2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar benim sat 1 temmuzdu Ovi testyle 21 temmuz yum oldu . Şiddetli bel ağrım oluyor . Sizce doktora ne zaman gitmeliyim bide sizce şimdi ne kadar sürelik haftaliktir hamileliğim
Benim sat 28 Hazirandı , bugün 5+2 yim canm mesela , sat kabul ediliyor kaç haftalık olduğunu ordan hesaplıyorsun , internette hesaplayıcılar da var canm

Benim de dün karından görünmedi vajinal baktı gördü , kese çok minik değil mi mercimek tanesi kadar benimki
Ben daha büyük birşey görmeyi bekliyordum da

Benim de dün karından görünmedi vajinal baktı gördü , kese çok minik değil mi mercimek tanesi kadar benimki

aynen mercimek kadar yusyuvarlak bir karartı sadece ,

kızımın ilk usg fotosuna baktım dün. tabi o usg 6+3 müş.daha büyük kese ve içinde kızım görünüyor.
inşallah haftaya bebişi de görürüm , hepimiz inşallah

Benm 25 hazirandı canım . Bnde düşünmüyorm alttan muayeneyi .
Canım alttan muane olmanın ne bebeğe ne sana bir zararı yok bende korkmuştum ama nette okuyunca yabancı ülkelerde ilk haftalarda hep alttan muane yapıldığını okudum rahim içini tam anlamıyla görebilmek için zaten aletle rahmin dışından bakıyorlar

Kızlar ankara da doktor tavsiye eden var mıııııı? 1 yıldır Etimesguttayım. Doktor ve hastane konusunda hiç bilgim yok

İnşallah kocaman olduğu günleri de görürsün cnm ben de arkadaslara katılıyorum hafiften tahriş olmuştur ondandir o leke ama yat dinlen yine de

Ben haftaya cumaya kadar doktora gitmicem diye tutuyorum kendimi bakalım ne olacak :) bir önceki kızımda kese görünmedi sonra gittim kese göründü çocuk görünmedi sonra gittim embriyo göründü kalp atışı görünmdi doktor düşük olabilir dedi 5 gün sonra bir daha gel dedi tabi o 5 gün kabus gibi geçti sonra gittiğimde kalp atışı göründü bu stresleri bir daha yasamamak için elimden geldiğince beklicem bakalım ne kadar tutarım kendimi

Ah canim sen de cok ugrasmissin mantarla. Benim ilacla geciyor o konuda rahatim. Ama iste antibiyotik kullansam ya da bagisikligim biraz dusse hemen geri geliyor. E simdi gebelikte zaten mantarin en sevdigi ortammis. Su ilk aylar gecene kadar idare etmem gerekiyor iste. Bitkisel seyler disinda birsey yapamayiz dedi doktor. Tek carem beklemek su an. İnsallah ileride ben de kurtulurum bu iletten.

Benim ki minyatür bir fasulye gibi , sanki tam yuvarlak diil , erkek sanırım öyle hissediyorum , kızda yuvarlak erkekte fasulye gibi olurmuş ya , böyle hurafeler var
Beni 10 gün sonra çağırdı Dr ama ben aksilik yada ters giden bişeyler olmazsa tam iki hafta sonra 7+1 de gitmeyi düşünüyorumm

Aynen canım ya on kere stres yaşamaya gerek yok , ters giden bişeyler olmazsa geç gitmek daha iyi bence de..

Ben test yaptım sonuç bu kızlar sizce aranızda kalirmiyim

Eklentiler

• SmartSelectImage_2016-08-04-08-42-03.png
    237,8 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…