2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar tüylerinizle Nasıl savaşıyorsunuz? Ben normalde aylık bir güzellik salonuna gidiyordum. Sir ile aldırıyordum bütün vücudu hijyen açısından güvenilir bir yer. Ama bir zararı olur mu ki?

Kızlar tüylerinizle Nasıl savaşıyorsunuz? Ben normalde aylık bir güzellik salonuna gidiyordum. Sir ile aldırıyordum bütün vücudu hijyen açısından güvenilir bir yer. Ama bir zararı olur mu ki?
Ben lazerliydim ama hamilelikten sonra olmayan tüylerim birden uzadı canım. Hiçbir şey yoktu önceden. Artık napıcam bilmem. Jilet herhalde

Ben lazer yaptırmıştım her yerime o yüzden tüy sıkıntım yok. Genital bölgeye dikkat et canım. Kendi ağdanı götür bence. Ya da ordan sana bir ağda açsınlar sana versinler sen her seferinde onu götür.

mantıklı bunu yapabilirim canım ama ben kasılmadan çok korkuyorum.

M Molly123 cnm ben daha eşime ve cok yakin bir arkadaşıma söyledim 12 hafta bekleyemem ama kalp atişlarini duyunca söylemeyi düşünüyorum daha öncekinde de öyle yapmıştık. Zaten eşime evlilik yıldönümü hediyesi olarak verdim

nesnes88 benim hiç olmadı bilmiyorum ama yerleşme kanaması olan çok duydum

Kilim ve tohum ben de lazerliyim hatta haziranda son seansa gittim şimdilik bişey yok ama çıkarsa az çıkar onu da ağdayla kendim alırım

Kızlar sizde ağlama oluyor mu? Yani en ufak bişeye göz dolması? Duygusal dengesizlik ve sinir?

Kızlar siz siz olun keseye vajinal baktirmayin. Hafif lekem geldi pembe mi kahve mi anlayamadım. Hafif ağrim da var. Idrar yaparken yanma da oluyor. İdrar yolu enfeksiyonu mu düşük riski mi bilmiyorum. Çok üzgünüm

Gözün aydın canım darısı başımıza
sağlıkla gelsinler inşallah , hayırlı evlat olsunlar...12 haftalıkken kızımın cinsiyetini öğrenmiştim.
Bunda da öyle olursa 7 hafta sonra öğreniriz inşallah :)
Bende 11. Haftada öğrenmiştim ama 16 da kesinleştirmişti.erken haftalarda yanılma oluyormuş.
Gözün aydın canım.ben ilk kızımda vajinal baktırdım ve hiçbişey olmadı şükür.
olsun canim bidahaki ay insallah
Bir dahaki aya inşallah.
Biz söylemedik 12. Haftaya kadar da söylemicez eşimle öyle anlaştık
12 haftada karnın baya büyür ama
Kızlar yerleşme kanaması olan oldu mu? Reglime daha 5 gün var ve hafif pembemsi bi kan geldi, işk defa böyle bişey görüyorum. Sizde nasıl oldu?
Bende oldu açık pembe akıntı gibi iki gün üst üste bir sefer çamaşırımda gördüm.

deli_mavi_59 Allah allah. Zaten sen kanaman olduğunu söylemişsindir di mi canım. Risk olsa bakmazdı doktorun. Dış gebelik şüphesi için de bakmış olabilir belki kanamayı duyunca. Emin olmak için.

Canim aklina kotuyu getirme.Ama mutlaka progestan kullan.1 hafta kalkmadan yat ilaclarini kullan insallah toparlarsin.Daha once yazmistim ben.kizimda ayni 6.haftada gidip doktorun israriyla vaginal bakti ve ertesi gun kanamam basladi kahverengi 1 hafta dinlendim ve ilac aldim.ne derlerse desinler tum yazilara doktorlara ragmen beni tetikleyen oydu diye dusunuyorum cunku hic biseyim yoktu.kanama icin gittigimde baska bi doktora direk sordugu vaginal mi baktilar sana dedi bende evet dedim.onermiyordu bu doktorum ilk haftalarda.sonrakinde bi kac kere el ile bile bakti ama sıkıntı olmadi.ama ilk haftalarda elletmeyin dedi ve o doktorumda zaten normal dogum yaptim.Dert etme sadece elledigi icin kanamalar olabiliyor sabah mutlaka gidin.

ShinSeGi babypooh kanama değildi gelen kızlar , ufak bir leke açık pembe mi kahverengi mi anlayamadım. Ama çok çok az. Vajinal muayenenin etkisi var mı bilmiyorum ama Dr uma güveniyorum. Birkaç saniye baktı zaten ve hemen çekti. Belki tahriş oldu ondan geldi. Belki idrar yollarımdan geldi. Yanmam var çünkü tam su içemiyorum güzel , az içtiğim için enfeksiyon olmuş olabilir.
Progestan kullanıyorum fitil olarak , öyle olsa düşük yaptırsa her gece parmakla ta nerelere ittiriyoruz fitili vajinadan , o zaman bu da yasak olur. Korktum ama sanmıyorum bunlarla ilgisi olduğuna. Bir de ben hergün kan sulandırıcı iğne vuruyorum kendime , bu kanama bile yapabilir Allah korusun. Kanama olmadıkça paniklemek yersiz sanırım , bebeklerimiz Allah'a emanetler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…