2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
merhaba kızlar umarım herşey yolundadır. doktora gidecek olan varmı?
benim cumartesi günü çok heyecanlıyım
Yarın gidicem bende , dün kanama oldu acile gittim yarın da kendi doktoruma gidicem inşallah güzel şeyler söyler bana . İnşallah cumartsi günü sennde randevun güzel geçer :)

Ya dün bana iğne yapıldı bugün midem bulanıyor sürekli . İğnede böyle bir yan etki olabilr mi ki ? Hamileliğimin başından beri mide bulantı hafif yaşadım çoğunlukla iyiydim ama bu sabah sürekli öğürüp sonunda kusmam tuhaf geldi yaa . Benm gibi kanama yaşayıp iğne olup bu durumda olan var mı ?

Ya dün bana iğne yapıldı bugün midem bulanıyor sürekli . İğnede böyle bir yan etki olabilr mi ki ? Hamileliğimin başından beri mide bulantı hafif yaşadım çoğunlukla iyiydim ama bu sabah sürekli öğürüp sonunda kusmam tuhaf geldi yaa . Benm gibi kanama yaşayıp iğne olup bu durumda olan var mı ?
Canım ben de iğne vuruluyorum, progestan ve proluton. İğneler bende de bulantı ve kusmayı arttırıyor ne yazık ki, doktor yan etkisi normal diyor

Ne kadar oldu seninki keşke bende hissetsem çok uğraşıom soluma yatıyorum geceleri ve elim hep karnımda bişiler oluyo ama çözemiyorum hangi si bebişe ait :dua:
10 haftaligim ama karin kasim sıkı ve hatta one dogru cikti bile saklayamiyorum gobegimi bu yuzden hareketleri hemen anliyorum tutunca karnimi bole degisik seyler oluyo

Özellikle Progestan ise direk arttırıyor , ben çok çektim bu hap ve iğnesinden

Günaydıııın... Kızlar gece hiç uyuyamadım . Dün öyle bir uyandım ki eşime dedim ki ben bugün hiç hamile gibi değilim. Bir enerjiktim, bir değişiktim. Günler sonra dışarı çıktım ve dışarıda saatlerce kalabildim ( tabi ki genelde oturdum ama benim için bu da iyi). Şimdi bu sabah da göğüslerim bir garip, inmiş gibi ve hassasiyeti gitmiş gibi. Hatta karnımdaki gerginlik geçti gibi...Aslında aklıma takılan şu şeffaf akıntı. Bazen sabahları iç çamaşırıma geliyor damla damla gibi hatta 5Eylülde dr.a da söylemiştim bazı testler yaptı ve bebişin suyuna baktı birşey çıkmadı şükür. 20 Eylülde tekrar gittim yine suyu iyi dedi. Önceki düşüğüm de sıvının bitmesinden olmuştu 12. Haftada. Kontrolüm 4 ekimde. Çok içimi karartmak istemiyorum ama çok korkuyorum... İyi haftalara geliyoruz acaba ondan mı böyle oldu bilemiyorum, inşallah öyledir...Sabah sabah sıktım sizi ama buraya yazmazsam da patlayacağım...Günaydın tekrardan , sizlerin günü iyi geçsin...
Gunaydin canim
Ben doktoruma akintilari sormustum bazen su gibi olabilir normal demisti. Simdilim calismiyorum evdeyim genelde cikmiyorum disari. Ama nr zaman diaari ciksam o zaman su gibi oluyor akintim sanirim yorgunluktan.
Ilk su gibi goruncr arastirdim bebegin suyu olabiliuormus diye baya korktum hatta burda kizlara da sordum onlarda da oluyormus. Doktoruna guven, gereken onlemleri al ve dua et canim
Benim de kaybim var kolay degil tabii biliyorum ama doktorum stresrwn kesinlikle uzak dur dedi

Canım ben de iğne vuruluyorum, progestan ve proluton. İğneler bende de bulantı ve kusmayı arttırıyor ne yazık ki, doktor yan etkisi normal diyor
Canm Allah yardımcın olsun senn kanaman mı var ? Sürekli devam ediyor mu ?

slm kızlar benim de 5.haftadan beri bitmek bilmeyen mide bulantılarım yanmalarım var.Ayrıca bu ara bel ağrısı da eklenmiş durumda.Uzun süre ayakta kalamıorm halsizim genelde tansiyonum düşüyor Allah hepimize kolaylık versin sağsalim bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin inşallah

bu arada benim doktorum 2li tarama testi konusunda yaptırmamı önerdi yanlş çıkabiliomş sonuç bi sorun varsa amniyosentez yapılıomş tedavi mümkün dğlmiş istemedik eşimle cinsiyeti daha öğrenemedik başka bir doktor emin olmamakla birlikte erkek dedi

Canm Allah yardımcın olsun senn kanaman mı var ? Sürekli devam ediyor mu ?
Canım benim 6. haftadan 9. haftanın ortasına kadar kanamam oldu, kanama döneminde bebeği göremedik, hastanede yattım, sürekli pıhtı attım fln ama çok şükür bebeğim tutunmayı başardı, bu iğneleri her gün oldum. Şimdi kanamam yok progestan iğneyi bıraktık ama tedbir amaçlı doktor prolutona 12. haftayı bitirene kadar devam edeceğimizi söyledi. Yanında bir de crione vajinal jel kullanıyorum. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun, kanamalarımız, bulantılarımız son bulsun da hamileliklerimizin tadını çıkaralım inşallah. :KK200::anneadayı:

X