2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Selam kızlar ben hâlâ dikiş yerlerim agriyo hissediyorum valla eşime de ben iyilesmedim daha dedim yazık adama da ama korkuyorum kızlar ben

Bi de ben de hamilelikte falan da mantar oluyordu hep yine başladı kaşıntı falan doktora gittim ilaç verdi doktor emzirdigimi de belirttim ilaçların içini eve geldiğimde okudum hepsinde de anne sütüne geçer diyo kullanmadım ben de şu an ama kaşıntıdan da ölücem

Doktorun verdiyse kullan bence ilaçsız geçmezdi zor, birde tüm ilaçlar geçiyor anne sütüne maalesef

Anladım canım içim rahat etmedi fitil vermiş tedavi sırasında süt vermeyi kesin falan yaziyo ben de napacagimi bilemedim valla size sorayim dedim

Cnm ben de kullandım emzirirken antibiyotik, geçer yazıyordu ama, doktor bilip yazıyor sonjçta

3 ay olacak canım cuma günü gittim iyileşmiş dedi ama muayene ederken ağrı hissettim korktum o yuzden
Ağrı hissetmen normal ben 40ım çıkmadan gittiğimde de kontrolde ağrı olmuştu kendmizi kastğımz için biraz da. Sen ilaçları kullan biraz psikoljk olabilir Mantar da varmış ya. Gerekirse çocuk doktorunu ara bebeği kontrole gittiğin. İlaçları sor. İçin rahat eder

Oyle yapayım en iyisi tavsiye için teşekkür ederim :*

İyi çok şükür canımm alıştık hepimiz evdeki düzene. Aşı olduk bugün ikinci ay aşısı biraz onun yorgunluğu huysusluğu var.
Siz nasılsınız ? Kızın nasıl
Bizde perşembe günü olucaz yaa çok zorluyor mu ?? Bizde bebekli hayata alıştık artık :) gazımız biraz daha hafifledi çok şükür popomuzdaki kırmızılık geçti gün boyu ıkınmıyoruz artık :) dün 2 aylık olduk
Bir de rota aşısı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yaptırdınız mı

ben yaptırdım rotariks 2 doz olacakmış

Benim oğlum yarın 3 aylık olacak bana bu aşıdan bahsetmedi doktor sağlık ocağında da bilgi verilmedi geç mi kaldım bu aşı için ne zaman yapılmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…