2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Yalnız kızlar benim bir haftadır kahverengi lekelenmem var. Zaten bu lekeler sebebiyle gebelikten şüphelenip test yaptım. Umarım kısa zamanda geçer. Biraz endişeleniyorum...

Be

Benim dış gebelikten sonra normal doğum olmasına rağmen hala riskim yüksek.o yüzden 5+3 e aldım randevuyu

Evet git için rahatlasın zaten sadece bir muayene olacak. feministic feministic

kardeşim 5+5 te hem keseyi görüp hem kalp atışını duymuştu.risk varsa çok gecikme bence.hem keseyi görürsen endişelerinden kurtulursun.

Sağ olun kızlar, destek bulmak iyi oldu :KK66: peki, benim bugün değerim 611 idi. İnşaallah düzenli artışa devam ederse sizce karından ne Zaman görünebilir? Vajinal yaptırmak pek istemiyorum:110:

Evet Can'ım baktırdım 26 temmuzdan beri baktırıyorum :)
26 temmuz 21,7
28 temmuz 35,6
30 temmuz 78,4
2 ağustos. 256
5 ağustos 904

canım bence değerlerin gayet iyi ve yükselmesi de normal hiç umutsuzluğa kapılınacak bişe yok. batmalar bende de çok fazla oluyor bazen batmalarım artıyor bazen bel ağrım artıyor. dün benimde ayağıma vurmuştu ağrı sanırım bunlar normal şeyler. bende de her ağır bi batma oldugunda korkuyrm. ama korkmayalım Rabbim inşallah hayırllı sağlıklı bi şekilde kucağımıza almamızı nasip edecektir. :emir_bebek::KK54:

Doğru diyorsun canm çocuk olunca çok zor dinlenebilmek. Ben bile geçen gün dedim kendi kendime , birde iki çocuk istersin , yaş aralığı fazla olmasın , ya şimdi başka bir çocuğum daha olsaydı , ne yapardım ben , zamanımın çoğu yatmakla geçiyor , eşim temizliği yapıyor , annem yemeğimi yapıyor sağolsunlar.. Sanırım ikinci çocuk fikrimden vazgeçeceğim ben , bana göre değil , ben bu halde kendime bile bakamıyorumm , ilkini bir hayırlısıyla kucağıma alayım da başka birşey istemiyorum.
İnsanın çocuğu olunca güçleniyor farkına varmadan.kendini hiçbir zaman bırakamıyorsun çünkü düşünmen gereken biri var her zaman.o yüzden şimdiki fikrin ilerde değişir.bide insan unutuyor bütün çektiği sıkıntıları.yoksa nasıl cesaret ederdim ikinciye:)
Bende de sarı akıntı vardı bugün sma önceki günler hep beyazdı. Üşütmüş olabilir misin canım uconn uconn
Canım ben hamile kalmadan az önce idrar yolu enfeksiyonu olmuştum antibiyotik kullandım ama tam iyileşemedim büyük ihtimalle ama bu değişik bir akıntı kan değil ama değişik bişey o yüzden korktum biraz ama devamı gelmedi şükür

Kızlar progesteron ve tiroidime baktı normal çıktı. Vinalac immunitum diye bi ilaç yazdı. İçinde ne ararsanız var vitamin, mineral, folic asit, probiyotik bakteri vs. Kullandığım folik asite de devam etmemi söyledi ama aynı anda içme dedi. 3 ay ilişki yasak ayrıca uzun yolculuk tatil falan hepsini rafa kaldır dedi. Normal hayatında yaptığın şeyleri de minimuma indir dedi. Eşime dedi çoğu şeyi sen yapcaksın bu dönemde falan. Hayırlısı olsun hakkımızda
Valla kız kardeşimin düğünü var şehir dışına çıkmama gibi bir şansım yok.allaha emanet artık

canım bence değerlerin gayet iyi ve yükselmesi de normal hiç umutsuzluğa kapılınacak bişe yok. batmalar bende de çok fazla oluyor bazen batmalarım artıyor bazen bel ağrım artıyor. dün benimde ayağıma vurmuştu ağrı sanırım bunlar normal şeyler. bende de her ağır bi batma oldugunda korkuyrm. ama korkmayalım Rabbim inşallah hayırllı sağlıklı bi şekilde kucağımıza almamızı nasip edecektir. :emir_bebek::KK54:
Canım çok sağol içimi ferahlattın. Evet biraz yaramaz bebecikler sanırım böyle olunca yüreğimiz hop oturuyor hop kalkıyor. İnşallah canım salim kalmaya çalışalım. Amin inşallah sağlıkla kucağımıza almak kısmet olur.

Günaydın teyzeleriiiii :emir_bebek: kesenizi gördük hafif kalp atışımızda başlamış haftaya duyarız dedi kalp atışını. Kan verdim sonucunu bekliyorum progesterona bakıcam 20 nin altındaysa destek vericem dedi.

canım maşallah ya çok sevindimm :)Allah kucagına almayı da nasip etsin inşallah :) sen kaç haftalıktın şimsi bide kese büyüklüğü kaç senin.

uconn uconn canım evet idrar yolu enfeksiyonunda oluyor öyle akıntılar ben her yıl iki defa olurum bakalım inşallah kendimi koruyabilirim bu yıl. Bence harika bir şey ikinci defa anne olman her çocuk bir kardeş hakeder. Ben hep öyle derim.

Canım çok sağol içimi ferahlattın. Evet biraz yaramaz bebecikler sanırım böyle olunca yüreğimiz hop oturuyor hop kalkıyor. İnşallah canım salim kalmaya çalışalım. Amin inşallah sağlıkla kucağımıza almak kısmet olur.

aynen aynennn öyle valla yüreğimize iniyor :) ama ilk tecrübeler işte alışıcaz napalım :) mutlu olalım huzurlu olalım dua edelim inşallah :KK15:

İnsanın çocuğu olunca güçleniyor farkına varmadan.kendini hiçbir zaman bırakamıyorsun çünkü düşünmen gereken biri var her zaman.o yüzden şimdiki fikrin ilerde değişir.bide insan unutuyor bütün çektiği sıkıntıları.yoksa nasıl cesaret ederdim ikinciye:)

Canım ben hamile kalmadan az önce idrar yolu enfeksiyonu olmuştum antibiyotik kullandım ama tam iyileşemedim büyük ihtimalle ama bu değişik bir akıntı kan değil ama değişik bişey o yüzden korktum biraz ama devamı gelmedi şükür

Valla kız kardeşimin düğünü var şehir dışına çıkmama gibi bir şansım yok.allaha emanet artık
Uzun yolsa 2 saatte bir mola verin canım 15 dk yürüyüp sonra devam

canım maşallah ya çok sevindimm :)Allah kucagına almayı da nasip etsin inşallah :) sen kaç haftalıktın şimsi bide kese büyüklüğü kaç senin.
5+3 üm bugün kese büyüklüğünü bilmiyorum ama bebiş 0,33cm

Sağ olun kızlar, destek bulmak iyi oldu :KK66: peki, benim bugün değerim 611 idi. İnşaallah düzenli artışa devam ederse sizce karından ne Zaman görünebilir? Vajinal yaptırmak pek istemiyorum:110:
Karın için daha fazla beklemek gerekiyor sanırım bir arkadaşım değeri 5000 iken. Karından görünmüş feministic feministic

Evet canım bu grupta o yüzden çok iyi oluyor aslında benimde canımın çok sıkkın olduğu zamanlar oldu burada arkdslar hep destek oldular Allah razı olsun illa tedirginliklerimiz oluyor ama biz sakin ve olumlu olmaya çalşmalıyız napalım :))
Evet yaşasın nnnn grubumuz! Benzer halleri üç beş gün farkla yaşayıp destek oluyoruz bu harika

uconn uconn cnm seninle aynı şeyleri yaşıyoruz sanırım benim de 2013 Şubat doğumlu bir kızım var 5 dk uyumama dinlenmeme müsade yok bir de 16 kg oldu kaldır indir inşallah bir zararı olmaz diyorum ama mecburuz buna da

deli_mavi_59 deli_mavi_59 cnm ilk hamile kaldığımda ilk doğduğu zamanlarda ben de bi tane yeter iki taneyle nasıl uğraşırim ben diyordum ama allah bir şekilde kalbine veriyor o isteği gücü hayırlısiyla bi dogsunlar da gör bak hersey nasıl unutuluyor

X