2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
kızlar size bir sorum daha olacak 2,5 aylık hamileyim aşırı karın şişliği yasıyorum ve bu beni çok rahatsız ediiyor nefes almamı bile zorlaştırıyor.. sanki 6 aylık hamile gibi görünüyor karnım.. sizde de böyle sorunlar var mı.. doktora danışan oldu mu bu durumu..ne yapmalıyım bilmiyorum.. rezene iç diyenler var cevremde ama korkuyorum acıkcası

beslenmeni değiştirmeyi denedin mi canım? bazı yemekler cok gaz yapıyormuş ya ondan sordum

Kızlar gobisleriniz ne alemde benim 6 aylık gibi çıktı üstelik sabah da artık böyle sis. Şimdiden hamilelik pantolonlarimi cikarttim. İlk hamileligimde 6.aya kadar kendi pantolonlarimi giyerdim şimdi 3 aylikken zorlanıyorum. İkincilerde göbek erken çıkar derlerdi yaşayıp öğrendim:) İlk kızımda hep gobus fotoğrafı paylaşırdik topikte bunda da ben atayım bari bu da benim gobus:oops:
Mahsallah canim bebise de gobise de :) bem zaten kiloluyum gobek de sisti biraz. Ben resmi ancak 6 ayda atarim sanirim size o zaman bile yaklasamam gerci. :) Ahh bu kilolarr

Herkese merhaba,

2 gündür bakamadım buralara bir sürü güzel haber almışız test sonuçları ve cinsiyetler. Herkese hayırlı olsun Allah bebişlerimizi korusunnn.

Bir de göbek paylaşayım ben de, bu hafta belirginleşmeye başladı artık, akşamları çok şişiyor ama sabah böyleyim. Bulantıdan dolayı pek kilo almadım.

Eki Görüntüle 1888375

Herkese kocaman sevgilerrrr..
Senin de gobise ve bebise mahsallah canim. Zayif olan anneler cok sansli valla. Benim arkadas da zayif hamile kaldi dogimda 7 kilo gitmis hemen. Sonra da kalanini vermis kisa surede. Ben gobekli bi anne olarak zaten zor kilo veriyorum sonra nasil olcak acep

Canım söyleyiverdim valla yabanmersini istedim yani kırk yıl düşünsem aklıma gelmez pasta sipariş ettim geldi ama o da çok tatlıydı yiyemedim bir dilim bile! Ben soğuk ekşi mayhoş bir tatlı istemiştim :KK61:

Kiyamam sana canim ya. Valla dediklerine gore aklimiza hic gelmeuen seylere aserecekmisiz. Esim birkac yaz meyvesi buzluga atti ama buzlukta olmayan seyler de ister canimiz. Yabanmersini hic yemedim hayatimda ben :) insallah bulursun canim

Canım söyleyiverdim valla yabanmersini istedim yani kırk yıl düşünsem aklıma gelmez pasta sipariş ettim geldi ama o da çok tatlıydı yiyemedim bir dilim bile! Ben soğuk ekşi mayhoş bir tatlı istemiştim :KK61:

Yaa canım kıyamam. Memlekette yaban mersini de bulunmuyor kolay kolay. Şu sek quark çıktı ya proteinli tatlı. Onun yanan mersinlisi var. Soğuk-mayhoş. Bir denesene.

Gunaydin guzel anneler. Insallah hepimiz icin guzel bir gun olur
En erken ben giriyorum sanirim :KK48:
Esimi ise yollayip hoppp yataga yeniden uyumaya :)
Günaydınnn. Keşke ben de uyuyabilsem. Biraz soğuk da almışım ama doğru işe gidicem :KK43:

Herkese kocaman sevgilerrrr..
Senin de gobise ve bebise mahsallah canim. Zayif olan anneler cok sansli valla. Benim arkadas da zayif hamile kaldi dogimda 7 kilo gitmis hemen. Sonra da kalanini vermis kisa surede. Ben gobekli bi anne olarak zaten zor kilo veriyorum sonra nasil olcak acep

Doğumu avantaja çevirirsin :)
Sağlıklı ve kaliteli beslenme, yürüyüş/spor bir de süt yaparken bir bakmışsın gitmiş kilolar :)

Hayırlısıyla sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alalım da zayıflama topiği açalım :)

kızlar size bir sorum daha olacak 2,5 aylık hamileyim aşırı karın şişliği yasıyorum ve bu beni çok rahatsız ediiyor nefes almamı bile zorlaştırıyor.. sanki 6 aylık hamile gibi görünüyor karnım.. sizde de böyle sorunlar var mı.. doktora danışan oldu mu bu durumu..ne yapmalıyım bilmiyorum.. rezene iç diyenler var cevremde ama korkuyorum acıkcası
canım başkalarının demesiyle bişey yiyip içme bence. doktoruna muhakakk danış.

kızlar günaydın:anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı: internetim paket oldığu için çok sık giremiyorum ama takip etmeye çalışıyorum topiği. dün ilk defa hamile olarak gittim devlet hastanesine doktor ultrason aletini çok salladı karnımda bebek hareket etsin diye ben artık korktum hareket ediyormu dedim ediyor tabi dedi rahatladım kıpır kıpır maaşallah ama eşimi içeriye almadılar çok üzüldüm:KK43::KK43: göremedi bebişimizi hemde evlilik yıl dönümümüzdü dün benim için en güzel hediye odu bebişimizin hareket ettiğini görmek .görebilirmiyim demesem göstermicekti doktor resminide kendim istedim özelin kıymetini anladım.asıl mesele eve geldim çamaşırımda leke vardı bir an panik yaptım Allahtan kesildi o sallamadan dolayı olduğunu düşünüyorum sizinde başınıza böyle birşey geldimi muayeneden sonra anlamadım o yüzden olabilirmi

kızlar günaydın:anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı: internetim paket oldığu için çok sık giremiyorum ama takip etmeye çalışıyorum topiği. dün ilk defa hamile olarak gittim devlet hastanesine doktor ultrason aletini çok salladı karnımda bebek hareket etsin diye ben artık korktum hareket ediyormu dedim ediyor tabi dedi rahatladım kıpır kıpır maaşallah ama eşimi içeriye almadılar çok üzüldüm:KK43::KK43: göremedi bebişimizi hemde evlilik yıl dönümümüzdü dün benim için en güzel hediye odu bebişimizin hareket ettiğini görmek .görebilirmiyim demesem göstermicekti doktor resminide kendim istedim özelin kıymetini anladım.asıl mesele eve geldim çamaşırımda leke vardı bir an panik yaptım Allahtan kesildi o sallamadan dolayı olduğunu düşünüyorum sizinde başınıza böyle birşey geldimi muayeneden sonra anlamadım o yüzden olabilirmi
Canim olabilir dun doktor görmüş kanaman olsaydi soylerdi sarsmayla olmustur devam etmemis bak ne güzel. Alttan mi muayene etti ondanda olabilir tabi. Bende evliligimin ilk zamani devlet hastanesine gitmistim kadın doguma ondan sonra dedim durumum oldugu sürece ozele gidicem.doktor esinde gilebilir diye kendi söylüyor. En güzel anlariniz ne vardi cagirsaydi sanki.bebek iyiymis sen onu düşün simdilik gözün aydin daha onceki sıkıntıni hatırlıyorum simdi güzel haberlerle geldin bize cok şükür. .. Bu arada esinle nice yillariniz olsun beraber saglikli huzurlu bir ömür diliyorum.

Canim olabilir dun doktor görmüş kanaman olsaydi soylerdi sarsmayla olmustur devam etmemis bak ne güzel. Alttan mi muayene etti ondanda olabilir tabi. Bende evliligimin ilk zamani devlet hastanesine gitmistim kadın doguma ondan sonra dedim durumum oldugu sürece ozele gidicem.doktor esinde gilebilir diye kendi söylüyor. En güzel anlariniz ne vardi cagirsaydi sanki.bebek iyiymis sen onu düşün simdilik gözün aydin daha onceki sıkıntıni hatırlıyorum simdi güzel haberlerle geldin bize cok şükür. .. Bu arada esinle nice yillariniz olsun beraber saglikli huzurlu bir ömür diliyorum.
çok teşekkür ederim canım benim evet ilk başlarda çok gerildik Allaha şükürler olsun bugünleri de gördük hala aklıma geliyor hareket etmesi yüzümde gülümsemeyle dolaşıyorum evde.karnımdan baktı canım ama çok salladı bazen eşimin eli çarpıyor yanlışlıkla karnıma ondan bile korkuyorum bişey olacak diye demekki boşuna korkuyormuşum .özelin gözünü seveyim benim gittiğim özel hastenede yattığım yerin tam karşısında büyük ekren tv var ordan izleyebiliyorsun bebeği hemde 30 lira öyle bi değişiklik olsun birde devlete gideyim demiştim .çok sağol canım n eşlerimle bebişlermizle nice mutlu seneler geçiririz inşallah canım

benimde az bulantim vardi bugune kadar hatta cogu zaman yoktu ama bugun beni mahvetti yaa. hic istahimda yok 3 4 gundur sifir diyebilirim zorla 1 2 lokma yediriyolar. zaten yakinda acilacak zorlamayin diyorum:) ama bu 1 2 hafta bulantili gececek anlasilan. zaten kg vermistim iyice gidecek sanirim
Aynı bana da öyle oldu hiç zorlama canım kendini.hakikaten kendiliğinden açılıyı iştah.et ağzıma sürmedim 3 ay dün ilk defa yedim

Kızlar günaydın,
Göbüş fotolarına bayıldımm. Ben şu an bişey belli olmuyor ama her gün bakıyorum acaba çıktı mı azcık diye :anneadayı: akşama doğru şişkinliğim oluyor, normal giydiğim pantolonların düğmesi sıkıyor, dün başka bi hamile arkadaşım fotodaki gibi yapmamı önerdi, gerçekten çok rahat ettim. Şimdilik çift kat yaptım, göbek çıktıkça tek kata düşürürüm, size de şiddetle tavsiye ederim. Bi ay daha kendi pantolonlarımızla devam edebiliriz bu şekilde. Ayrıca dün cinsiyet haberlerini aldık ya o kdr etkilenmişim ki rüyamda bebeğin cinsiyetini öğreniyodum :) Bugün de hayırlı güzel haberler bekliyoruz doktora gideceklerden :spor:

Eklentiler

• IMG-20160922-WA0014.jpg
    IMG-20160922-WA0014.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 104
yok canım hamilelik dönemi olduğundan dikkat ediyorum sürekli ama düzelmiyor
o zaman canım doktoruna iyice sor bence. Şey aaa biraz dar kıyafet fln giyiyorsan o mideyi sıkabiliyor ve hazimsizlik olabiliyormuş. Öyle bir şey olabilir mi acaba?

off benim de popom ağrıyor yaa. Şu kuyruk sokumu civarında. işyerinde sürekli oturuyorum ondan mıdır acaba
nerdeyse topallıyorum ya kimi zaman :KK43:

arkadaşlar gunaydın ben de allah ızın verırse aralıkda dogum yapcam bebek odası dusunuoruz ıcınızde ınternetten bebek odası alan varmı varsa lutfen hangı sayfadan aldıgınızı belırtebılırsınız bızede fıkır olsun sımdıden allah razıolsun

Kilim ve tohum Kilim ve tohum canım internette aşeriyorum.net diye bi site varmış belki orda vardır. Bir de istanbulda bi hamile manavı varmış 4 mevsim 90 çeşit meyve-sebze oluyormuş, titiz manavı sanırım adı, o da kargoyla yolluyormuş. Eğer kuruları kesmezse aklında bulunsun :kk77:

X