2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Hımm doğru canım senin için en iyisi o demekki. Benim gibi şanslı değilsen korkma yaa bişeycik olmaz herslde :) 100 kişide birinde tutuyomuş sonuçta spiralle grbelik. :):)
Yaşları yakın ama onlar büyüyünce çook iyi arkadaş olacaklar kardeşten öte hem çok zor bakımları hemde geleceği düşününce çok iyi . Allah bağışlasın

Doğru canım stres de var bebeğe bakmak zaten hepsine bedel birde uykusuzluk ağrılar eklenince insan ister istemez kaçıyo ilk dönemler.
Kendini rahat hissetmezsen farklı odaya geçmeyi deneyin ilk doğumumda bende öyleydim. Sanki bebe bizi görüyo yada duyuyo gibi rshatsız oluyodum konstantre olamıyodum. Oda değişikliği bize iyi gelmişti.

Bak onu bende bilmiodum emzirirken farklı ilaç kullanılacağını. Aile hekimliğinde aşıya gidince soralım bakalım ebelere ne dicekler ne önerekler.:):)
Belki sende latekse karşı allerji vardır. Kaşıntı yapıyosa prezervatf

Yokluk işte gariban gtmişş bimden almış ahahah. Elittir diyon yane gelemem ben bime a101 e hemen kaşıntı :):)

Kızlar ya bisey sorucam benim kız çok oksuruyo da arada hapsuruyo bi de biraz burnu akiyo sizce ne yapmalıyım yani doktora gotursem bisey yapmazlar küçük diye di mi boyle geçer mi kendi kendine bugün binde asi yaptırdık ustune çok huysuz sürekli ağlıyor ikiniyor falan oğlum neredeyse 1 yaşına kadar hasta olmamıştı bu boyle olunca ne yapicagimi bilemedim

Aynen canım senle aynı fikirdeyim ben 40 yaşıma geldigimde boyum kadar oğlum olacak insallh.

Birbuçuk yaş farkı olduğunda sürpidz bebekmiydi isteyerek mi oldu canım. Çok zorlandın mı ben üç yaşta bile zorlanıyom yaa
benim ikinci sürpriz oldu, kızım doğduktan sonra bir kaç ay hap kullandım Emziren annelere uygun olandan ama bende aşırı baş ağrısı yaptı sonra bıraktım prezervatif kullandık arada birde geri çekilme falan sonra emzirmeyi kesmiştim dedim adet olunca normal doğum kontrol hapına başlayayım ama o arada sadece 1 defa korunmasız ilişki oldu onda da hamile kalmışım araları 17 ay. Araları az olmasına rağmen ben çok zorlanmadım üstelik aile akraba kimse yoktu yanımda anneler sadece ilk 2 hafta yanımızda kalmışlardı

İkisi bir çıkmış elinden ne güzel . Çok iyi de oyun arkadaşı olmuşlardır birbirlerine. Yaş farkının az olmasının en iyi yanı maşallah

Vay kuzuum Geçmiş olsun . Aslınfa götürsen iyi olur hastaneye. Belki hafif bi ilaçla atlatabilir belki gerek bile kalmaz. İlerlerse ciğere falan iniyoya enfeksiyon o zaman antibiyotik falan gerekebilir. Bizim doktorumuz çay kaşığıyla ıhlamur verebilirsin birer kaiık sbah akşam demişti. C vitamini için.
Evin içini nemli tutun canım , burnu tıkanmasın diyede dikkat etmek lazım .

Kızlar eşim bana dün bir buket gül getirdi yüzümdeki gülümsemeyi görmeniz lazım biz kadınlar neden bu kadar çok seviyoruz ki çiçekleri erkekler bizi bir buket çiçekle kolayca kandırıyorlar bugunde dışarıya çıktık işlerimiz vardı. Yolda giderken ne zamandır döner kebab yemedik dedim işlerimiz bitince bi lokantaya oturduk yedik içtik çok şükür elhamdülillah. Neyse arabaya bindik eve gidiyoruz dedim ya camları aç yada klimayı dedi niye sıcak mı dedim evet . Dedi bence senin ateşin var bende dedim gel söndür o zaman. Adam meğer hazırlık yapıyormuş mercimegi fırına vermek için. Ayy bende erotizimci oldum aynı tolgshow gib

Jtaime yavaaaş ciğerimi söktün... Enişte işi biliyooree

Nasıl nemli tutalimki kuru çünkü ev oglumda kasinip duruyor

Bizim bu gecemiz çok zor geçecek kızımın çok ağrısı var galiba hiç durmuyor emerken inliyo ya asilara aglicam simdi çok üzülüyorum hiç keyfi yok salliyorum habire yoksa hemen ikinip ağlıyor iki gecedir uykusuzum bu üçüncü gecemiz sizlerin titriyo artık uykusuzluktan

Zevk suyudan oluyomuuuu
Varmış cnm duymuştum. İşte geri çekilme o yüzden korunma yöntemi değil diyorlar Ama ben uzun bir süre o yöntemi kullandm. Biraz dada kader kısmetkısmet merhaba mi bilemedim. Kişinin bünyesi ile de alakalı Defalarca deneyip çocuğu olanlr ds var ilk atışta tutturan da tabi. Kişiyle alakalı bence bu durumlar

Be geri cekilme ile hamile kaldim hic beklemedigim bi ansa ustelik
Kesn mi cnm. Başka korunmasz ilşknz olmadı mı o arada.
Aynen katılıyorum sana . Biz hep geriye çekilme yöntemiyle korunuyoduk ama o da garanti değilmiş burada öğrendim . Geri kalanların hiç biri bana göre değil napicaz yaa
Prez. Sanırım tek çare :)
Günlük kokulu pedler vs de yapıyor cnm. Normal prez. Bişi olmuyor. Değişk çeşit çeşit var onlardan oluyo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…