2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
4+6da keseyi gördük vajinal muayene ile ama dr istemeseydi beklerdim biraz daha.bu sefer kese küçükmü falan diye kafama taktım.bence acele etme canım.

Kızlar dün gece ve bu gece sağ kasık tarafta çok şiddetli Ağrı'm oldu. Nefesim kesildi adeta. Kanama olmadı ama çok korktum. Aklıma kötü şeyler getirmemeye çalışıyorum.
Bende gece çok sıkışmışım tuvalete kalktım.alt karında müthiş bir ağrı vardı.adet sancısı gibi ama tam da değil.bende çok korktum.mesaneyi boşaltınca geçti

Bende gece çok sıkışmışım tuvalete kalktım.alt karında müthiş bir ağrı vardı.adet sancısı gibi ama tam da değil.bende çok korktum.mesaneyi boşaltınca geçti
O bahsettin sancı bende çok oluyor dediğin gibi meseane boşalınca ağrı falan kalmıyor bende başlarda korktum ama şimdi alıştım

Arkadaşlar bişey sormam lazım. Tüp bebek merkeziyle konuştum bana usg için verdikleri randevu tarihi 6+6'a denk geliyor. Geç değil mi? Ben bir de dış gebelik risk grubundayım daha önce de geçirdiğim için.
Daha erken Bi tarihte başka bir doktora gideyim diyorum da ne Zaman gidilebilir sizce?

Geçmiş olsun canım demek ki mesane dolu rahimde büyüyor bir taraftan o sıkıştırdı.

Canım evet genelde geç tarihlere veriyorlar sanırım bana daha vermedi doktorum. Evet aslında gidip baktırsak ne olur ki bir zararı olmaz sanırım.

Canım evet genelde geç tarihlere veriyorlar sanırım bana daha vermedi doktorum. Evet aslında gidip baktırsak ne olur ki bir zararı olmaz sanırım.
Canım 5+5'te falan gitmeyi düşünüyorum ben. 6+6'ya kadar bekleyemem sanırım. korkuyorum dış gebelik tekrarlarsa diye

Benden baya koyu sarı turuncuya yakın akıntı geliyor dünden beri iki sefer.korktum birden. İltihap falan mı var?

Dinlenmek kim ben kim.evde 3 yaşında yorulmak bilmeyen bir canavarla uğraşömak zorundayım.onu çok kaldırmakta akıntıya sebep olabilir belki.ama yapacak bişey yok ne yazık ki.
Doğru diyorsun canm çocuk olunca çok zor dinlenebilmek. Ben bile geçen gün dedim kendi kendime , birde iki çocuk istersin , yaş aralığı fazla olmasın , ya şimdi başka bir çocuğum daha olsaydı , ne yapardım ben , zamanımın çoğu yatmakla geçiyor , eşim temizliği yapıyor , annem yemeğimi yapıyor sağolsunlar.. Sanırım ikinci çocuk fikrimden vazgeçeceğim ben , bana göre değil , ben bu halde kendime bile bakamıyorumm , ilkini bir hayırlısıyla kucağıma alayım da başka birşey istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…