2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Uzak bişeymi mevsimi değilmi ay soyle benim canım çekmez ama ulaşılmazsa diğer arkadaşların günahına girmiyim..eger meyveyse yoksa reçeli varsa yemeyi dene
Canım söyleyiverdim valla yabanmersini istedim yani kırk yıl düşünsem aklıma gelmez pasta sipariş ettim geldi ama o da çok tatlıydı yiyemedim bir dilim bile! Ben soğuk ekşi mayhoş bir tatlı istemiştim

Kurutulmuş yaban mersini marketlerde var canım kuruyemiş reyonunda hatta çok faydalı ben sıksık alırım bulabilirsin büyük marketlerde
Evet yarın bulurum canım sağolasın ben de ilk defa oldu da bu durum. Eşim olsaydı gider bulurdu ben de pastayla idare ettim

ya her sabahki gibi ilacimi ictim 1 dk gecmeden ogurmeye oksurmeye basladim Allahtan annem vardi yanimda kusma fobim var cunku ard arda 3 4 kere kustum sonra elim ayagim titredi 10 dk uzandim gecti. bugun de midemde yanma gibi bisey var. ben peynir hayatimda yemedim masada onumde bile duramaz o kadar uzagim. ama yiyebilseydim bastirirdi tabi zeytin yiyorum arada ekmekle bastiriyor biraz

benimde az bulantim vardi bugune kadar hatta cogu zaman yoktu ama bugun beni mahvetti yaa. hic istahimda yok 3 4 gundur sifir diyebilirim zorla 1 2 lokma yediriyolar. zaten yakinda acilacak zorlamayin diyorum:) ama bu 1 2 hafta bulantili gececek anlasilan. zaten kg vermistim iyice gidecek sanirim

Canım kıyamam sana peynir de yiyemiyorsan zeytin yine iyi çözüm :) benim de kusma fobim var o yüzden çok korkuyorum iyi ki yalnız değildin canım. Uzun süreli aç kalmamaya çalış sabah çok zorlanıyorsan tuzlu krakerle başlayabilirsin belki bir faydası olur. Korkudan tabi titremişsindir kusma gerçekten benim için de korkunç

amin sağlıklı olsun gerisi hiç önemli değil var ya. ben de aynı 8-17 çalışıyorum pc başında, bazen bilgisayara bakamıyorum çok kötü hissediyorum
iş çıkışı gidip yemek fln yapıyorum öyle 9 10gibi uyumaya çalışıyorum. Erken uyuyunca iyi oluyor ya :) sık sık vitaminli şeyler ye enerji düşüşünü biraz da olsa hafifletiyor :)

aleyküm selam :) hoşgeldin :)

çok geçmiş olsun öncelikle ve teşekkür ederim güzel dileklerin için:)
ben de kendimde gözlemlediğim kadarıyla söyliyim.
Vücudumu sıcak tuttuğumda gazım fln olmuyor ve cok yediğimde afedersiniz gaz oluyor :)

deniz suyu seçiminiz harika! bu burun damlaları damar inceltici madde içeriyormuş galiba bize pek iyi olmayabiliyormuş.

kabızlık için de olabildiğince lifli besinler tüketmek lazımmış yulaf ezmesi, sebze ve meyveler. Tam tahıllı ürünler de güzel bir seçenek :)

hamile olmadan önce cok spor yaptığım için tablet olarak kompleks omega fln içiyordum ama şimdi omegaları bademden cevizden her gün 1 avuç kadar tüketerek ihtiyacımı karşılamaya çalışıyorum. Maksat doğal olsun diye :) balıklardan hepsini tüketemiyormuşuz değil mi civa ve ağır metaller içerdiğinden normal insan vücuduna zararı olmayacak derecede olsa da fetusa ve bebeğe zararlı olabiliyormuş.

testleri de ben 2haftaya yaptırcam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…