2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Arkadaslar kasik agrilari tamamen biten var mi benim bitti normal mi ltfen gordugunuzde cevaplarsaniz sevinirim sua erken bir saat aklima dustu ve endiseliyim
Günaydın sabah mi
Arkadaslar kasik agrilari tamamen biten var mi benim bitti normal mi ltfen gordugunuzde cevaplarsaniz sevinirim sua erken bir saat aklima dustu ve endiseliyim
Günaydın benim dün bitmiş gibiydi ama şu satte tekrar başladı

Benimde geçti canım dünden veri pek ağrı yok.bugunde ağrısız uyandım neden bilemiyorum idrara çok gidiyorum sadece o var. Çarşamba günü randrvum ama galiba ben ptesi gidicem

Dün gece kesilmişti kanama sanırım progestan iğne engelledi. Şimdi yine başladı. Öyle kahverengi diil kırmızı kan. Yoğun değil şimdilik.
Çaresiz düşük yapmayı bekliyorum. Bu hikayem de son bulacak, ben yine hayatıma yarım gözü yaşlı devam edicem

Günaydın

Cnm kaygilanma hemen benim de ikinci çocuğum ilkinde de bunda da hiç ağrım sizim mide bulantım hiç bişey olmadı hala yok hepsi aynı olacak diye birşey de yok ki diyorum hep kendimi dinleyecek olsam ben hiç hamile bile değilim derim daha doktora bile gitmedim sen de içini ferah tut

Hasta
Hastaneye gitmedin mi canım?daha önce iki kere düşük yapmıştın sanırımneden oluyormuş araştırmıyorlar mı?engellenemiyor mu?

Cnm doktorunu aradın mi ne diyor belki bugün de bi daha iğne yapar mı. Kendini çok üzme sen onemlisin ve bi daha denersin gencsin allah hayirlisini versin insallah

Canim ya yeni gordum. Doktorla gorusebildinmi. Tekrar igne yapilabilir belki. Allahtan umit kesilmez. Hemen vazgecme ne olur

Canım sakin ol panik yapma uzat ayaklarını yat Allah ona alacak nefes verdiyse tutunur yoksada yapacak bişey yok

Şakır şakır adet gibi Kanamasi olup da bebegini kucagina alan cok.sen bugun dinlen yarin doktora git keseyi kontrol ettir.Allah icin zor yok umitsiz olma dua et.

Sagol icimi ferahlattin ben de calisiyorum aslinda ogretmenim yazin elibos olunca kendimi cok dinler oldum ins su surec hayirlisiyla bir gecseydi kisin yogunluktan unutur giderdim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…