2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
alyans testini nasıl yapıyorsunuz?

Canım ipe taktım alyans göbek deliğimın ustude hareketsiz tutmaya başladım ipi. Sonra yüzük yavaş yavaş hareket etmeye başladı. İleri geri giderse erkek. Yuvarlak dönerse kız. :) ben iki kere yaptım 2 çıkti akşam eşimle bir daha yapacağım.

Tüm sonuçlar çıksın bakalım kötü düşünme sen yine de belki istemiştir doktor diğer sonuçlara göre anlam kazanıyordur

bazen bazı sonuçların + çıkması o şeye karşı bağışıklığın olduğu anlamına geliyor. iyi yani. bende rubella + çıkmıştı doktor bunun çok iyi birşey olduğunu söylemişti.

inşallah iyidir teşekkür ederim kızlar :)

Benim ki hareket etmiyor

iş yerinde yaptım ileri geri hareket ediyor. bilerek şöyle bi döndürdüm yuvarlak çizermi diye yok :) ileri geri :))
varmı bunun tutma payı acaba

Kızlar selam nish Istanbula Sait beye gittim beni çok rahatlattı. Evet kalp atımı yok 7+4 te durmuş kalbi. Sait beyden sonra ağlamalrım krsildi. Çok yapıcı bi dr. 2 ay korun sonra korunma hayat kaliteni yükselt spor yap düşünme çok dedi üzüldüm yaş faktörümden dedim 33 yaşındasın ne var yaşında dedi hiç üzülme bağ kursaydın daha çok üzülürdün sağlık olsun diye

Canım doktorun ne kadar güzel söylemiş belki de bu doktoru bulmana bir sebeptir bu. Tabi ki üzülmen çok normal Allah sana sabır versin acını hafifletsin sabrını arttırsın.
canım benim daha sağlıklı bir gebelik için daha güçlü ve mutlu bir sürece evrilir inşallah hayatın.
Sağlık haberlerini ve vakti gelince müjdelerini bekliyoruz.
Ayrıca ne varmış yaşında??? İnsanlar 47!48 yaşında ilk defa anne oluyorlar

Cnm çok geçmiş olsun Allah en kisa surede sağlıklı sıhhatli hayirli bir gebelik nasip etsin insallah. Gerçekten doktorun çok doğru söylemis yaşında hiç bişey yok rahat ol çok düşünme inşallah bi daha hamile kaldigında bunları unutacaksin

Kızlar hamilelik takvimime bakın :) biz bebeğin sağda ya da solda olmasına göre kız erkek tahmini yapıyorduk ya koskoca hipokrat da benzer bir teori ortaya atmış :) aynada iyice gözlerime baktım ikisi de aynı parlaklikta goguslerim de sadece büyüyüp dolgunlasti ama ikisinin arasında sıkılıkla ilgili bir fark yok sizde var mı böyle bir belirti?

Cok teşekkürler Nisan anneleri çok sağolun Allah razı olsun hepinizi öpüyorum benim umutlar başka bahara artık
bizlerin yaşında daha yeni evleniyor artık gençler lütfen öyle demeyin iyi beslenin moralinizi yüksek tutun. ben kendime bir takvim yapmıştım mutlu olacağım günleri işaretledim ayrıca korunmayı ne zaman bırakıcam diye gün gün saydım hergün çizik atıyordum moral veriyordu hergün daha iyi olucaksınız inşallah.

geçmiş olsun canım

Ya o nası söz hiç yaştan olur mu? Ben de 30 lu yaşlardaykm ve çevremde pek çok arkadaşım var
ne kadar doğru söylemiş doktorun. Her şeyde bir hayır vardır. Sen sağlığını toparla sporunu yap beslenmene dikkat et yeter. Yaşın gayet genç. Ben de 30lu yaşlardayım ve bir çok arkadaşım da bu yaşlarda yeni Bebek sahibi hatta oluyor bir kısmı evlenmedi bile. İçini ferah tut Rabbim her şeyin hayırlısını verir inşallah

Canım yaşlı olduğu için böyle tepki veriyordur bide kendine hastalığı yediremiyordur inşallah düzelir üzme kendini hem bak odaya çıkarmışlar demekki düzeliyor çok şükür güzel haberlerini bekliyoruz

Canım Allah sana sabırlar versin çok üzüldüm.. Doktorun seni ne güzel yönlendirmiş yaşın daha çok genç sakın öyle düşünme insanlar 50 li yaşlarında çocuk yapıyor. Sana iyi gelecek aktivitelere yönel güzel haberlerini bekliyoruz

Arkadaşım çok üzüldüm , çok büyük geçmiş olsun, herşey Allah'tan... Rabbim en kısa zamanda acını dindirecek sağlıklı , hayırlı bir gebelik yaşamayı nasip etsin sana...

Uykum gelse de uyusam Her gün bir önceki günün aynısı , herşey çok monoton , herşey çok aynı... O eski enerjik , hareketli günlerimden eser yok , istesem de hızlı hareket edemiyorum , bebeğime birşey olur korkusuyla...
Her gece aynı şeyi düşünüyorum , takvimden bir yaprak daha eksilttik , şimdi bir gün daha yakınız birbirimize , şafak sayar gibi... Allah o günleri de göstersin bizlere hayırlısıyla inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…