2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
merhaba bende Rabbim kısmet ederse 8 nisan 2017'de bebeğimi kucağıma alacağım... arkadaşlar sizin şu yazınzın alt kısmında bebeğimin doğacağı muhtemel tarih yazıyorya onu nasıl yapıyorsunuz bende yapmak istiyorum ama siteyi kullanmayı tam bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Akşama doğru iş yerinde bende pantolon düğmesi açık geziyordum.Fikir süpermiş,bende uygulayacağım.Sağol canım

Akşama doğru iş yerinde bende pantolon düğmesi açık geziyordum.Fikir süpermiş,bende uygulayacağım.Sağol canım

Kızlar selam sabah cok az kanamam oldu dr.a geldim bebek gelişmemiş dedi dopler çektiricem şimdi ne olur dua edin çok ihtiyacım var dualarınıza

kıyamam benim de ayakta cok durduğumda ağrıyor ama sanırım senin oturmaktan olabilir kısa yürüyüş yap arada kalkıp allah yardımcımız olsun buarada hamilelik pantolonu da aldım kesinlikle eskiye göre cok rahatlık.. mesela suan mandalina ve badem yedim midem davul gibi oldu karnım sabahtan beri patlıcak durumda.. ayaklarım cok üşüyoor acaba ondan mı kalın corap da giydim halbuki

sg26 ben 1 haftadır beli lastikli hamile pantolonu giyiyorum çok rahat ettim şimdiden alışıyorum.
tüm pantolonlarım 34 dü hamilelik öncesi zaten şimdiye kadar 2 kilo almışım 34 beden anne mi olurmuş dedim kendi kendime bebeği nasıl taşırdım demi

Kızlar selam sabah cok az kanamam oldu dr.a geldim bebek gelişmemiş dedi dopler çektiricem şimdi ne olur dua edin çok ihtiyacım var dualarınıza
Allah yar ve yardımcin olsun canım ben sadece 1 doktora inanmayın derim olumsuz bir şey duyduğunuz zaman lütfen 2. Doktora da gidin

Canım kalbi atıyor mu önemli olan o , telaşa kapılma başka doktora da git sakince eabbim hayırlısını nasip etsin . Haberlerini bekliyoruz

Canım hemen telaşlanma mutlaka başka bir dr.görün.Tek dr.ile kalma.Rabbim iyi haberler almanı nasip etsin inşallah.

Günaydın hanımlar , bulantı ve kusmam hiç geçmedi benim . Dün hiç bişey yiyemedim desem yeridir üstüne ishal oldum bi de . Güne ağzımda değişik bir tat ve koku ile uyanmak beni kendimden bile soğutuyor yine de allahım bebeğim sağlıklı olsun sağlıkla doğsun bu çektiklerim boşuna olmasın daha da fazlasına razıyım diyip güne başlıyorum. Kan sulandırıcı iğneyi vurunca kalp atışımın sesi kulaklarımı patlatıcak gibi oluyor tansiyonumu ölçüyorum zaten hemen çarpıntım olduğu ortaya çıkıyor zaten rengim falan beyazlıyor hemen , henüz vitamin Demir ilacı falan kullanmasam da şu sıra yakında başlayınca midem ne halde olur bilemiyorum. Kıllanmalar devam durmak bilmiyorlar göbeğim hafif çıktı zaten pantolon gitmiyorum genelde ya beli lastikli tarzı giyiyorum ya da tayt ön kısımlarını karnımın altına indiriyorum.

canım dualarımız seninle, benimde 6. haftada bebek bi hafta on günde 3 günlük gelişmişti, kanama geçince normale döndü. Senin de belki kanamadan olmuştur. İçini ferah tut, 2. bi doktora da mutlaka git.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…