2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ohhh ne güzel hayırlı olsun gebeliğiniz.nerdeyse öğretmenler forumu oluyoduk.

Canım sen biliri
Canım sen bilirsin ama bence gitmeden bir Dr görün mesela bende gittim bişey yoktur die idrarımda enfeksiyon görüldü ilaç verildi ilişki Yasakladı 10 gün bir görün derim ben
QUOTE="sutlukawe, post: 47573536, member: 75574"]Merhaba hanimlar ben de nisan annesi olacağım inşallah. Bat 6 ağustostu, 5 ağustosta silik çizgi çıktı. Hayirlisiyla 12 nisan görünüyor doğum tarihi. Henüz doktora gitmeyi düşünmüyorum, Cuma günü 13 günlük bi tatile cikicaz dönünce gideyim hem kalp atislarini duyarım inşallah diyorum ama sizce yanlış mı?
Folik asit e başlıyim diyorum ama gitmeden önce.[/QUOTE

deli_mavi_59 canım değerini görünce Nasıl sevindim anlatamam. Sen yavrundan vazgeçme o senden vazgeçmiyor bak. Kanama gibi pürüzler olabiliyor demek ki uzan dinlen ye iç umutlu sabırlı ol. Aklına kötü şeyler getirip bebeğini de kendini de yorma canım.

Teşekkür ederim doğru soyluyosun hiç değilse bi goruneyim

@Hayalci_almina kuzum topic sana her zaman açık. Tez vakitte güzel haberlerini alalım inşallah. Kendini çok yıpratma. Demek ki gebelik oluşabiliyor. Allah sağlıklı bir gebelik kısmet edecektir en kısa Zamanda. İzmir'de bildiğim tanıdığım doktor merkez Hakkında da görüşelim arkadaşlarıma da sorarım. Umudumuz olsun gönlümüzde.

Cok tesekkur ederim inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımiza aliriz

Canlar..
Maalesef bugün itibariyle adet oldum.hem de 26.günde.perşembeye randevumu aldım.dr a bi gözükeyim bakalım ne diyecek.
Sizlere şimdiden hayırlı doğumlar.rabbim bebeklerinizi size bağışlasın.Allah bu süreçte yardımcınız olsun.ben de yavaştan 2017 mayıs annelerine doğru yol alayım :)

Sağlıklı beslenen annelere alkışşşşşşş. Yeni meslek gruplarına merhaba!
Öğretmenler odası görünümü biraz kırıldı sanırım
Ben bugün yine beta hcg baktıracağım. Güzel dileklerinizi dualarınızı esirgemeyin.
Kuzucuklarınızla Mutlu bir hafta olur umarım.

Canım izmirdemisin bende izmirdeyim

Merhaba kızlar...

Benim SAT 8 temmuz. Yalnız hamile olduğumu adetime 5 gün kala anladım. 3 gün kala da idrarda test ile ıspatladım :)

Çok şükür.. Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

Adet günüme 3 gün kala Bhcg 179 idi.
Adetime 1 gün kala 505,8 idi.

Bugün tekrar kan verdim ama sonuçlar yarın..

Doktor aradı. Perşembe keseyi görmek için ama ben garanti olsun diye cuma dedim.

Herkese sevgiler :)

Ben de hala şoklardayım hiç beklemiyordum açıkçası , düşük çıkacağını bekliyordum..
Benim bulantılarım boşuna diilmiş..
Darısı senin başına ve tüm arkadaşların başına olsun inşaallah , dualarımdasınız

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Hepimize inşallah :)

Bir önerin , bir çözüm yolun var mı şu baş belası bulantılar için yaa , kusma derecesine geliyorum çıkartamıyorum..
Gece uyutmuyo , gündüz yemek yedirtmiyor , peynir ekmek bile yiyemiyorum.. Deliricem valla..
Sular kokuyo , ev kokuyo kendimi dağ bayır çayırlara atasım var hava sıcak olmasa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…