2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Oy kuzum ya. Düşünme boyle. Eminim yanlış dusunuyorsundur duygusallık ile. Sakın ol lütfen. Şöyle kendisine bu dusunceni bakalım ne diyecek. Enfeksiyon kapmana üzülmüştür bence canım. Lütfen stres yapma değmeyecek birsey.

Can'ım geçmiş olsun
Canım valla hiç iyi değilim. Burnum akmıyor ama boğaz ağrısı ve öksürük beni çok yoruyor. Burnum aksa rahatlayacagim. Dr kbb ye git verdiği ilacı bana sor dedi. BelKi yarın giderim. Sen nasılsın ?
Sanahları ve akşamları bir bardak ılık suya tuz at karıştır burnuna çek, söktürüyor

hadi yaa. tuh. Allah tez vakitte derdine derman olsun o zaman.

Benim de 11. haftada epey artti ve hala ayni sekilde devam ediyo haftaya azalir belki diye düşünüyorum. Yani inşallah :))
yaa cok degisik sanirim illa ki azalir diye birsey yok. ben de diyordum ki bulantim pek yok ne sansliyim fln. Neeerdeee :) ama yine de yemekten falan kesilmedim cok sukur.

Can'ım geçmiş olsun

Sanahları ve akşamları bir bardak ılık suya tuz at karıştır burnuna çek, söktürüyor
Gerçekten mi. Tamam canım deneyeceğim mutlaka. Yutkunamıyorum artık. Eşim gece anneme getirdi beni bugün de ise gidemeyecegim valla inşallah geçer bir an önce.

Ayy bana devlet deyince heyheylerim geluyo. Beni strese sojmustu adam. Tuvaletin gelsin oyle gel diye bekletmisti beni
Sorun mu var diyordum bebek kucuk gozukmuyor diyordu
Ee kucuk zaten yani iceede 50 kg bebek yok doktor amca bu neyin kafasi. Zorla gordu bebegi de rahat etmisstim. Kalp atisindan bahsetmwmisti bile. Yani devlet hastanesi mi muze mi bwlli degildi makine cok eskiydi. Ben de akillandim kendi doktorumdan baskasina gitmeyecegim artik :)

Gunaydin kizlarr. O bahsettiginiz siskinlik bende de var hatta gece gunduz oluyor artik. Ben zaten kiloluyum ama gobegim sisti simdiden. Kilo vermis olmama ragmen goguslerim, gobegim gayet sis. Evde sutyen takamiyorum rahat babaanne sutyeni alcam ev icin :)

günaydın canım bende eve gelir gelmez atıyorum sutyeni dayanamıyorum ama geçen bir cerrah hamilelerin 24 saat sutyen takması lazım diyordu ev için rahat birşey ama yine de destekli almak gerekicek

kızlar bende de bulantı çok vardı ama 12. hafta sonu itibariiyle bayağı bir azaldı. geçti diyemem ama eskisi kadar zorlamıyor en azından. tek sıkıntım yumurta ve balık yemek onlarda büyük bir sorun hamilelikte muhakak yenilmeli çünkü.

canım ben ikili testi yaptıracağım. onda pek birşeye bakılmıyor zaten. ama dörtlü testi yaptırmayacağım. ayrıntılı ultrason yaptırabilirim birde. ama şu anda onlar sonraki düşüncelerim. Daha önceki kayıplarımın korkusuyla sadece bebeğimi görmek ve sağlıklı olduğunu bilmek istiyorum.
canım böyle düşündüğün zaman elini karnına koy ondan güç al. bir kere bizde eşimle kavga ettik sonra çok pişman oldum bebeğime bunu yaşatmaya hakkım yok diye. rabbime bol bol dua et ona sığın.

kızlar günaydın ne zamandır canımı sıkan bir konu var bende huzursuz bağırsak sendromu var sanırım yani ilk önceleri amip olduğunu düşünmüştüm doktora gittim antibiyotik verdi kullanırken geçmiş gibiydi ama ilaç bitince tekrar çok afedersiniz cıvık yapmaya devam ettim ama ishal değil .sonra amip de görülen belirtilerin hiçbiri yok bende örnek vermem gerekiyormuş hastaneye.kesin tanı için ama benim bulgularım bağırsak sendromuyla aynı hamile oduğum içim ilaç da kullanamıyorum bundan kurtulan var mı nasıl kurtuldunuz bir de kefir için diyorlar hamilelikte kefir içilirmi yardımcı olursanız çok sevinirim kızlar

Ay evet yaa test için gittim tek ogrendiğim bebeğimin yaşadığı.buna da şükür..unuttum da folikasiti kestim ne vericekti amann haftaya kendi doktoruma gidicem

Kızlar Günaydın . Sabah okul için erken kalkiyorum az bi kahvaltı yapıyorum ama onu da istifra ediyorum . Ve her sabah bu böyle bana bi fikir verin napmaliyim çözüm icin

Ya bende dün doktora soracaklarımı yine unuttum devlet hastanesi de pek Bi ilgili malum..folikasiti kestim artık yerine vitamin ne vermeliydi demir ve kan olarak siz başladınız mı başka ilaçlara..haftaya kendi doktoruma gidicem de sizin kullandıklarınızı merak ettim

Günaydın kraliçelerr bu sabah korkuyla uyandım kanamam oldu ne yapcağımı şaşırdım hemen Dr a koştum yatış verdi bikaç gün. şükür bebeğimin kalbi atıyor. Kızlar bıgün dua sırası bende ne olur birer tane ayetel kürsi okur msnz Rabbim hepimizin bebişlerimizi de korusun sağlıcakla büyüsünler

Günaydın canım. Ben iki gün önce yazmıştım ama yine yazayım. Folik asiti bıraktırdı doktorum bana. Artık decavit içiçekmişim doğuma kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…