2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330

Estağfirullah cnm. Allah yardmcn olsn. Çok zor gerçekten. Okurken kızımla meme reddi yaşadğmz dönem aklıma geldi. Dediğin gibi sağmaya yetiştiremiodm ağlama eşliğinde süt sağdğm oluodu. Allah m yaşatmasın hiçbirimize. Forumlarda ne zaman normale dönecek diye okumadığm konu kalmamştı ama çok şükür geçti. İnşallah en yakın zamanda seninde geçer cnm. Bu arada manuel pompa çok zor oluyor. Bende de manuel vardı sütüm YOk demeye başlamştmki elektrikli gelince çıkan sütü görünce rahatlamştm zamanla da artmşti çok şükür. Manuel kullanıosan elektekliyi şiddetlentavsiye ederm. Hem zaman hem yorgunluk açısından çok rahat

Annemi falanda çağırmadım dün bir anda kafaya koydum başladım. Çoğu zaman pes edecek oldum ama direndim...
Sütüm artarsa sorun yok idare edebilirim. Nasıl artacak bu süt yaaaa ağlıcam valla
Ben de sütümü arttırmak istiyorum. Verdiğimiz mama miktarı kadar sağıma ulaşmamız lazım günde 10 kez sağım yapmak gerekiyormuş ama çok zor 3.de göğüslerim acımaya başlıyor

Kislar biz rezene anason fln iciyoruzya bebislerede 2 kasik versek olurmu yani deneyen varmi dr sormayi unuttum kizim cok aglayinca..
Ben veriyorum canm rahtaltiyor bence ablam bana corek otuda faydali sacisi icin berebikirsin demisti onuda su kaynati bi kactane corek otu atip suzup verebilirsin dedi

Ben doktora muayene olmadim ama softahi yaptim 40 cikincada canm cok yandi muayene mi olmliydim

Aventin tek delikli biberonu ama dakika tuttum 6 dakikada bitiyor 60 cc çok hızlı. Biberonu değiştirmeyi düşünme direkt bırakmayı düşün. Ben de bırakacağım inşallah.Henuz ne yapacağıma karar veremedim şırıngayı araştırıyorum Aç bırakma ver mama sütümuz azaldı haliyle mama verdikçe. Işte sütü arttırmak için sık sık emzirip sağım yapmak lazım ama benim göğüsler fena acıyor

Maşallah maşallah canım. Valla benim korkum da o zaten bizdeki azgınlık oldu bir sürece 4 leriz kesin.duzlir canım zamanla m.etme.

@Layeste @Gitkumdaoyna jtaime020626
Yaa kızlar siz normal doğum yaptınız değil mi nasıl korkmadnz birlkte olurken yaaaa.. Dikişlr filan ne zaman düştü. Benim dikiş ağrılarım bile oluyor hala
Canım çok şükür benim dikislerim olmadı. O yüzden kolay oldu. Ama 3.cu olmasına rağmen insan korkuyor acaba nasıl olacak diye . Korku illaki var.

İnşallah canım hepimizin. Bende her doğumda bir hediye aldım. İlkinde koltuk takımı 2.cide yeni telefon. 3.cude yine telefon. boyle hediyeler olunca insanın doğurdu geliyor..

Ben doktora muayene olmadim ama softahi yaptim 40 cikincada canm cok yandi muayene mi olmliydim
Muayene şart değil canım. Ama canın yaniyorsa mutlaka doktora görün . Ve ön sevisme şart . O olursa senin için daha kolay olur. Benim adam bazen sırtlan gibi cökuyor diyorum yavaş öküz. gulup geçiyor. Pislik adam. Bazen öyle aziyor ki. Gündüzleri çöküyor tepeme yapma desem bile bırakmıyor adam.

Al birini vur otekine

Aynen bende öyleyim,sanki yeni doğum yapmış gibi Göğüs ucu yaralarim yeniden başladı. Acemianne gibiyim valla ne yaptıysam kahve kismin tamamini sokamiyorum bebenin agzina siringaylada denedim kasiklada beğenmiyor hanımefendi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…