2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Gunaydin kizlar :emir_bebek:bulantilar beni benden aldi.cuma hcg vermistim saglik ocagina bugun aldim sonuc 12553 hesapladigimin 2 kati gerci ayni yer bakmadi ama tahmini bisey bekliylrdum 6 bin civari falan.Saglik ocaginin referans numaralari degerleri cok mu yüksek acaba?

Kizlar benim değerim 40a düştü. malesef kimyasal gebelik oldu :KK43: insallah sizler sağlıkla kucaginiza alirsiniz bebislerini ve bende insallah sizlere yakin zamanda yeniden güzel haber veririm...

bi arkadas vardi dış gebelik riski vardi o ne yapti acaba

Ben daha doktorumla görüşmedim, 16sını bekliyorum bakalım o neler önerecek :) karabuğdayı da tavsiye ederim, yağ oranı çok düşük ve karaciğer başta olmak üzere birçok organımız için faydalı. bu arada ben de beyaz ekmeği bıraktım, yüksek tahıllı ekmek yiyorum kahvaltıda 1 dilim, başka öğünde de şimdilik ihtiyaç duymuyorum. Bebeklerimizin sağlıklı olması için önce biz sağlıklı olmalıyız, daha önce hiç böyle dikkat etmemiştim yememe içmeme :KK49: inşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız :dua:
Ben de hiç dikkat etmediğim kadar dikkat ediyorum annelik içgüdüsü herhalde :KK48:inşallah tatlım sağlıkla sıhhatle alırız bebeklerimizi kucağımıza

neslim33 neslim33 inşallah hayırlı haberlerle gelirsin içini ferah tut ara ara boyle olabilir stres yapma.

ShinSeGi ShinSeGi cnm hakkında hayırlısı olur inşallah ne desek boş allah kısmet eder de bundan sonra sağlıklı gebeliklerin olur insallah

günaydın kızlar topik almıs basını gitmis masallah:) elvaven elvaven canım senin icin girdim bugün sanki doktora gidecektin haber ver olur mu.. inşallah bebişin seninledir güzel haberlerini bekliyorum:KK200:

Herkese merhaba,
Ben de yeni öğrendim, Nisan ortası görünüyor :emir_bebek:

Şu mesajların altında çıkan "Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih" kısmını nereden ekliyorsunuz? Bir türlü bulamadım.

Merhaba hanimlar ben de nisan annesi olacağım inşallah. Bat 6 ağustostu, 5 ağustosta silik çizgi çıktı. Hayirlisiyla 12 nisan görünüyor doğum tarihi. Henüz doktora gitmeyi düşünmüyorum, Cuma günü 13 günlük bi tatile cikicaz dönünce gideyim hem kalp atislarini duyarım inşallah diyorum ama sizce yanlış mı?
Folik asit e başlıyim diyorum ama gitmeden önce.

Bende 3 temmuz son adet tarihm geçen hafta beta HCG 436 çıktı bugün gene kan verdim sonuç bekliyorum aile hekimim degerin dusuk daha gitsen de kese görünmez dedi bakalım öğleden sonra ne diyecek bende 9 aylık evliyim yeni karar vermiştik Allah nasip etti inşallah tahmini doğum 9 nisan gorunuyor
Bu arada bir bende fizyoterapistim sanirm baksa yoktur :-)

Bu arada kendimden bahsedeyim ekimde 7 yaşını bitirecek 1 kızım var. Bu topik ogretmenler topigi olmuş degisiklik olsun mühendisim ben de:KK51:
Ne güzel kızınıza kardeş geliyo.bence de folik asite başlasanız iyi olur.ilkinden tecrübeniz vardır benimki tüp bebek ve çook bekledik birazda pinpirikliyiz o yüzden zırt pırt dr dayız.kafanız rahatsa tatil dönüşüde gidilebilir.sağlıkla kucağınıza almanızı diliyorum

X