2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Maalesef bazı erkekler gerçekten hiç romantik değil . Benimkisi de arada bir jest yapar çok şükür. Bazen ben yüzsuzluk yapıp kendim istiyorum :olamaz:canim biz doğum günü olsun evlilik yıl dönümü olsun hep kutlarız . Kutlarız dediğim şöyle ben pasta yaparım hediyelesiriz. Hee hediye alamamissam eğer kendimi sunuyorum ona :KK70::KK70:anlican cilve hediyeeden daha iyidir. Eğer o hediye almazsa hiç kızmıyorum çünkü onun sevgisi ve kendisi bana Rabbimin en büyük hediyesi. Şimdi buradaki herkes hayatimizin hep böyle toz pembe olduğunu sanıyorsunuz. Ama her ilişkide olduğu gibi bizde yeri geldiği zaman tartişiyoruz küsüyoruz ama bunlarda ilişkilerin tuzu biberi canım. Herkes 4 4 lüks değil.
Masallah Rabbim bozmasin canim illaki her evlilikde sorun vardir ama seven vciftler yolunu bulur

Canım kundaktan benimkide açıyo elleri . Ben yazmayla sarıyorum , hem daha iyi hava alıyo yazma hemde gündüzleri terletmiyo sıcaklarda. Öyle dene istersen bide. Ayakları sarmıyorum kolları sarıyorum ki benim kız sarmadan asla uyumuyo o da istiyo anladığım kadarıyla :)
Yazmayla nasil sariyosun canim tam olarak ven muslim bez kullaniuorum olmuyor

Yazmayla nasil sariyosun canim tam olarak ven muslim bez kullaniuorum olmuyor
Ondan kullanmadım canımda burda arkadaşlar memnun olduğunu söylemişlerdi. Yazmayı aynı kundak yapar gibi üçgen yapıyorum yukarı kısmı kısa o zaman sağ sol yanı daha uzun oluyo. Sağdan soldan kapatıp bebeğin altına veriyorum.

Ya aslında ekstra birşeye gerek yok. Benim gibi azgın olun yeter. :KK70:ha bide kızlar aranizda olanın var mı bilmiyorum ama . Benim bir kaç tane fantazi kırmızı elbiselerin var. Yatakta giyinir tarzda. Bunlar çok işe yariyor her defasında giymesemde giydiğim zman adam uçuyor resmen.:KK70:sizde deneyin farkı göreceksiniz.
Kız git şurdann :):) kırmızı gecelik diyo :):)
Saçımı başımı zor tarıyorum beenn. Haa bide giyinsemde pek seksi olabileceğimi zannetmiyorum bu pörsümüş göbüşüm ve göbeğimdeki zeytin koymuşum görünümlü siyah lekeyle.

Adama gülme tutar heralde hahaha bu şekil giyinirsem. Sütler taşar ni vaziyette ooyyh daha fazla çirkinleşmeyim yeter bu kadar benzetme :KK66:

Saçımı başımı zor tarıyorum beenn. Haa bide giyinsemde pek seksi olabileceğimi zannetmiyorum bu pörsümüş göbüşüm ve göbeğimdeki zeytin koymuşum görünümlü siyah lekeyle.

Adama gülme tutar heralde hahaha bu şekil giyinirsem. Sütler taşar ni vaziyette ooyyh daha fazla çirkinleşmeyim yeter bu kadar benzetme :KK66:
Ayy Allah iyiliğini versin kız :KK48:bencede kendini fazla cirkinlestirme hem ne demişler çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. Eee bizde de çocuklar mevcut olunca guzzelik arka planda kalıyor. Maalesef . Kendinle barışık ol canım benimde göbeğim var ama ben yinede giyiyorum. Biraz gözleride şenlensin. Bak gel dene elbise alma fırsatın varsa git al. Hiç bir erkek kırmızıya hayır diyemez. İlişkilerde biraz fantazi yaratacaksin . Şimdi sen eşinin karşısina kırmızı bir elbiseyle çık bakalım . Nasıl olacak şok şok şok. Eğer daha önce yapmadiysan bir dene derim.sen eşim bana güler diyorsun. Karanlıkta yapın canım. Sadece elbiseni üzerinde görsün ışıkları kapat sonra akışına bırak . Hadi kolay gelsin tüyoları benden yapması sizden :KK15:

Al bende de okadar posuk porsuk dolaniuorum resmen bu ben ben degilim olamam nidalari ile

Al bende de okadar posuk porsuk dolaniuorum resmen bu ben ben degilim olamam nidalari ile
Takma kafana yaa karşımızdakilerde brat pitt değil sonuçta. Düzeliyo zamanla ama insan garipsemiyo , eski vücuduna dönmek istemekte acele edip üzülmüyoda değil tabi :KK43:

İçimizde bi dünya yetişti kolaymı ben alıştım kaportayı dağıtıp dağıtıp toplamaya. Fazla kilom yok şuan ama göbeğimi sevmiyoruum :KK43: önümüzün yaz olmasıda ayrıca canımı sıkıyo sanki :KK43:

Takma kafana yaa karşımızdakilerde brat pitt değil sonuçta. Düzeliyo zamanla ama insan garipsemiyo , eski vücuduna dönmek istemekte acele edip üzülmüyoda değil tabi :KK43:

İçimizde bi dünya yetişti kolaymı ben alıştım kaportayı dağıtıp dağıtıp toplamaya. Fazla kilom yok şuan ama göbeğimi sevmiyoruum :KK43: önümüzün yaz olmasıda ayrıca canımı sıkıyo sanki :KK43:
Ayy herkes göbekten şikayetçi o konuda bende muzdaribim maalesef . Ramazanda geldi insallh kilo almam daha fazla.

Bizim bu gecemiz çok zor geçecek kızımın çok ağrısı var galiba hiç durmuyor emerken inliyo ya asilara aglicam simdi çok üzülüyorum hiç keyfi yok salliyorum habire yoksa hemen ikinip ağlıyor iki gecedir uykusuzum bu üçüncü gecemiz sizlerin titriyo artık uykusuzluktan :anne:
Canım poposunu açıp biraz ovsan belki kakasını rahat yapamamıştır ya da gaz sıkıştırmış olabilir. Ben uykusuzlukta çığır açtım, zombi gibiyim.
Kız y4zy4qmurum y4zy4qmurum nerdesin ne yapıyor prenses . Benimki ayaklarımda sallıyorum uyuyor uyanıyor. . Bugün zaten daha bi degisik.
Değişik derken nasıl canım? Ben pert oldum resmen ya gece1 2 gibi zorla daldı, uyu uyan derken sonunda 5i bulduk temelli gitti uykusu. Gündüzde iyi kötü idare ediyoduk ama aksama doğru sancılanmalr basladı. Acayip gaz cıkarttı bugün, halbuki dokunacak hiçbişey yemedim. Yemeye fırsat olmuyo çoğu zaman. Birkaç gündür sadece kucağımda uyuyor, yine öyle uyuttum ama sağa sola dönüp duruyor.

Canım poposunu açıp biraz ovsan belki kakasını rahat yapamamıştır ya da gaz sıkıştırmış olabilir. Ben uykusuzlukta çığır açtım, zombi gibiyim.

Değişik derken nasıl canım? Ben pert oldum resmen ya gece1 2 gibi zorla daldı, uyu uyan derken sonunda 5i bulduk temelli gitti uykusu. Gündüzde iyi kötü idare ediyoduk ama aksama doğru sancılanmalr basladı. Acayip gaz cıkarttı bugün, halbuki dokunacak hiçbişey yemedim. Yemeye fırsat olmuyo çoğu zaman. Birkaç gündür sadece kucağımda uyuyor, yine öyle uyuttum ama sağa sola dönüp duruyor.
Daha bir huzursuz yani. Ya bunlar gün geçtikçe daha da aziyor düzene gireceklerine düzenden çıkıyorlar. :KK70:

Benim gobek arti catlaklar cok fazla ne zaman toparlar bilmiyirum

Uykusuzlukdan bayilmak uzereyim ya ayaklarimda uyuyan cocuk yataga koyunca uyaniyor tam sinirlencem boncuk boncuk bakiyor dayanmiyorum sabahtan beri pertim cikti resmen uykusuzluk hatsafhada
canım kundagi bende yapamiyoedum tapa yapa oluyo ucgen yap bi yerininonce ayaklar gevşek yap ama uzat ayaklarini ki toplanmasin sonra kol gerdir korkma ve aldigin parcagi diger kolununda altinaxsok ve sonra kapama al sana mumya:)

Bir ay aşısımı iki aymı canım? Bana ebe ilk ay aşısının yan etkisi yok demişti. Kolay atlattık biz. Başka sorunu olması bebeğin gazı falan?:KK43: veya kakasını kolay yapabiliyomı ıkınıyo diyosun çünkü
İki ay aşısı canım .. normalde kakasini benim yardımıyla yapıyor du aşıdan dolayı elletmiyo bacaklarına masaj yapamiyorum onun sıkıntısı öksürüğün sıkıntısı burnu tıkalı sıkıntı hepsi eklenince huysuzlandi daha da verem aşısını yapmadılar simdilik adil ateş yapan oymuş

X