2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Aynı durum. 20günlüğüz gazda bu gece zirve yaptık kıvranmaktan bi hal oldu yavrum birazcık olsun çıkarırdı gaz onu da çıkaramadı. Gaz damlası masajlar rezeneler kimyonlar vs yok geçmiyor. Ne yiyorsunuz kızlar aç duracağım yakında o gaz yapar bu gaz yapar... niye oluyor bu kadar gaz :KK43:
Ben bir hafta boyunca gaz yapan hiçbişey yiyip içmedim, rezene ve kimyonla kanka oldum ama bebeğim saatlerce gaz sancısı çekti. Geçen gün k.fasulye pişirdim, pişerken azcık toz soda kattım ve tabağıma da kimyon ektim. 2 gün sonra aynı şekilde nohut pişirdim yedim. Ama benim kız ne ağladı ne huzursuzlandı. Sabah pırt pırt çıkardı uyudu. Kaç gündür hafif şeyler yiyorum ama bugün bu saat oldu halen huzursuz, sancılı..
Kislar biz rezene anason fln iciyoruzya bebislerede 2 kasik versek olurmu yani deneyen varmi dr sormayi unuttum kizim cok aglayinca..
Ben rezene verdim az önce bir iki kaşık. Biraz rahatladı gibiydi ama sonra hoop başa döndük. Daha uyucaz bakalım... Dr.muz abartılı olmadıkça verebilirsin dedi

Koş kanka koş bi biz kalmisiz mart annelerinde anlaşılan siftah yapmayan doğumdan sonra.
Baksana kızlar yansın geceler diyo :KK76::skandal:
meriiiii meriiiii
Ai guldurdun beni gece gece aglayan bebeklee hahha
Benim ic ve dis dikisim var banyoda bile ben oraya öle yavas yikiomki ben ne edecem yaa dusunuomm haftay akirk cikior akinti azaldiii onu dusunuomm vajinusmus olmiyak bilionizz bend vardiii aiii icindeki dikislerim ne alemde acabaaa
Bide karnimin yan tarafinda birsey cokti böle nokto noktaa yando önce kasindi simdi alergi gibo bigun gidecem doktora bakaim korkuomda tuhaf gözukuo

evet canım normal doğum yaptım ben ama dikişim yoktu benim, korkmadım ama biraz kastım kendimi başlarda :eek:

Koş kanka koş bi biz kalmisiz mart annelerinde anlaşılan siftah yapmayan doğumdan sonra.
Baksana kızlar yansın geceler diyo :KK76::skandal:
meriiiii meriiiii

.

Bende varımmm, bu gidişle de biraz zor zaten :-)
Valla bırakın 40ı.. Üç tane daha kırk çıkması lazım benim ikna olmam için :) bu dikişletle zor valla :)

Valla bırakın 40ı.. Üç tane daha kırk çıkması lazım benim ikna olmam için :) bu dikişletle zor valla :)
senin ilkdi değil mi? Bende ilk doğumdan sonra korkmuştum 2 tane dikişim vardı nasıl olacak ne olacak diye ama korktuğum gibi olmamıştı

Kızlar günaydın. Bu bebe bana hicbir iş yaptırmıyor kucağıma alınca da tek elle bi şey yapamıyorum. Kanguru almak istiyorum ama dsha once hic arastirmadim önerebileceğiniz marka var mı?

Ai guldurdun beni gece gece aglayan bebeklee hahha
Benim ic ve dis dikisim var banyoda bile ben oraya öle yavas yikiomki ben ne edecem yaa dusunuomm haftay akirk cikior akinti azaldiii onu dusunuomm vajinusmus olmiyak bilionizz bend vardiii aiii icindeki dikislerim ne alemde acabaaa
Bide karnimin yan tarafinda birsey cokti böle nokto noktaa yando önce kasindi simdi alergi gibo bigun gidecem doktora bakaim korkuomda tuhaf gözukuo
Sen daha önce bak yaşamışın vajinusmus . Doktora görün de çok ara vermeyin yeniden deneyin.
Yaparsın sen fatmaa , bak korka korka koca bebeyi doğurdun . O işin lafı bile olmaz güven kendine :KK66:

Çokmuyduki kuzum senin dikişlerin , ben tek dikişle korkuyosam sende haklısın tabi :)
Bahanem sanırım dikiş olayı bemim. Annelik içgüdülerim ağır basıyo , ardından koşturarak duş almakta gözüme büyüyo :KK14:
Kontrole gittin mi sen dikişler ne alemdeymiş.

Çokmuyduki kuzum senin dikişlerin , ben tek dikişle korkuyosam sende haklısın tabi :)
Bahanem sanırım dikiş olayı bemim. Annelik içgüdülerim ağır basıyo , ardından koşturarak duş almakta gözüme büyüyo :KK14:
Kontrole gittin mi sen dikişler ne alemdeymiş.
Kendi eriyen dikişmiş cnm içte de dışta da varmış. Benim ağrım çok oldu iki kez kontrole gittim. Enfeksiyon filan yok dedi ama kabzdm heralde zorladm. Sonra şurup verdi zaten bi iki sefer kullandm rahatlaynca dikşler de rahatladı :) dıştan görünenler düştü. İçtekiler ne durumda bilemem :)

Sen daha önce bak yaşamışın vajinusmus . Doktora görün de çok ara vermeyin yeniden deneyin.
Yaparsın sen fatmaa , bak korka korka koca bebeyi doğurdun . O işin lafı bile olmaz güven kendine :KK66:
Cnm benim icte dista lnden arkaya kadar var disdakiler dusmuste icteki bilmiom tuvalete daha sor cikiomm
Ilk basta temizlik yaomam lazim onudaa nasil bilmiomm
Ya benim korkum dikislerimden yoksaaa aciyacak diye degil o dikis acisi varyaa oufff

Cnm benim icte dista lnden arkaya kadar var disdakiler dusmuste icteki bilmiom tuvalete daha sor cikiomm
Ilk basta temizlik yaomam lazim onudaa nasil bilmiomm
Ya benim korkum dikislerimden yoksaaa aciyacak diye degil o dikis acisi varyaa oufff
Ağda yapsan acır , jilet kullansan kesebilirsin dikiş kaldıysa. Tüy dökücü kullanılabilir belki canım.
Dikiş ağrısı zordur biliyorum ilk doğumdan üstüne oturmak işkence gibiydi :KK43:

Kendi eriyen dikişmiş cnm içte de dışta da varmış. Benim ağrım çok oldu iki kez kontrole gittim. Enfeksiyon filan yok dedi ama kabzdm heralde zorladm. Sonra şurup verdi zaten bi iki sefer kullandm rahatlaynca dikşler de rahatladı :) dıştan görünenler düştü. İçtekiler ne durumda bilemem :)
Onlarda erimiştir artık :) Kontrolden sonra bakarsınız artık duruma göre :KK66: doğum sonrası bende de hemoroid çıkmıştı ıkınmaktan geçti çok şükür kabız olurum diye aklım oynuyo şuan. :KK43: doğum sancısı gibiydi yemin olsun :KK43:
Rahatladıysan iyileşmiştir , arada zonkluyo gibi oluyodu o zaman meğer iyileşiyomuş yara doktor söylemişti.

Ağda yapsan acır , jilet kullansan kesebilirsin dikiş kaldıysa. Tüy dökücü kullanılabilir belki canım.
Dikiş ağrısı zordur biliyorum ilk doğumdan üstüne oturmak işkence gibiydi :KK43:
Ida yakae diye korkuom aman yaa keske olmasaDi dikis ama neyse sukur
Neyle koruncaz bide aklimda o tamam ikinci bebek istion Rabbim yine versin ins ama iste hap iyimi etkisi ne mesela korkuom haptan sonra en iyisi o korunsun hahah

Ida yakae diye korkuom aman yaa keske olmasaDi dikis ama neyse sukur
Neyle koruncaz bide aklimda o tamam ikinci bebek istion Rabbim yine versin ins ama iste hap iyimi etkisi ne mesela korkuom haptan sonra en iyisi o korunsun hahah
Veya hiç elleme canım . Çok büyüdüyse makasla küçültürsün. Biz geriliyoruz doktorlar için gayet sıradan ve normal şeyler aslında.
Korunma işini bende bilmiyorum valla canım. Hap düşünüuorum da ebeyle görüşücem hangisini almam gerektiğini falan bilmiyom çünkü dsha önce hiç kullanmadım doğum kontrol hapı. Eşlerde korunsun tabii yaa herşey bize yük değil ya :)

X