2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Aynen geç öğrendim ama ben 19 u na kadar adet sancısı gibi değil ama sürekli kasık Ağrı'ları yaşadım ve kanamam oldu leke tabi ama dedim bu ay da böle oluyorum herhalde konduramıyorumki ben kim annelik kim herkes kalacak Hamis ben kalamıcam die 3 yıldır korunmuyoruz Çünkü ama oldu şükürler olsun Rabbime isteyen herkese nasip etsin kalp atışlarını dinlemek görmek mükemmel ben salya sümük çıktım odadan çok ağladım bide idrar meselesi bende gece 5 kere kalkıyordum şimdi 2 felana düştü gün içindede azalma oldu

Günaydın kızlar
Burda bi çok kişinin doktoru 12 haftadan sonra vitamine başlamış benim doktorum keseyi görmeye gidince yazdı vitamini 12 hafta olunca bıraktırdi onun yerine demir ilacı ve kalsiyum yazdı. Acaba bu farklılık neden oluyor ki doktora giden biri varsa sorabilir mi benim için. Ben vitamine devam etsem mi acaba aklım karıştı simdi

İnşallah Amin benimde şu Çarşamba gelmedi bi türlü özledim bebeşi eşimin başının Etini yedim başka doktora gidelim bi ultrasonda görim die götürmedi zararlı die ama ne tuaf bişi ya öğrendiğin andan itibaren ondan başka bişi düşünmemek

Evet böylesi daha iyi oldu. Kullanıyodum canım ama

düşeği varsa herşey hikaye demek ki
Öyle Tabi Ama Düşük sebeplerini araştır tekrar öyle gebelik dene kan pıhtılaşması genetik testler falan sebebini araştır tekrarlanmaması için benim de daha önce Başıma geldi 2 düşük bir kürtajım var rahim filmi çekilse ve rahmimde perde septum tespit edildi ameliyat oldum ve clexan dir bir iğne var ondan vuruluyorum guatr vardı onun için ilaç kullanmıyorum bunlar hep araştırma sonucu öğrendim eğer araştırmasaydım ve hastalığımı öğrenmeseydim belki daha çok bebek kaybı yaşayacaktım mutlaka araştır derim üstüne yatma

GÜnaydın hanımlar , ben dün az kustum arkadaşımızın kına gecesi vardı eşim arkadaşları ile uzun zamandır görüşmüyordu onun için gideyim dayanırım dedim çok Mutlu oldu normalde gece kusarım midem bulandı ama kusmadım , ben gece hiç kalkmıyorum tuvalete sabah kalkıyorum tuvaletten sonra da kusmam oluyor şükür bulantı yine var ama kusmadım belki azalıyordur bir yandan da korktum tabi göğüslerimi elliyorum hemen hassasiyet devam mı diye , bugün de düğünleri var gitsem mi gitmesem mi kararsızım . Bir çok arkadaşım hamile olduğumu anladı oturduk kına gecesinde özellikle erkeklerle nasıl ağladık anlatamam size o üzüntülü zamanlarım da hep yanımızdaydılar hastane odamın camından her baktığımda 5 gün boyunca ne şebeklikler yaptılar Doğum anında sesimi duyup kapıları kırıp girmeye çalışmışlardı doktor bişey yapıyor sanıp şimdi hepsi ben teyze olucam biri dayı olucam diyor eşim amca olsanıza deseler de hayır diyorlar , bana da moral oldu 10 haftadır evden dışarı çıkmamıştım doktor hemen evimin önünde onun dışında özlemişim de , hazır zayıflamışken olmayan bir elbisem de çok rahat oldu onu giyer giderim diyorum ama akşam ola hayrola bakalım

Oh ne güzel darısı bize inşallh canım sen ultrasonda Bebeğin ense kalınlığına ve burun kemiğine baktırdın mı kaçıncı haftada bakılıyor bilgin varmı
İkili testte ense kalınlıgına bakılıyor ben yaptırmadm ikiliyi..üçlüyu yaptırıcam sanırım.14.haftaya kdr bakılıyo ense kalınlıgı

Bence git canım..insanın evde daha çok midesi bulanıyo.benim dışarı çıkınca aklıma gelmiyo artık hem değişiklik olur.artık hamileligin en güzel dönemine geçiş yapıyoruz kendimizi eve kapatmıcaz ki sana da iyi gelir

Belki senin ilk testlerinde vitamin eksikliği saptanmıştır belki ondan vermiştir ilk haftalar. Ama neden bıraktırdı vitaminleri anlamadım. 12 haftaya kadar folikasit kullandım. Onu bıraktırdı decavite başladı. Decavitte bütün vitaminler mevcut. Folik asit ve demir de var içinde. Ama sanırım 7.ayda kalsiyum ve demire başlıycaz. Genelde öyle oluyormuş. Bana doktorum decaviti doğuma kadar içiceksinndedi canım. Sen doktora gittiğinde yine sor istersen

İki üç kere öğürdüm ama kusmadım en iyisi dediğin gibi çıkayım zaten havalar soğuyor gerçi en sevdiğim mevsim sonbahar ama dikkatli olmamız gerekiyor artık geçişler çok hasta ediyor . İlerleyen zamanlarda zaten gitmek istesem de kıyafet falan bulamam şimdi hazırken iyi olur , teşekkür ederim :)

Allah'ım yarabbim bu elevit nasıl bir hap , bu kadar kocaman olur mu bir ilaç , insan yutacak bunu yahu Hık diye ölüp gidicem diye korkuyorum valla

İçinde domuz jelatini var dediklerin de kokluyordum sonra doktora söyledi eşim doktor da bana domuzun kokusunu biliyor musun dedi bilmiyorum dedim ee niye sürekli kokluyorsun kendi kendine iş çıkarma demişti vitamin hapları genelde büyük böyle neden sıkıştırmıyorlar anlamıyorum bende

bende öyle düşünüyorum iyi olduğu için elleri kolları bağlı yatınca yediremedi kendine sinirlendi heralde.dün akşam ziyaretine gittik daha iyiydi.beni görür görmez oo dedi gülümsedi.çok sevindi gördüğüne.nasılsın diye sordum iyiyim iyiyim dedi.beni tanıdın mı diye sordum tanımazmıyım dedi.bu kadarı yetti bana pazartesi çıkıcak inşallah bi aksilik olmadan böyle iyi bi şekilde atlatır.teşekkür ederim canım ilgilendiğin için

kızlar dün kolinesteraz testinin yüksek çıktığını kendi doktoruma söyledim whatsaptan kim hangi akla hizmet istedi onu dedi.düşük çıkması anormal seninki normal dedi. ilk kez devlet hastanesindeki bi doktordan memnun kalmıştım sonuç bu oldu boşu boşuna endişelendim onun yüzünden

Vitamin haplarının kokusu hep böyle ki , bi kötü kokuyorlar. Domuz jelatini falan filan takılmıyorum ben böyle şeylere. Dr lar niye bizim sağlığımızı tehlikeye atsınlar ki?
Bir gün yutarken ölcem ondan korkuyorum yaa Hap boğazımdan büyük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…