2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Düşünmemek en önemli nokta cnm.ben de Ocak da kürtaj oldum ağladım üzüldüm 3 ay korunduk.sonrasında ilk ay olmadı taktım, ikinci ay olmadı taktım, üçüncü ay dedim ki ya hayırlı zamanda sağlıkla gelsin hiiçç düşünmiycem dedim attım kafamdan ve o ay hamileydim.hakkında hayırlısı olsun

Günaydın güzel hamileler Allah im hepimize yardım eylesin kızlar bir sorum olacak bu hafta benim sacim acayip dökülüyor sizde de öyle mi lütfen cevap verin ne kullaniyosunuz saciniza?

Hayirli olsun arkadaşım. Allah saglikla kucağına almayı nasip etsin. Geç öğrenmişsin ne güzel. Ben adete 4 gün kala öğrendim zaman geçmek bilmemisti. Keseyi ne zaman gorecegim kalbini ne zaMan duyacağım :)))

Kızlar bu arada benim idrara çıkma sıklığım azaldı sanki. Önceleri geceleri 2-3 kez cikardim bir kaç gündür sabaha deliksiz uyuyorum. Sizinde öyle oldu mu?

Kızlar bu arada benim idrara çıkma sıklığım azaldı sanki. Önceleri geceleri 2-3 kez cikardim bir kaç gündür sabaha deliksiz uyuyorum. Sizinde öyle oldu mu?
Canim bu haftalar zaten normal azalması bizde de öyle oluyor gebelik haftası programı var ordan takip ediyorum sen ve ben aynı haftalardayiz zaten senin de saçın dökülüyor mu canım ya

Kızlar sizin de bu aralar saciniz çok dökülüyor mu lütfen cevap verir misiniz

Günaydın güzel hamileler Allah im hepimize yardım eylesin kızlar bir sorum olacak bu hafta benim sacim acayip dökülüyor sizde de öyle mi lütfen cevap verin ne kullaniyosunuz saciniza?
merhaba canım saçım başından beri çok fazla dökülüyor burdan birkaç arkadaşa sordum ilk 3 ay normal dediler şimdi doktor bu haftada folik asidi kesip vitamine başlatıcak sonra güçleniyormuş tek tesellim bu.. ben en son organix in e vitaminli şampuanını aldım gratislerde satılıyor biraz daha iyi geldi sanki.

Canim bu haftalar zaten normal azalması bizde de öyle oluyor gebelik haftası programı var ordan takip ediyorum sen ve ben aynı haftalardayiz zaten senin de saçın dökülüyor mu canım ya
Canım ben pek anlamadım. Çünkü gebelik öğrendiğim zaman sampuan değiştirdim. Aşırı dökülmeye başladı sonrasında saçım. Sampuan dan mı hamilelikten mı anlamadım o yüzden. Ama bu aylardan sonra sac ve tırnaklarımız daha çabuk uzayacakmis. Bu iyi birşey demekki daha sağlıklı olacaklar.

Kızlar sizin de bu aralar saciniz çok dökülüyor mu lütfen cevap verir misiniz
Günaydın cabnm. Doktorun vitamin hapı yazdıysa sana saçların dökülmeyecek artık. Elevit yada decavit yazması gerekiyor vitamin hapı olarak. Yada ilerleyen zamanlarda demir hapı yazacak sana.

Ben cok sık wc çıkıyorum. Geceleri 3 kez. Ama ben geceleri de su içiyorum. Cok su tüketiyorum belki ondandır.

Günaydın cabnm. Doktorun vitamin hapı yazdıysa sana saçların dökülmeyecek artık. Elevit yada decavit yazması gerekiyor vitamin hapı olarak. Yada ilerleyen zamanlarda demir hapı yazacak sana.
10 gün sonra gidecem canım doktora 13 hafta dolsun istiyorum hem cinsiyet tahmini de yapar inşallah dökülmesi azalır canım çünkü zaten gür bir sacim yok dokulunce de çok üzülüyorum geçen yıl hiç dokulmez olmuştu cogalmisti bu yıl böyle oldu neyse dediğin gibi vitamin gurlestirebilir canım kapalı bir bayanim ama saç benim için çok önemli ve cok seviyorum saçlarımı Allah yokluğunu gostermesin

Amin canım. Banada 12 haftam dolunca yazdılar vitamin. Sacım normalde dökülürdü her banyoda. Şimdi dökülmesi biraz daha azaldı. İlerleuen zamanlarda hiç dökülmeuecekmiş. Ablamdan biliyorum. Onunda öyle olmuş hamile iken. Oyuzden ben şuan dert etmiyorum. Ama doğum olduktan sonra çok dökülüyormuş saç. Avuç avuç hemde. Doğumdan sonra vitamini bırakınca mı dökülüyor onu da bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…