2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Neyse beni anlamak isteyen anladı kırılmak isteyen kırıldı amacım kırmak etmek değil o acıyı yaşamamanız için ufak bir tedbir gibi birşeydi , sanki almayın dedim acele etmeyin dedim hormonların etkisi bende var ve üzüldüm yanlış anlaşıldığımdan. Hakkınızda hayırlıları olsun hanımlar .

Tabiki de insan bakıyor ediyor nasıl olur oda da nasıl sığar eder düşünüyor ben kötü mana da demedim erken almayın demek istedim, Allah'ın izniyle gönlündeki en güzelini alırsın arkadaşım

öyle bi niyetim yok zaten canım benim ilk gebeliğim ama ablam daha önce 3 kez düşük yaptı.aynı şekilde komşumda 2-3 ay önce bebeğini düşürdü.bi çift ayakkabı almıştı sadece onu gördüğünde bile çok kötü olmuştu.o yüzden hep temkinliyim.Allah kötü şeyler yaşatmasın hiçbirimize :)

Aslında hepimiz aynı şeyi söylüyoruz ama biraz yanlış anlasildik sanırım hepimiz hamileyiz kızlar alingan olabiliriz ama birbirimizi anlamaya çalışalım lütfen birbirimizi suclamadan iyi anlayarak

Neyse beni anlamak isteyen anladı kırılmak isteyen kırıldı amacım kırmak etmek değil o acıyı yaşamamanız için ufak bir tedbir gibi birşeydi , sanki almayın dedim acele etmeyin dedim hormonların etkisi bende var ve üzüldüm yanlış anlaşıldığımdan. Hakkınızda hayırlıları olsun hanımlar .
canım ben sana kırılmadım. biz bilmiyor muyuz sanki hangi ay alacağımızı eşyları falan. çocuk olmayın allah aşkına. sen almışsın erkenden evet hata yapmışsın. ama herkes senin gibi olcak diye bir kural yok. isteyen alır isteyen almaz. insanların hevesini kırmayalım dedim ben sadece. ben asla kırılmadım sana. burdaki tek ben değilim herkes hamile ve duygusal. herkes görüyor yazdıklarımızı. acele edenler de bir hevesle alıyor, ilk bebek diye. onların hevesini kırmayın diye dedim

canım ben sana kırılmadım. biz bilmiyor muyuz sanki hangi ay alacağımızı eşyları falan. çocuk olmayın allah aşkına. sen almışsın erkenden evet hata yapmışsın. ama herkes senin gibi olcak diye bir kural yok. isteyen alır isteyen almaz. insanların hevesini kırmayalım dedim ben sadece. ben asla kırılmadım sana. burdaki tek ben değilim herkes hamile ve duygusal. herkes görüyor yazdıklarımızı. acele edenler de bir hevesle alıyor, ilk bebek diye. onların hevesini kırmayın diye dedim
Canim bizimki de ilk bebek Allah tabiki aynısını başkasına yasatmasin o böyle dedi çünkü kötü bir şey olursa insanın daha çok canı yanıyor anlıyor musun erken hevesler daha çok can yakıyor o bakmasin demedi erkenden almayin dedi sadece niye birbirinizi anlamiyosunuz ya

Canim bizimki de ilk bebek Allah tabiki aynısını başkasına yasatmasin o böyle dedi çünkü kötü bir şey olursa insanın daha çok canı yanıyor anlıyor musun erken hevesler daha çok can yakıyor o bakmasin demedi erkenden almayin dedi sadece niye birbirinizi anlamiyosunuz ya
canım neden anlamayalım birbirimizi bence arkadaşımız anladı beni. bugun bir arkdaşımız bebek arabası bakmaya gitti fiyat uygun olursa alıcaktı. şimdi siz ona neden alıyorsun erken mi diyeceksiniz. bebeğin 7. aya gelmeden düşer ölür mü diyeceksiniz bunun gibi imada mı buluncaksınız. ne kadar hassas bir konu. 9 aya kadar acaba bebeğim düşükcmi ölücekmi diye mi düşündürceksniz???? benim almatmak istediğim bu

diyorum ki Allah aynısını kimseye yaşatmasın anlıyor musun evet erkenden alınmasin aynısı yaşanır ya da yaşanmaz bunu Allah dan başka kimse bilemez sen anlamayacaksin bende daha fazla anlatmicam anlamanı da istemiyorum okey by

IMG_1883.PNG

Durum aynı bu başka birşey demiyorum , bende düşündüğüm Bebek arabasını söyledim bende istediklerimi söyledim alma etme kötü düşünün hep tedirgin olun korkun edin demedim lütfen acele etmeyin demek istedim sadece . Neyse bu konunun kapanmasını istiyorum . Birdaha da ne yorum yaparım ne başka şey derim. Kötü bir niyetle yazsam üslubum çok farklı olurdu .

Eki Görüntüle 1890671

Durum aynı bu başka birşey demiyorum , bende düşündüğüm Bebek arabasını söyledim bende istediklerimi söyledim alma etme kötü düşünün hep tedirgin olun korkun edin demedim lütfen acele etmeyin demek istedim sadece . Neyse bu konunun kapanmasını istiyorum . Birdaha da ne yorum yaparım ne başka şey derim. Kötü bir niyetle yazsam üslubum çok farklı olurdu .
,mervecim son nokta bu fotoğraf zaten tatlım .

diyorum ki Allah aynısını kimseye yaşatmasın anlıyor musun evet erkenden alınmasin aynısı yaşanır ya da yaşanmaz bunu Allah dan başka kimse bilemez sen anlamayacaksin bende daha fazla anlatmicam anlamanı da istemiyorum okey by
o kadar gerildiiysen git kendi topiğinle ilgilen tatlım. burda ne işin var :KK66:

Eki Görüntüle 1890671

merve ben seni anladığımı söyledim ama sen beni anlamadıysan sana başka bişey demiyorum. sadece insanların hevesini kırmayın dedim. olayı nereye cektiniz

o kadar gerildiiysen git kendi topiğinle ilgilen tatlım. burda ne işin var :KK66:
supersin ya gerçekten süper bir hareket yazık gerçekten neyse diğer arkadaşlar Allah a emanet olun konu sahibi de olmak üzere hakkım helal olsun bidaha da yazmam hoscakalin

Olayı bir yere çekmedik ki biz anlaşamadığımız yer bu oldu zaten senden önce çekmek isteyenler çekti bıraktı Meliha da aynı acıyı yaşamış o da hassas davrandı tabiki , Allah katında anneyiz şükürler olsun rabbim tekrar bu dünya da olmamız için bir lütuf verdi sonu ne olur bilinmez veren Allah alan Allah , sadece biz düşünce belirttik ve burası düşünceleri açıkça paylaşacağımız bir yer . Herkes istediği yere yazar belli kurallar çerçevesin de . Aslında niyet önemli işte . Niyeti anlamak bir de senin gibi düşünüp tabi sizde haklısınız demek var sonrasın da ki kendi düşünceniz ama imalı bir şekilde bir açıklama olunca herkes açıklama yapmak ister. Neyse Meliha da bende sizde herkes haklı önemli olan şuan bebeklerimiz bizimle sağlıkla da büyüsünler inşallah sağlıkla da hepimiz alalım kucağımıza

Olayı bir yere çekmedik ki biz anlaşamadığımız yer bu oldu zaten senden önce çekmek isteyenler çekti bıraktı Meliha da aynı acıyı yaşamış o da hassas davrandı tabiki , Allah katında anneyiz şükürler olsun rabbim tekrar bu dünya da olmamız için bir lütuf verdi sonu ne olur bilinmez veren Allah alan Allah , sadece biz düşünce belirttik ve burası düşünceleri açıkça paylaşacağımız bir yer . Herkes istediği yere yazar belli kurallar çerçevesin de . Aslında niyet önemli işte . Niyeti anlamak bir de senin gibi düşünüp tabi sizde haklısınız demek var sonrasın da ki kendi düşünceniz ama imalı bir şekilde bir açıklama olunca herkes açıklama yapmak ister. Neyse Meliha da bende sizde herkes haklı önemli olan şuan bebeklerimiz bizimle sağlıkla da büyüsünler inşallah sağlıkla da hepimiz alalım kucağımıza
sadece onun bana dedi ''neden biribiriniz anlamıyorusnuz'' ''neden sucluyorsun'' yazmış ne demek bu ya? sorarım zie. ikimiz bir konu hakkında konuşurken ortayı bulandırmak ona düştü. ben bu yaşıma geldim böyle bir insan görmedim. bu kadar olayları birbirine karıştıran kendini ön planda tutmayan çalışan bazı indalardan bir kaçı... ben koskkoca 2 üniversite bitirdim. 10 yıl bankada çalıştım. bunun gibi konuyu saptıran bir kız görmedim. istemiyorum daha fzla muhattap olmak. herkes ne düşünürse düşünsün ben hala aynı fikirdeyim merve. kimsenin şurada hevenin kırmayın diyorum. olabilir kayıplar yaşanmışlıklar. karşıdaki insana empati yaparak insanın psikolojik durumunu bozmayın diye söyledim. daha cok sey yazmak istedim ama yazmayacağım. senin beni anladığını düşündüğünü ve benim seni anlaığımı yazmama rağmen ortağılığı bulandırmak adına yazdığı şeylere bak.'' gerilmiş'' senle mi konuşuyorum ben acaba ??

Sanırım biraz üzerine gittim Özür dilemek için geri geldim ama su yazdıklarını okuyunca gerçekten çok üzüldüm ben de öğretmenim ama bunu dillendirmenin ne faydası var bilmiyorum keşke eğitim kadar insanlık da biraz üstün tutulsa ben merve yi anladım çünkü aynı şeyleri yasadik 2. Si birbiriniz a anlayın dedim tarafsız olmak adına ama Allah içimi biliyor ya ortalık karıştırmak mi daha böyle bir şey yapmadım genelde beni arayı bulan diye nitelendirirler neyse ya hayatta tersini düşünenler de olabiliyormus sağlık olsun dicek bir şey yok

kızlae az önce boş bulunup yeğenimi kaldırdım 12 kilo :KK43: çok kötü hissediyorum kendimi :KK43: bişey olmuşmudur sanki karnımda ağrıyo gibi oldu psikolojik mi bilmiyorum ama :KK43:

kızlae az önce boş bulunup yeğenimi kaldırdım 12 kilo :KK43: çok kötü hissediyorum kendimi :KK43: bişey olmuşmudur sanki karnımda ağrıyo gibi oldu psikolojik mi bilmiyorum ama :KK43:

Biraz uzan bacaklarını ayaklarını da yükseğe koy sakinleş , biraz psikolojikte olabilir dinlen bi müddet kanamam falan yoksa panikleme

Canim karnin kasilmis ani hareketle. Biraz uzan dinle şu iç . Inşallah birsey olmaz

Citolesgen yanlış anlaşıldığım ve merveyle aranıza girdiğim için özür dilerim sonuçta hepimiz karnimizda masum melekler taşıyoruz bazen istemeden gerilebiliyorum hormonlarla alakali . Sanırım senide gerdim Üzgünüm kendi topiğimde seni de görmek isterim Çok mutlu olurum ben zaten sen ben topiği diye ayırt edemem sonuçta hepimizin topigi nisan anneleri ve bu isimle toplam 3 topik daha var oraya da katılıyorum sizleri de beklerim

X