2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canım merve haklı bazen dereyi görmeden pacalari siviyoruz ben de 6 aylık bir kayıp yaşadım o yüzden 7 ay dolunca bir şeyler almaya başlayacağım hamileliğim güzel geçiyor olsa da takdir Allah in inşallah Rabbim kimseye evlat acısı yasatmaz
Bebeklerinizi neden kaybettiniz sorun neydi

Bebeklerinizi neden kaybettiniz sorun neydi

AYNI şekilde hiçbir sebep bulunmadı doktorlar uzmanlar şaşırdı çok iyi gelişiyordu doğduğun da ebeler yanlış doğum mu yaptırdık dediler öyle güzel doğdu ama kalbi atmıyordu kötü bir kaza diyelim hatta bir doktorum nazar diyorum çünkü tıbbi hiçbir sebep Yok dedi kanamam falan da yoktu

kızlae az önce boş bulunup yeğenimi kaldırdım 12 kilo :KK43: çok kötü hissediyorum kendimi :KK43: bişey olmuşmudur sanki karnımda ağrıyo gibi oldu psikolojik mi bilmiyorum ama :KK43:
Uzan dinlen canım bende unutup arada oğlumu alıyorum karnıma ve kasık tarafıma ağrı giriyo.bişey olmamıştr Allahın izniyle ama dikkat de edelim

Uzan dinlen canım bende unutup arada oğlumu alıyorum karnıma ve kasık tarafıma ağrı giriyo.bişey olmamıştr Allahın izniyle ama dikkat de edelim

hep dikkat ederdim ama ağlıyodu sussun diye bi an boş bulundum.annemde ablam bi yaşındayken hamile kalmış 10 kilo çocuğu kucağında gezdirirmiş sürekli hatta korkarmış çocuk anormal olcak diye ama bişey olmamış.yinede suçluyorum kendimi işte biley olcak diye korktum.şimdi biraz rahatladım

hep dikkat ederdim ama ağlıyodu sussun diye bi an boş bulundum.annemde ablam bi yaşındayken hamile kalmış 10 kilo çocuğu kucağında gezdirirmiş sürekli hatta korkarmış çocuk anormal olcak diye ama bişey olmamış.yinede suçluyorum kendimi işte biley olcak diye korktum.şimdi biraz rahatladım
Bnm oğlum da 17 kilo alıyorum kucağıma arada sırada ilgiye ihtiyaç oluyo normalde dikkat ediyorum ama 4yaşında onuda ihmal etmek istemiyorum..Allaha emanetler

5.haftadan beri midem bulanıyor bugün de dahil ona rağmen bugün acayip derecede iştahım açık hiç böyle olmamıştım iştah durumunuz nedir arkadaşlar doymak bilmiyorum bugün

kafein_ kafein_ Allah a emanet canim bisey olmaz inşallah, ben de bazen 4 yasindaki yegenimi bos bulunup alıyorum. Dinlen biraz, ablam da subatta doğum yapmıştı dogana kadar da buyuk kizini hep bi sekilde kucağına almak zorunda kaldı. Dikkat etmeliyiz tabiki de ama bisey olmaz diye düşünelim ama bi daha da almayalim kucagimiza miniklerimiz icin :anne:

5.haftadan beri midem bulanıyor bugün de dahil ona rağmen bugün acaip dercede iştahım açık hiç böyle olmamştm iştah durumunuz nedir arkadaşlar doymak bilmiyorum bugün
Canim inan bugün ben de öyleyim ne yediğim i saysam şok olursun bu arada hamilelik takvimi yapmışsın hadi hayirli olsun

Çok
AYNI şekilde hiçbir sebep bulunmadı doktorlar uzmanlar şaşırdı çok iyi gelişiyordu doğduğun da ebeler yanlış doğum mu yaptırdık dediler öyle güzel doğdu ama kalbi atmıyordu kötü bir kaza diyelim hatta bir doktorum nazar diyorum çünkü tıbbi hiçbir sebep Yok dedi kanamam falan da yoktu
Çok zor Rabbim hiçbirimize Yaşatmasın inşallh bu gibi olayları

dualarım seninle canım Allah kısa zamanda şifa versin..
Canım çok teşekkür ederim sağlık ocağı yakındı gittim idrar kültürü yapamıyoruz dediler çıktım özel bir hastaneye gittim ücret karşılığı yaptırdım kültürü bakalım nasıl çıkacak

Canım çok teşekkür ederim sağlık ocağı yakındı gittim idrar kültürü yapamıyoruz dediler çıktım özel bir hastaneye gittim ücret karşılığı yaptırdım kültürü bakalım nasıl çıkacak
bugün nasılsın iyileşme var mı canım? benim ağrım dün geceye kadar sürdü sabah uyandığımda şükür geçmişti hiç ağrımadı takvimime baktım regl dönemine denk geliyor belkide ondan oldu şükür rahatladım. inşallah seninde sızıların geçer.

X