2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Arkdslar bu benim ultrasyon görüntüm bu ne anlama geliyor şimdi :/ bide 4.84mm yazıoyor

Eklentiler

• image.jpeg
    44,1 KB · Görüntüleme: 62
İlk 3 ay nefes alıyorsanız ilaç içmeyin derim. Ben emzirirken dahi çok çok zorlamadıkça içmeyin içmiyorum
Ben kendimi bildim bileli canım tatlıdır. Ama bebişini öğrendiğimden beri hiç ilaç içmedim içmem de inşallah. Bu kadar Ağrı'm başka bir sebepten olsa şimdiye kadar içerdim hem de kaç defa. Önerin çok kıymetli canım

Sağ olun kızlar, destek bulmak iyi oldu peki, benim bugün değerim 611 idi. İnşaallah düzenli artışa devam ederse sizce karından ne Zaman görünebilir? Vajinal yaptırmak pek istemiyorum
Her iki günde bir ikiye katlıyor dersek cumaya cumartesiye karından görürsün canım
Zaten kızım için istedim ikincisini.inşallah allah banada isteyen herkesede kısmet eder
Evet tecrübesizliğimiz var bunun yanı sıra bir mucizeye ev sahipliği yapmak da kolay değil
Ay 10 tanede doğursam yine kendimi tecrübesiz hissederim herhalde kendimi
Bazen diyorum ağır kaldırmayla çocuk düşecekse kimsenin ikinci çocuğu olmazdı diye:)allah korusun hepimizi

Ya sende sanki iki tane karartı var benimkinde bir tane neden acaba
Zaten normalde tek kese tek kararti oluyor cnm bir de ben de unutmuşum hep o ultrason resmindeki değerlerin bir anlamı vardı biri baş biri boy biri kesenin uzunluguydu FL diye bir değer vardı o 7 ile carpilinca çocuğun boyunun uzunluğu bulunuyordu hepsini unutmuşum tekrar en baştan yaşamak çok güzel :)

Ayy normal mi diyosunz yani çok sağol ya bi içim rahatladı yani :) ya ne bilim onda iki görününce bende mi bi anormallik var acaba dedim . Neyse çok şükür . Ay o değerlerin ne olduğunu öğrenemk lazım o zaman yaa

Doktorların ultrasonda yakaladıkları görüntü farklı olabilir canım takılma bu kadar :))

Çok teşekkür ederim. Ben ilk oğlumda çok fena hasta oldum günlerce öksürmekten uyuyamadım içim dışıma çıkıyordu. Bir yandan bebeğime bir şey olacak diye korktum. Çok kötü öksürüyordum doktora gittim doktor ilaç verdi. Teyze kızları doktor benim onları aradım. Onların önerisi. Nefes alıyorsan ilk 3 ay hiçbir şey içmeyeceksin dedi. Öleceğim ama dedim. Yaşıyorsun şu an dedi :) içmedim bende öylece atlattık. Gelişimini engelliyormuş

Sizden cesaretle bende alıyorum oğlanı kucağıma ama ağrım oluyor. Rabbim nasip edecekse hiçbir şey engel olmaz. İlk kadar dikkat etmiyorum her hareketi yapıyorum. Bugün kaydıraktan bile kaydım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…