2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Haklısın onu üzmeye hakkım yok öyle yapıcam inşallah sabrın sonu ferahlık olur

Merhaba bende git gide kilo veriyorum yemek kokularından rahatsız oluyorum yemeden doyuyorum zaten. Ben bir sorun olduğunu düşünmüyorum bebeğin iyidir inşallah

Süt içemiyorum canım. Sabah cubuk kraker yiyip okulda yiyebilecegim ekmek arası hazırlar sonra yerim. Teşekür ederim ilginiz için :)

Tesekkur ederim canlar 2

Darisi sizlere guzel haberler alalim hep insallah.1 ay cok uzun geliyor telas etmemeye calissamda merak ediyorum bugun gorunce rahatladim.
Bulantisi olan arkadaslar benimde hala devam ediyo sabah ilk iş safrayi cikariyorum sonra yiyorum.aksamlari bazen yemege gore degisiyor.
Doktor decavit verdi birde demir eksikligi icin kan ilaci.
Cinsiyet icin 1 ay daha sabir bakalim

Rabbim razı olsun çok saol cnm hastanedeyim zaten mecburen yatıyorum iyi düşünmeye çalışıyorum ilk şoku atlattım şükür daha iyiyim tekrar saolun

Kizlar bugun tartildim kilo almamisim .mutlu oldum yaw ama tehlike simdi.basliyor istahim aciliyor
Bugunlerde kontrol um var .ins bebegimiz iyidir.saglikli bebisler mutlu anneler ins rabbim yardimcimiz olsun
Bugunlerde normal sinirlenmem gereken konulara karsi cok yukseliyorum.sonra diyorum ki niye abarttimaglamalar basladi .ilk zamanlar yoktu

Büyük buluşma bugün. Ne çabuk geçti 21 gün
Saat 3 te randevum. Kızlar 2 li testte kan verirken tok olsakta oluyor değil mi???
Bunu düşünmemiştim hiç 3 e almıştık randevuyu
İnşallah hayırlı haberler ile dönebilirim.
Allah'ım hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

Ayy ama cok daraliyorum sutyenle ya. Hem rahat hem deatekli nasil bulcaz yazik bize
Merhabalar... evet sıkıcı bir durum bende ilk hamileligimde ne kullanacagimi bir türlü bulamamistim ama simdi kizimi emzirirken kullandigim sütyenleri kullaniyorum çok rahatlar penye ve telsiz emzirme sütyeni ni tavsiye ederim

Aç tok farketmiyo canım hayırlı haberlerle gel..bakalım cinsiyet tahmini yapıcakmı doktor

Merhaba.. ben tok karinla gitmistim. Sadece seker yüklemesi yapilirken ac olmak gerekiyor sanirim. Hadi gûzel haberlerle gel insallah

Hadi hayırlısı olsun canımm.darısı bizim başımıza

Evet en iyisi oyle bir sey bakmak. Peki ilerleyen zamanlarda gogus daha da buyuyor mu simdiden aldi basini gitti benimkisi. Cok da hassas

Kizlar saglik ocagina gittim bugun. Seker yuklemesi saglik ocaginda da yapiliyormus. Doktoruma danisip oyle karar vercem. Sizin de aklinizda bulunsun

Hadi hayırlı haberlerle gel Cnm . Yok aç olman gerekmiyor.

Amin canım çıkınca bize güzel haberlerini ver . Bende doktora gitcem inşallah bugun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…