2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kış annesi de olucaz , balta girmemiş ormanlarda annelik macerası :halay: ben doktora söyledim dün ilerde karnımda ki kıllar yüzünden göremezsek bebeği alet düzgün çalışmıcak dedim , neleri görüyoruz Bi bilsen bu hiç Dedi ama biz öyle düşünmüyoruz tabi aşırı uzadı ve siyah resmen şifpn ince bişey giydiğim de kıyafetin üstüne çıkıyor rezil olucam diyorum
aynen öyle:anneadayı::) Allah sağlık versin gerisi hallolur elbet

Kış annesi de olucaz , balta girmemiş ormanlarda annelik macerası :halay: ben doktora söyledim dün ilerde karnımda ki kıllar yüzünden göremezsek bebeği alet düzgün çalışmıcak dedim , neleri görüyoruz Bi bilsen bu hiç Dedi ama biz öyle düşünmüyoruz tabi aşırı uzadı ve siyah resmen şifpn ince bişey giydiğim de kıyafetin üstüne çıkıyor rezil olucam diyorum
Allah seni napmasin çok guldursun beni :halay:

CAnım hiç sorma benim bügünde geldi hemen purloTon iğne Yaptım haftalarımızda aynı acaba bebekler büyüYor kendilerine yer mi Arıyor bilemiyorum dünkü Dr Kafamı pek sarmadı bişey yol yat dinlen dedi idrar yolu enFeksiyonundan olabilir dedi kafam çok Karışık ve Korkuyorum yarın belki kendi doktoruma giderim
Masallahh masallah canim .......Yaren bu lekelenmelerimiz ne zaman bitecek. Dr ne dedi sana ... bende her hafta endise icinde dr a gidiyorum....

Aynen canım ya. Gittikçe artıyor boğaz ağrım ve halsizlik. Valla keşke bıçak gibi kesilse diyorum da. Ben bal limon karıştırıp içmeyi düşünüyorum. Ve nane limon filan sendeöyle yap canım. İşin kötüsü benim hastalık boğaz ağrısı ile başlıyorsa ağır olur. Ay allah yardımcımiz olsun. İnşallah hepimizin hamileliği kolay geçer de saglikla alırız bebikleri kucağımıza
Can'ım Nasıl oldun ?

Kizlar kafam karma karisik. Istedigim gibi bi dr bulamadim bayramdan once kanamam oldu .herzamnki dr uma gittim bakti kanama alani yok dedi. Progesteron bulunan igne verdi. Sonra kanamam devam edince baska dr a gittim oda vajinal kultur yapalim dedi. Sonucunu aldim. Bayram oldugu icin bu iki dr da bulamayip 3. Dr gosterdim .oda suya atilan bi antibiyotik verdi .progestan die bi hap verdi kanama alani gordugu icin bide 5 gun rapor verdi. Daha sonra herzamnki dr uma gidip durumu anlattim. Bakti kanama alani yok dedi.... 2 gunde gittimi yani bu kanama alani. Bugunde 2 . Gittigim dr aradi beni telefonla vajinal kultur sonuncun cok kotu,dusuk riski olusturur. derhal 10 gunluk antibiyotik tedavisine baslicaz ama tabi antibiyotigin riskleri var dedi . Ne gibi dedim duyma problemi gibi dedi. Yok artikk benn cildirmak uzereyim. Bu gittigim 3 dr da inanki istanbuldaki en iyi hastanelerin dr lari . Bi akil verin ben simdi napimm
Canım bol bol su iç biraz daha bekle dün Dr bana da kahverengi akıntı gelince serum verdi antibiyotik çok az kullandım attım korktum açıkcası ama bol su iç Netten araştır koca karı ilaçları varsa onu yap Allah korusun riskli şeylere girişme

happymom87 happymom87 canım daha önce Doğum yapan arkadaşlarım ayak bileklerine kadar sür benim alt bacaklarım bile çatlamıştı Dedi bende inanmadım çok sadece karnıma sürdüm kalçama sürdüm iç bacaklarıma sürmedim kilo çok kaybettim ben iç bacak Bi saldı toparlandım o zaman çatlamaya başladı , aslında çatlağa iyi gelen bişey yok diye düşünüyorum tamamen vücudun yapısına ve genetik . Kılcal damar varisi olabilir belki cildiyeciye danış istersen benim kalır Dedi kalmadı şimdi yine çıkıyor ama yanağım da hafif var gamze çukurunun orda onlar geçmicek gibi geliyor

Evet tabi genetik faktörler vücut yapısı hepsi önemli. . Yine de önlem almakta fayda var. Biz nemli tutalım kremimizi surelim çatlarsa da çatlar ne yapalım... bebekler iyi olsun da onlardan önemli değil... :emir_bebek::KK200:

Kızlar bende gittim bugün dr a..bebegim 1 gün önde.ama doktor ikili test yapmadı direk üçlü test yapıcam dedi 15. Haftada hatta devlet hastanesi burası test yapsın diye gitmiştim..bende zaten pek istemiyodum ikili testi yaptırmak isabet oldu
Ikili yapmadı yani , bebiş nasıl iyi miymis cinsiyeti öğrendin mi

Canım bol bol su iç biraz daha bekle dün Dr bana da kahverengi akıntı gelince serum verdi antibiyotik çok az kullandım attım korktum açıkcası ama bol su iç Netten araştır koca karı ilaçları varsa onu yap Allah korusun riskli şeylere girişme
Su iciyrm canim bolca. Esimde beni iyice cildirtiyor. Zaten hassas donemdeyim moralim bozuk. Rapor almisim 5 gun.Hala yok bu ne halmis ,bakimsizmisim yok benim yuzumden olmus enfesiyon su icememisim ondanmiss dunyanin lafini saydi bana heptenn uzuldum aglamaya basladim. Insana bu donemdee bu yapilir mi .

Su iciyrm canim bolca. Esimde beni iyice cildirtiyor. Zaten hassas donemdeyim moralim bozuk. Rapor almisim 5 gun.Hala yok bu ne halmis ,bakimsizmisim yok benim yuzumden olmus enfesiyon su icememisim ondanmiss dunyanin lafini saydi bana heptenn uzuldum aglamaya basladim. Insana bu donemdee bu yapilir mi .
Canım üzülme. Oda sana üzülüyordur. Eşimde bayram tatilinde beni zorla dışarı çıkarttı hergün depresyona gireceksin diye. Bir ara hergün ilacımı ve içtiğim suyu soruyordu en son kızdım ustume gelme diye. Hoş az öncede ben ona çattim. Sürekli tlf oyun oynuyor. Süt ısıtıyordu bana trip attım içmeyecegim yatıyorum ben diye. İyi sen bilirsin dedi yanıma da gelmedi kaldım böyle. Adamı suclayabilir miyim. Hayır :) ama işte hormonlar. Esin seni düşündüğü için konuşuyor öyle. Böyle düşün üzme kendini.

günaydın kızlar kimsenin sesi çıkmıyor. nasılsınız hamilelikler nasıl gidiyor. bu ctesi ikili testimiz olacak. çok heyecanlıyım umarım herşey yolunda gider.
Yarın kontrolüm var, 2li tarama yapilacak. Bulantilar aynen devam :) ben de cok heyecanliyim. Umarim hepimiz icin hayirlisi olur. Sağlikla kavusalim bebişlerimize :))

Canım üzülme. Oda sana üzülüyordur. Eşimde bayram tatilinde beni zorla dışarı çıkarttı hergün depresyona gireceksin diye. Bir ara hergün ilacımı ve içtiğim suyu soruyordu en son kızdım ustume gelme diye. Hoş az öncede ben ona çattim. Sürekli tlf oyun oynuyor. Süt ısıtıyordu bana trip attım içmeyecegim yatıyorum ben diye. İyi sen bilirsin dedi yanıma da gelmedi kaldım böyle. Adamı suclayabilir miyim. Hayır :) ama işte hormonlar. Esin seni düşündüğü için konuşuyor öyle. Böyle düşün üzme kendini.
Canim senin esin belliki seni dusunuyor. Sende hormonlarin etkisiyle kizmissin biraz ona. Ama benimki inanki oyle degil... beni dusundugunden falan degil bebegi dusunuyor sadece suan . Beni dusunen adam bu halin ne deyip beni uzmez...bakimli degilmisimm... ev daginikmisss...benim enfeksiyonum yuzundenmiss hersey..

Ikili yapmadı yani , bebiş nasıl iyi miymis cinsiyeti öğrendin mi
Yok arkadaşım yaa devlete gittim bu kez makinası pek Bi eskiydi kalp atışını bile dinletmedi. .bu hafta özelde randevum var iptal edip haftaya giricem cok ultrasona girmek istemiyorum hayırlısınla haftaya giderm ogrenirim inşallah

Korkusundan öyle diyordur takma Kafana hepimiz alıngan dönemdeyiz sen keyfine bak hiç birşeyin senin üzmediniz izin verme moral Herşeyden önemli rapor almakla iyi etmişsin bende yarın rapor alacam bu zor Dönemleri dinlenerek atlatmak Lazım

Sabah kalkıyorum karnım dümdüz akşam sanki 4 aylık şiş anlamadm gitti yaa çokta yemiyorum ki ama şişiyo sabah iniyo

Aynı durumdan müzdaribim üstelik o kadar kusmama içimde hiçbirşey olmamasına rağmen mantıklı bir açıklama da bulamadım , shrekteki fiona gibiyim sabah ayrı akşam ayrı , akşam kendimi öküz gibi görüyorum açıkcası :oha: Böyle olursa ben hamilelik sonunda nasıl olucam edicem ama sabah çalı gibiyim ne göbek ne karın ne yanlarım hatta hiçbirşey yok :ıslık: Bi arkadaşım sezeryan yaptı 4 ay oldu kaç kilo verdin dedim sadece çocuk gitti ya 3 kilo başka bişey gitmedi Dedi şaka mı yapıyorsun dedim ben Doğumdan eve geldim 6 kilo o gün gitmişti dedim sezeryan diye Dedi doktor Dedi kafama Bi taktım kaç gündür de onu :confused: iyice şişmeye başladım o zamandan beri akşamları

X