2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canım ilgine çok teşekkür ederim. Ben sabahtan iyiydim hatta gece deliksiz uyudum hafif sızım vardı su içerek atlatırım gibi düşündüm ama vakit ilerledikçe kötüledim sızım gittikçe arttı canım. Doktorumu aradım idrar kültürü yaptırmam gerektiğini söyledi. Sağlık ocağına gittim şaka gibi strip (idrar enfeksiyonu saptama çubuğu) bile kalmamaış bir saat sıra beklemiştim ve arayıp gitmiştim canım. Sonrasında özel bir hastaneye gidip özelen idrar kültürü yaptırmak istediğimi söyledim. Yaptırdım da. Sonuç bekliyorum.

Kendime daldım canım kusura bakma senin daha iyi olmana sevindim. Adet dönemlerinde ben de ağrı hissediyorum canım benim de ay sonuna denk geliyor. O ağrıdan ürkmüyorum artık ilk ay çok korkmuştum. Aklına kötü şeyler getirme hiç.

hadi inşallah sonuçların temiz çıksın. benim 6. haftada böyle iki büklüm olacak kadar oldu ağrım idrar yolu enfeksiyonu gibiydi doktorum monurol vermişti hemen geçirdi çok bol da su içmiştim abartıp 4 lt falan
inşallah sende iyileş biran önce. hamilelik döneminde tüm rahatsızlıklar uzak dursun hepimizden inşallah.

evet tevekkül etmek gerekiyor kesinlikle herşeyi kötüye yoruyorum bol dua edip sakin olmak gerek sanırım.

İnşallah canım monurol doktorum evet derse içerim bende iyi bir antiseptik çünkü. Bakalım ben de su içmeye çalışıyorum dört litre içmedim canım ama elimde suyum. Evet haklısın hamilelikte uzak dursun bütün hastalıklar.

bebek arabalarında böyle yüksek olanlar varya onları çok beğeniyorum ama kullanışlı mı acaba sadece bebek ufakken mi daha elverişli bilemiyorum evet tecrübeli anne yorumlarına ihtiyacımız var
Sağolasın canım bakarım oraya da. Esasen tecrübeli anneler nelere dikkat etmeliyiz bu konuda önerileri neler onları merak ediyorum.

evet tevekkül etmek gerekiyor kesinlikle herşeyi kötüye yoruyorum bol dua edip sakin olmak gerek sanırım.
Tabi ki sakin kalmakta fayda var her daim hem yaşadığımı sıkıntıyı bebeğimiz de yaşıyor onun için daha çok gülümsemek lazım. Çok şükür bugünümüze!

bebek arabalarında böyle yüksek olanlar varya onları çok beğeniyorum ama kullanışlı mı acaba sadece bebek ufakken mi daha elverişli bilemiyorum evet tecrübeli anne yorumlarına ihtiyacımız var
Ben de bazılarını çok estetik buluyorum senin dediğin gibi yüksek olanlar şok güzel görünüyor ama acaba nelere bakmak lazım??
Mesela bir arkadaşım bana dört tekeri de 360
Derece dönsün bu çok önemli demişti. Ayrıca tentesi tam kapanmalıymış yağmurda ve soğukta bu çok önemli oluyormuş. Çocuk biraz büyüyünce oturma pozisyonunu destekleyen bir mekanizması olmalıymış ayrıca çanta taşıma sepeti mutlaka olmalı ve tel elle kapanabilir ve rahat taşınabilir olması gerekirmiş.

Pierre cardin 290 TL ye bebek arabası mı olur ya atladım sazan gibi! Çok önceden kalmış o ilan. 1650 TL dediler pierre cardin arabalara. Avucumu yalayaraktan eve geri döndüm
Çok pahalı herşey ya

canım bişey olmaz korkma ben sporda her gün kaldırıyorum 12 kilo

sağolun kızlar içimi rahatlattınız.annemde o artık tutunmuştur oraya eğer düşüceği varsa sepeti kaldırsan düşer düşeceği yoksa kanepeyi kaldırsan düşmez diyo.ilk defa böyle bişey yaptım ağrı da olunca twdirgin oldum.ağrı var ama çok hafif bi ağrıı şiddetli bi ağrı değil belki de her zamanki sindirim problemimden kaynaklı ağrıdır şuan pek anlayamadım sebebini.inşallah bişey olmamıştır Allahım korusun hepimizinkini

Kapanıp arabaya sığmasıda çok önemli bazı arabalar yarım kapanıyo.arka koltuğa sıgmıyo heatchback arabalara hiç sığmıyo..zor oluyo bizim ilki öyleydi çok zorlandım

Pierre cardin 290 TL ye bebek arabası mı olur ya atladım sazan gibi! Çok önceden kalmış o ilan. 1650 TL dediler pierre cardin arabalara. Avucumu yalayaraktan eve geri döndüm
Çok pahalı herşey ya
300tl ye de var bebek arabaları ama çok bildik markalar değil..istanbulda aksarayda köprü altında kocaman biyer var birsürü çeşit ve marka bisiklet bebek arabası park yatak herkeseye uygun ucuzu pahalısı çok sayıda dükkan yolun düşerse uğra derim..puseti araba koltuğu yurutec satanlarda var

Arkadaşlar merhabalar. Öncelikle hepinize hayırlı kolay ve gülümseyerek anlatacağınız güzel bir doğum diliyorum. Bebişlerinizi sağ salim, sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.
Bende 2012 Şubat ve 2015 Ekim annesiyim. Çocuklar fırsat verdikçe sağlıklı örgü oyuncaklar uyku arkadaşları ve çıngıraklar yapıyorum. Eğer düşünürseniz instagram sayfama beklerim. Fiyatlar piyasaya göre gayet uygun. Instagramda mrvkpc_merveshandmades adresinden ulaşabilirsiniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…