2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Günaydın hanımlar
Sabah çok berbat bir boğaz ağrısıyla uyandım. Ve kolumu kımıldatacak halim yok kan ter içindeyim. Sanırım antibiyotiksiz geçmeyecek bir durum içerisindeyim. doktora kulak burun boğaza mı gitmeliyim kadın doğuma mı?

İlk gebelik canım ama tüp bebek 7 yılın ardından şükür rabbime rabbim evlatsızlıkla sınamasın.olmayanlarada versin
Aminn cnmm aminn o yuzden korkma dogum dan sundan cunku olmasaydi daha aci degilmiydii bak sukur Rabbimm verdiii niye korkasinkii
Bende kendimi böle telkin ediom hahah az korku var nasil olcak falan diye

Cnm bende öle kullagim bogazim dun basladi bugun berbat yutkunamiom batioo bogazim evdeeyken usuttum ama gece bulaniorumya ustume aciorum ondan oluor ya

Oy maşAllah çok sevindim canim.. Rabbim hayırla ,sağlıkla buyutmeni nasip etsin inşAllah :)

Hayırlı olsun bebeğin .... Allah analı babalı büyütsün inşallah. Darısı bizlere

Aminn cnmm aminn o yuzden korkma dogum dan sundan cunku olmasaydi daha aci degilmiydii bak sukur Rabbimm verdiii niye korkasinkii
Bende kendimi böle telkin ediom hahah az korku var nasil olcak falan diye
Öyle canım fazla korkutmuyorum kendimi onların kokusunu alma heyecanını sıcak tutmaya çalışıyorum. Dua ediyorum doğum sonrası ağrılarım az olsun onlara gül gibi bakayım.

Maşallah canım Allah analı babalı büyütsün ins. Acısını gosyermesin hiç bir zaman. Darısı başımıza

Öyle canım fazla korkutmuyorum kendimi onların kokusunu alma heyecanını sıcak tutmaya çalışıyorum. Dua ediyorum doğum sonrası ağrılarım az olsun onlara gül gibi bakayım.
Ai bide ikizz ya Rabbim isteee sevindirdi sizi bide ciftttt
Bak verdii niye korkasinkiii
Olmayanlara sölesek varya korkuoruz diye bize nasil kisarlar onlar nasil beklioo bize Rabbim verdi bizdeee of puf edioruz
Olmaz cnm bakarsinn sen merak etme
Ai cifteee sevinccc

masallah cnm kavustunuz demek allah anali babali buyutsun ne guzel kuvozede gormedi. Sut gelmediyse aman ac birakmayin cnm ben ilk gunler o hatayi yapmstim. Emdikten sonra mama takviyesi yapin biraz. Sarilik oluyorlar kan sekerleri düşebiliyor. Benim yavrucak oyleydi malesef. Hadi opuglrum ikiniside

Sen dogum yapmadin deme cnm daha var yani
Normalmi seninde peki

hussuk canım Allah analı babalı büyütsün
Darısı hayırlısıyla başımıza inşallah
Şimdi senden tüm doğum hikayeni dinleyesim var ama sen artık yoğun bir annesin :)
Fırsat buldukça tecrübelerini yaz bize

ohhh cok şükür cnm Allah bagislasin cnm bak gördünmü sezeryan o kadar korkutucu değil o kadar guzel konusmussunki yine cesaret verdin bana ve sezeryan olacaklars :)

Gecmis olsun canim kulak burun bogaza gitmen lazim. Benimde faranjitim var antibiyotiksiz asla gecmez ama hamileyken bogazim ne zaman agrisa tuzlu suyla gargara yaptim gerçekten cok iyi geliyo bence ilactan once bi dene sende. Gün icinde bikac kez tuzlu suyla gargara yap.

hussuk canım gözün aydın :) bol bol emzir bebeğini, koynunda tut hep. Uzak kalmasın memeden, kokundan. bambaşka günler bekliyor artık seni, ilk doğumum geldi aklıma.. Sağlıkla, huzurlar büyütün inşallah :)

Gözünüz aydın canm analı babalı huzurla sağlıkla büyüsün kuzucuk

Kizlar Doktordan geldim bende cok şükür herşey yolunda haftaya vajinal muayene var. Bebişim 3100 olmuş .3500 u geçmez dedi çok içim rahatladı diğer doktor 4 u gecicek az ye az ye diyip duruyordu.

Bahtı açık olsun inşallah bebeğinin sanada geçmiş olsun umarım kısa sürede toparlarsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…