2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Evet yapiyo nefes alirkende hirilti cikario onu nasil temizlicez canm ya
Canım eczaneden burun aspiratörü al. Otri bebe öneririm. Bir de damla şeklinde serum fizyolojik al. 1-3 Damla burnuna damlatıosun sonra aspiratörü burnuna sokup ağzınla çekiosın borusu var. Borunun ucunda süngeri var. Süngere gelio burnundaki pislik. Ucu tek kullanımlık ama ben temizleyip süngeri tekrar kullanıyorm :)
Her gün doluyor valla bir haftadır hergün çekiyoruz. Aksi takdirde nefes alıp ememiyor çocuk

kiz her gyn cekmeyin diyoar ama bzmkininde burnundan dunyalar cikiyo diktora sor bnde sorcam bulusalim.burda:)

yaa bende 4 cmle gittim suyum patlatilinca ben niye uc dort saat cektim:)ilk dogumla ucuncu dogum arasindaki fark bu sanirim:)pekiii kendi sancinla suni sancili dogumdaki sanci duzeyleri bir degil demi krndi sancin daha kstlanilasi demi canım

Ben aldim ondan hic gelmiyo acaba sungeri cikardigim icinmi cekmio sunger kullanilmicak sandim attim :))

A Albeni7 bide 4 cm acilman oldu ya son digumunda olurken sanci cektin mi huc ben adet sancisi gbi belden agri cektim ama dayanilmicak kadar degildi yani kendi sancim.olsaydi da o tatta mi bisey olcakti ki:)

kiz her gyn cekmeyin diyoar ama bzmkininde burnundan dunyalar cikiyo diktora sor bnde sorcam bulusalim.burda:)
Canım eczaneye sordum bişi olmaz dedi. Zaten çekmesek nolcak çocuk ememiyor nefes alıp da :)
Çarşamba gitcm sorarım.Bu arada bizim bir ay pzt doluyordu. Aradılar Doktor izinliymiş çrş gitcm. Soruyordun ya bir iki günden bişi olur mu die :) olmuyormuş bak :)

bebegin aç kalsa hep aglardi canim uyuduguna gore demekki doyuyor 2 aylik olduk artik bu aydan sonra terbiyelenme olayi varmis memisler yumuşak ama süt oluyormus .hemen bir stresten gitmez zaten süt gitse benimki giderdi 2 ayin 30 gununu aglayarak geciren biri olarak :)

Merhabalar kızlar gogsum artık sertlesmiyor diyenler olmuş benimkide öyle ama süt var sıkıntı yok yani böyle daha rahat hatta acı falan olmuyor ,
Kızlar birşey soracağım bio gaia ve Nurse harveys damlasını birlikte kullanan var mı kaç damla kullanıyorsunuz sabah akşammi damlatıyorsunuz

yaa bende 4 cmle gittim suyum patlatilinca ben niye uc dort saat cektim:)ilk dogumla ucuncu dogum arasindaki fark bu sanirim:)pekiii kendi sancinla suni sancili dogumdaki sanci duzeyleri bir degil demi krndi sancin daha kstlanilasi demi canım
Aynen öyle. Kendi sancımı daha dayanılası atlatıyodum, suni sancıda ağrılar devamlı gibiydi ve hiç nefes alaacak vakit yok gibiydi.
Ama maşallah sana daha birincinin kırkı çıkmadan ikincinin hayalini kruyosun ne güzell.
Allah gönlünüze göre versin inşallah

A Albeni7 bide 4 cm acilman oldu ya son digumunda olurken sanci cektin mi huc ben adet sancisi gbi belden agri cektim ama dayanilmicak kadar degildi yani kendi sancim.olsaydi da o tatta mi bisey olcakti ki:)
Valla son günlerim zaten hep gergin stresli ve çatı ağrılarıyla boğuşmakla geçiyodu canım. Bende çok bilemedim o yüzden çektiğim sancıların açılma yaptığını. Senin dediğin gibi hafif hafif belime vuruyodu ama son günler :) geçti şükürde kavuştuk kuzulara

A Albeni7 cnm şırınga zararlı die duydum. Basınçlı su gittiği için orta kulak açısından Ama doğruluk payını bilmiyorum Araştırdın mı ya da doktora sordun mj? Ben çarşamba sorcam

Elle sağım yapan makinalar işini görür canım diş tedavisi sırasında , eczanelerde hatta marketlerde bile oluyor. Fiyatlarıda uygun onların. En azından tedavin bitene kadar kullanırsınız.
Aldim bugün sen söyleyince sağol iyiymis gerçekten ben de mesela nim hastane tipi ilanından vardı ama bi türlü beerememistim bu kolaymis

Yok canım merak etme kesimez goguslerin alışmış olabilir mesela benim oglumda başlarda sertlesiyodu kizimda sertlesmiyo ama süt var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…