e inmiş. Doktorum 9nisandan sonra yurt dışında. Sizce o zamana kadar normal doğum baslar mı kızlar?

Benim tek korkum acısı Acısına dayanamayanlar için de krem varmış. Ama tabii hamilelikte kullanılır mı o sorun. Ben en iyisi doktora bi danışayım

Ama arkadaşın dediği gibi şimdiye kadar hep jiletle yapmışsan ilk ağda biraz acılı oluyo
Canım eskiden gidiyordum ama hamileliğimin başından beri riskli olduğu için ve eğilemediğim için jilete başvurdum. Mahvolurun sanırım acısından şuan. Krem kurtarıcı gibi görünüyor ama şimdi yanlış bisey yapıp yağmurdan kaçıp doluya tutulmayayım diye sordum sizlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…