2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Eczaneden alınıyor bildiğim kadarıyla aşılarını nerde yaptırıyorum oraya danış istersen yarın
Sağlık ocağında yaptırıyorum ama ebe de bisey demedi 11 haziranda bi aşı var ama ne aşısı olduğunu sormadım hiç en iyisi ben ebeyi bi arayayım tavsiye için teşekkür ederim canım

Anladım canım teşekkür ederim yarından sonra mi yaptiralim o zaman yarın 3. ay olacak
12 haftalık olunca işte bizim 3 şubatta doğdu 10 mayısta yaptırdık.yalnız eczaneden alıcaksan soğuk uygulaması ile veriyorlar mutlaka iste yani soğuk olmalı bizim eczane ile karşı karşıya sağlık ocağı vakit kaybetmeden yaptı

Bizim sağlık ocağı bilgilendirme yapıyor hep istiyorsanız alıp getirin yaparız demişti, ben yaptırmadım rota aşısı. Bugün tam 3 aylık oldu oldum yarın 3 aylık kontrolumuz olacak.

Herkese mrhb
Kk girmiyorum girmişken mart annelerine uğramadan geçemedim.
Bebişlerimiz ortalama 3 aylık oldu hepsi.
Umarım hepiniz iyisinizdir.
Biz iyiyi çok şükür.Bu aralar meme reddi başladı bizde.Saatlerce ağlıyor inatlaşırsam emmesi için genede 1 damla bile süt çekmiyor.denemediğim yöntem kalmadı,uyku sersemi emiyor sadece.Mama takviyesi ve sütümü sağarak devam ediyoruz tabi sağarak verdiğim için sütüm azaldı.Bakalım bestlak diye bir damla versi doktor umarım işe yarar sütümü artırmakta....

Merhaba kızlar
Umarım hepiniz iyisinizdir.
Uzun zamandır yazamadım. Bildiğiniz üzere erken Doğum yaptım. 3 Aydan fazla hastanede kaldık ve oğluşum 5 ameliyat geçirdi. Rabbime şükürler olsun şimdi iyi, dün tam 5 aylık oldu tabi onca hastalık geçirdiği için yeni doğan bebek gibi 3800gr 53 cm. Bizde olaylar böyle yıkılmadık ayaktayız ya sizler nasılsınız?

kaç haftalık doğum yapmıştın cnm çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…