2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Uykum gelse de uyusam:işsiz: Her gün bir önceki günün aynısı , herşey çok monoton , herşey çok aynı... O eski enerjik , hareketli günlerimden eser yok , istesem de hızlı hareket edemiyorum , bebeğime birşey olur korkusuyla...
Her gece aynı şeyi düşünüyorum , takvimden bir yaprak daha eksilttik , şimdi bir gün daha yakınız birbirimize , şafak sayar gibi... Allah o günleri de göstersin bizlere hayırlısıyla inşAllah :dua:
Yalnız mısın?

Yalnız mısın?

Yalnızım canım haftanın 6 günü. Benim eşimin işi gece. Eşimle gündüz 2 ye kadar beraberiz.
Annem de kardeşimlere gidiyor bu ara. Yeğenim doğacakta bir on güne kadar :KK36: Yalnız bırakmak istemiyor , kızcağız çok şişti son zamanlarda birde , kıyamıyor gelinine işte :oops::oops:

Yalnızım canım haftanın 6 günü. Benim eşimin işi gece. Eşimle gündüz 2 ye kadar beraberiz.
Annem de kardeşimlere gidiyor bu ara. Yeğenim doğacakta bir on güne kadar :KK36: Yalnız bırakmak istemiyor , kızcağız çok şişti son zamanlarda birde , kıyamıyor gelinine işte :oops::oops:
Annen de haklı tabi sağlıkla doğsun inşallah yeğenin. Geceleri hep yalnızsan canım ve uyumak da istiyorsan sana en güzel tavsiyem kitap okumak hem yalnızlığına müthiş iyi gelir İnan bana hem de göz kasların yorulacağı için daha çabuk ve derin uykuya dalarsın. Bir de korkmam dersen çünkü pek belli olmuyor böyle şeyler yabancı dizi izlemeyi seversen sana tavsiyelerim olabilir. Kitap için de liste yapabilirim sevdiğin bir tarz varsa

Annen de haklı tabi sağlıkla doğsun inşallah yeğenin. Geceleri hep yalnızsan canım ve uyumak da istiyorsan sana en güzel tavsiyem kitap okumak hem yalnızlığına müthiş iyi gelir İnan bana hem de göz kasların yorulacağı için daha çabuk ve derin uykuya dalarsın. Bir de korkmam dersen çünkü pek belli olmuyor böyle şeyler yabancı dizi izlemeyi seversen sana tavsiyelerim olabilir. Kitap için de liste yapabilirim sevdiğin bir tarz varsa

Açıkçası erken yatıp uyumak istemiyorum yoksa bu sefer gecenin 2 si 3 ü açıyorum gözümü tam eşimin uykuya dalacağı sıralar:KK48: Yine bi 12 12 buçuğu bekliyorum yatmak için..
Diziyle hiç işim yok valla canım ne türk ne yabancı.. Korku filmi izlemeyi çok severdim şimdi onları da izleyemiyorum kasılırım etkilenirim diye:KK48: Dini kitaplar okuyorum canım hem panik atağıma iyi geliyor hem de manevi olarak rahatlamamı sağlıyor.. Bir de dua kitaplarım var , onlarla meşgulüm bu ara.. Kendimi daha iyi hissetmemi sağlıyorlar..

Açıkçası erken yatıp uyumak istemiyorum yoksa bu sefer gecenin 2 si 3 ü açıyorum gözümü tam eşimin uykuya dalacağı sıralar:KK48: Yine bi 12 12 buçuğu bekliyorum yatmak için..
Diziyle hiç işim yok valla canım ne türk ne yabancı.. Korku filmi izlemeyi çok severdim şimdi onları da izleyemiyorum kasılırım etkilenirim diye:KK48: Dini kitaplar okuyorum canım hem panik atağıma iyi geliyor hem de manevi olarak rahatlamamı sağlıyor.. Bir de dua kitaplarım var , onlarla meşgulüm bu ara.. Kendimi daha iyi hissetmemi sağlıyorlar..
Peki canım o halde gayet dolusun. Sen sıkılıyorum deyince ben de kendimce fikir vermek istedim. Ama sen bayağı okuyorsun demek ki ne güzel. Sıkılmaya fırsatın olmuyordur zaten dini Kitaplar okumak zordur. İyi geceler sana.

Peki canım o halde gayet dolusun. Sen sıkılıyorum deyince ben de kendimce fikir vermek istedim. Ama sen bayağı okuyorsun demek ki ne güzel. Sıkılmaya fırsatın olmuyordur zaten dini Kitaplar okumak zordur. İyi geceler sana.

Sıkılıyorum da insan içine karışamadığım için sıkılıyorum canım , yoksa ben de kardeşimlere giderim :KK43:
Durumumu biliyorsun çoğu zaman paylaştım burada , tükürük durumum hala geçmedi canım , yoksa böyle eve tıkılıp kalmazdım ben gezerdim yine çünkü başka bir sorunum yok şimdilik Allah'a şükür..
KBB doktoruna gözükeceğim bu hafta içi bakalım , birşey yapacağını sanmıyorum ama bir ümit işte..
Napayım kanamam falan olmasın da buna katlanmaya çalışıyorum işte , Allah başka dert vermesin , şifa bekleyen herkese şifa versin inşAllah.. Sana da iyi geceler canım..

Kızlar selam kürtaja gerek kalmadı kendi düştü bebek şu an hastanedeyim serum taktılar 2 saat sonra tekrar bakılacak içeride parça varmı diye. Kürtaja gerek kalmamasına çok sevindim

Canım çok çok geçmiş olsun. Rabbim yardımcın olsun. Ve en kısa zamanda sağlıklı ve hayırlı çocuklarının haberini alırsın inşallah.
Bu arada bir belirtin olmadı mı canim. Kanama yada hamilelik belirtilerinin azalması yada ishal gibi. 3 hafta gibi bir süre çünkü :KK43:

Kızlar selam kürtaja gerek kalmadı kendi düştü bebek şu an hastanedeyim serum taktılar 2 saat sonra tekrar bakılacak içeride parça varmı diye. Kürtaja gerek kalmamasına çok sevindim
Arkadaşım çok çok geçmiş olsun.inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın ve bu sefer sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.güzel haberlerinide bizimle paylaşırsın

Kızlar ne alemdesiniz bebisleriniz nasıl bazı üzücü haberler okudum çok üzüldüm düşük yapan olmuş aman dikkat edin ne olur öpüyorum hepinizi

Canım içinde kalan parçaları da atman için bir hap verebilirler bende senin gibi oldum kürtaj istemedim evime geldim su torbaları koydum be 1 saat bile sürmeden düştü yine de kürtaj yapıcaz dediler parça var yok mu bakmadan bende büyük parça düştü istemiyorum dedim sabaha kadar aç aç bekledim sabah başka doktor geldi ona söyledim ilaç verdi ve 4 gün kullandım şükür kalmamıştı ufak ufak varmış zaten onlar da gitmişti kürtaj olmadan atlatmıştım.rahmi sıkarak kalan parçayı attırmayı sağlıyormuş o ilaç. İnşallah seninde sorunsuz şekilde ilerler bu saatten sonra kendini toparlamayı ve bu durumun bir çok kişinin başına geldiğini düşün . Kısa zaman sonra tekrar deneyebilirsiniz rabbim hayırlısını nasip etsin. Bu kadar erken düşüklere erken gebelik kaybı derler ve genelde bi anomali olduğundan olur derler . Mutlaka kanaman bitikten sonra araştırmaları yaptır

Son düzenleme:
Canım içinde kalan parçaları da atman için bir hap verebilirler bende senin gibi oldum kürtaj istemedim evime geldim su torbaları koydum be 1 saat bile sürmeden düştü yine de kürtaj yapıcaz dediler parça var yok mu bakmadan bende büyük parça düştü istemiyorum dedim sabaha kadar aç aç bekledim sabah başka doktor geldi ona söyledim ilaç verdi ve 4 gün kullandım şükür kalmamıştı ufak ufak varmış zaten onlar da gitmişti kürtaj olmadan atlatmıştım. İnşallah seninde sorunsuz şekilde ilerler bu saatten sonra kendini toparlamayı ve bu durumun bir çok kişinin başına geldiğini düşün . Kısa zaman sonra tekrar deneyebilirsiniz rabbim hayırlısını nasip etsin
Evet canım 2 tane içirdiler bence geldi şu an onlarda birazdan dr.görecek tekrar bakalım ne diyecek. Ben sabaha kürtaja girecektim eve dönerken bi anda düşük gerçekleşti çok şükür kürtaja gerek kalmadı. Psikolojimde çok iyi arkadaşalrım ve ailem tüm gün yanımdaydı ve Sait bey 2.gittiğim dr.beni çok rahatlattı canım üzülmüyorum yüce rabbimin var bi bildiği Allahım sizlere sağlıklı hamilelikler versin takip edicem yine sizleri

Evet canım 2 tane içirdiler bence geldi şu an onlarda birazdan dr.görecek tekrar bakalım ne diyecek. Ben sabaha kürtaja girecektim eve dönerken bi anda düşük gerçekleşti çok şükür kürtaja gerek kalmadı. Psikolojimde çok iyi arkadaşalrım ve ailem tüm gün yanımdaydı ve Sait bey 2.gittiğim dr.beni çok rahatlattı canım üzülmüyorum yüce rabbimin var bi bildiği Allahım sizlere sağlıklı hamilelikler versin takip edicem yine sizleri

Ne kadar şanslısın ki rabbim daha büyük bir acısını göstermek istemedi sana . Allah razı olsun dua edicem bende en hayırlı zamanda sana da tekrar nasip etsin

Kızlar selam nish Istanbula Sait beye gittim beni çok rahatlattı. Evet kalp atımı yok 7+4 te durmuş kalbi. Sait beyden sonra ağlamalrım krsildi. Çok yapıcı bi dr. 2 ay korun sonra korunma hayat kaliteni yükselt spor yap düşünme çok dedi üzüldüm yaş faktörümden dedim 33 yaşındasın ne var yaşında dedi hiç üzülme bağ kursaydın daha çok üzülürdün sağlık olsun diye
Canımmm... Evet bir an önce toparlanıp yeniden denemek en iyisi... Ben de 2 kere yaşadım bu acıyı ama Zaman herşeyin ilacı. Hayırlısı böyleymiş deyip çok takılı kalmadan yoluna güzel moralle devam etmek en iyisi inan... Allah yardımcınız olsun canım. Eşinle birbirinize sıkı sıkı sarılın Allah ikinize de sağlık versin yine olur tatlım...

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:Benim hikayem 19 agustosta test yapmam Sonucu başladı hiç beklemiyordum adetim çok düzensiz olduğu için ama çift çizgiyi gördüm ertesi gün kan tahlili ile tekrar teyit etmiş oldum ve ultrasona girdim 5-6 haftalık dedi doktor kese göründü herşey yolunda dedi doktor maşallah.eylül ün 5 inde kalp atışını duyduk eylül 28 yani Çarşamba günü tekrar gidiyorum testler başlıcak şuan 11+5 im ama doktora göre 10+5 adetim düzensiz die 1 hafta oynar dedi ayrıca SAT 4 Temmuz ay çok konuştum

X