2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızım 39 aylık hala bebek arabası kullanıyorum çoğu yerde.çünkü az yürüyünce hemen kucak istiyor dana.bubirçok çocuk için geçerli yani alacağınız arabayı uzun yıllar kullanabilecek şekilde almanızı öneririm.ben britax römer diye bir almanmarkası araba almıştım.araba 8 kilo(bu çok önemli) tek elle kapanabiliyor 6 aya kadar ana kucağı ile altı aydan sonra normal kullanılıyor.görüntüsüde güzelama gel gelelim bu araba bir avm arabası tekerlerinden ötürü.yolda bayırda zorlanıyorum.ikinciye kısmetse ) ay ana kucaklı halini kullandıktan sonra chicco lite way gibi sade ve kullanışlı bişey alıcam.

Ben somon'a bayılırım. Gebelikten önce haftada 1-2 kez tüketirdim mutlaka. Izgarask salatalarla süper olur. Biraz yağlı bir balık tavaya ilave yağ koymaya grem yok kendi yağını salıyor. Restoranlarda bu yüzden ağır oluyor. Buharda da çok güzel olur somon, tavsiye ederim.

İlk defa canım bir yemek çekti! Bulantılar geçicek mi ne

Merhaba Günaydın kizlar beni. Kabizlik problemim var ;( kuru kayisi da yiorum ama çözüm bulamadm. Cumartesi randeum doktordan bir care istiycem artik. Bebege bi zarari olmuodur inşallah. Birde dün baya kötü bi gece gecirdim cok fazla ağladım anlayossiz laf sokan kisiler sayesinde. Fazla tepki veriorum olaylara ben bunu duzeltemiorm. Karsi tarafta ustume geldikce cigrindan cikio.hersey dua eder misin bana kizlar ? Bebegim zarar gormesin die erkenden uyumaya unutmaya calistim. Ama aklima geldikcex sozler asamiorm gozlerim doluyor.

Çok teşekkürler canım :)

Ben de geçtiğimiz haftalarda sebepsiz yere 3 gün çıkamadım büyük tuvalete canım sana sıkıntı veriyor sadece ama daha da uzun sürerse doktoruna danış tabi bekleme..
Şimdi daha hassas bir dönemdeyiz. 1 söylenen bize 3 katı etki edebiliyor. Bazen takmamak da elde olmuyor ama senin yaşadığın streslerin bebishe etki edeceğini düşünürsen daha çabuk atlatırsın laf sormaları.
Hamile olduğun halde seni üzmeye çalışan insanlar için kendini üzmeye değer mi öyle düşün.
3 gün sonra hatirlamayacagin bir şey belki de.. bebeğini düşün ondan güç al iyi ol canım :*

Herkese günaydın ben gece 3'ten beri ayaktayım. sürekli çarpıntım var. canım hiçbirşey yemek istemiyor. tuhaf hissediyorum kendimi

Günaydın Kızlar. Bebek arabalarına bakılmaya başlanmış :)) Ben daha bakmıyorum hiçbirşeye. Herşey düzgün giderse aralık ya da ocak ayında yavaş yavaş alışverişe başlamayı düşünüyorum. O zamana kadar kıyafet falan illaki almış olurum ama büyük eşyaları o zamana bırakcam. Bebek arabasında bence en önemli 2 şey çift yönlü olması ve tek elle kapanabilmesi. Fiyatlarda az çok belli zaten 1500 den başlıyor iyi bir şey alayım dersen. Paracıkları hazırlayın kıssssllaaaarrr bebişler çatır çatır yicek

Canim o haftalarda herkes onu yaşıyor ama ben care bulamadım bol su iç

günaydın kızlar ben dün doktora gittim ani bir kararla çünkü çok halsizdim korktum.. bebeğim % 90 erkek olacakmış.. sağlığı iyiymiş hatta önde gidiyormuş.. kıpır kıpırdı bebek gibiydi el yüz ayak vücut hepsi belliydi.. ikili tarama yaptı yarın belli olacak..çok mutlu olduk eşimle:)) allah hayırlısıyla elimize almayı nasip etsin hepimizinkini inş..

Maşallah erkek bebek sayımız artıyor topicte sanırım.

Günaydınlarr
Kabızlık çekenlere tavsiyem karnabahar pırasa lahana yemeleri. Artık pazarlarda yerini aldı bu sebzeler Çok güzel çalıştırıyorlar bağırsakları Bu hafta yedim ve faydasını gördüm.

Pazardan alicam inşallah ama benjm acil cozum bulmam lazimdi 4 gun oldu. Doktorhmu aradim lavman dedi hamileler icin bi marka onerdi daha once yaptinizmi kizlr hic

A
ayyy inşallh ya kucağımıza alacak günleri de göstersin Rabbim

Gözü aydın canım..sağlıkla kucağına al inşallah..erkek sayımız gitgide fazlalaşıyo.Allahım bu erkeklere kızda lazıııımmmmm..yarın benimde var doktor zaman geçmez artık bugün

Günaydın güzel anneler :)
Ben de dün akşam 2 aydır ilk kez balık yedimm hepimiz tamamen kurtulalım artık bulantılarımızdan da bebişlerimiz için faydalı şeyleri yiyelimm
Bende çok severim balıkk özellikle somon..ama bi problem var yapamıyorum kendim annem yada kayınvalidem yapsa da yesem yada gidiyim dışarı yemeye

Gözünaydın canımm, test sonucunda çok güzel çıkar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…