2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Günaydın kızlar ben de sutcumuzu aradım birazdan 5 kg süt getircek birazini yoğurt yapıcam birazini içmeye ayircam kalsiyum bu haftalardan sonra daha çok azalıyor vücutta sonra neden kemiklerim ağrıyor dislerim curuyor demeyin bol bol süt yoğurt günde en az 1 kase yoğurt muhakkak tuketin kızlar

Tatlım ne yapman gerektiğini bilmiyorum ama bu baş ağrısı gün içinde ne zamanları oluyo yani en azından daha şiddetli oluyo k. Bakma benim de aynı şekilde 3-4 gündür başladı da merak ettim
Ozellikle aksamlari canım yemekten sonra.hamilelikte normal mi acaba seninde öyleymiş

Doğru canım da benim kafam çok karıştı artık hangisi yararlı hangisi zararlı..açık süt hamileler için önerilmiyor.pastorize süt yüksek ısıda şoklandıgı ve aylarca bozulmadgı için içime sinmiyo..e yogurduda günlük sütten yapıyoruz. Hangisi bize yararlı acaba

Hayırlı haberlerle gel canım

Kizlar günaydin aksam pembe kanamam oldu bi akintiyla beraber geldi sabahi zor ettim .bide adet agrisi gibi ni agrim oldu bütün gece.doktora gidicem bugün insallah birsey yoktur

günaydın kızlar kimsenin sesi çıkmıyor. nasılsınız hamilelikler nasıl gidiyor. bu ctesi ikili testimiz olacak. çok heyecanlıyım umarım herşey yolunda gider.

Canim sanirim paket suttense acik sütü bilcana kaynatip icmek daha iyi

Günaydın kızlar
Nasılsınız? Bayadır giremiyorum yazılanlar birikmiş okuyamadım. Benim bulantılar azaldı. Ama çok şişkinlik var midemde ve karnında. Sizde de var mı? Bu perşembe doktora gitcez inşallah.

ben çok zorlanıyorum vucudum o kadar alışmış ki. Dün dayanamayıp 45 dakika ağırlık çalıştım. Ağırlıkları en düşükte tuttum ama.
Bu gün daha iyiyim :)

Geçmiş olsun canım. Ben de bi kötüleştim gece, aynı şekilde sadece çorba içebilmiştim onu da geri çıkarmıştım midem çok bulandı. Biraz leblebi yedim iyi geldi.

Aynen senin gibi düşünüyorum Can'ım. Pastörize içime sinmediği için Doktoruma sordum bu süt meselesini. Açık sütü iyice kaynattıktan sonra sorun yok dedi

Kızlar pastörize edilmemiş süt lütfen içmeyin. Kaynatsanız bile o sıcaklıklara dayanabilen bakteriler kalıyor sütte. Basıncı arttıramadığımız için yaşamaya devam ediyor bakteriler. Ben de hep köy sütü ile kendi yoğurdumu peynirimi yapardım ama malesef artık pastörizede geçtim. Tatlarına alışmak zor ama AOÇ'nin sütü güzel. onu içebiliyorum. Yoğurt da tava yoğurdunun tadı güzel.

Günaydın canım benimde yarın kontrolüm var ikili teste karar vericez dedi dr ama ben yaptırmayı düşünmüyorum testleri sadece detaylı ultrasonu yaptıracağım. Çünkü kesin doğruluğu yok yani boş yere strese girmek istemiyorum zaten yeteri kadar stres yaşıyorum Sen yaptıracak mısın ?

Günaydın kızlar.bikaç gündür hiç giremedim.inşallah herkesler iyidir.dün 12.haftaya başladık şükür.o kadar çok sıkılıyorum ki hamilelikten bir an önce bitsin istiyorum.kızımda hiç böyle değildim.hatta tekrar hamile kalıp o güzel duyguyu bir daha yaşayım allahım diye dua ediyordum.hiç düşündüğüm gibi olmadı.yorgunluk sinir panikataklar mahvetti beni.neyse dün okul açıldı da belki biraz işimle uğraşıp kendimi dinlemeyi bırakırım.birde birinci sınıfım bu yıl.en zor sınıf.allah kazasız belasız sağlıkla geçirmemizi sağlasın bu yılı.buradaki bütün öğretmen arkadaşlarında yeni eğitim öğretim yılını kutluyorum.

Allah rahmet eylesin canım... sen bebeğini düşünüp güçlü olmaya çalış

afiyet bal şeker olsun bebişine yarasın canım

günaydın kızlar kimsenin sesi çıkmıyor. nasılsınız hamilelikler nasıl gidiyor. bu ctesi ikili testimiz olacak. çok heyecanlıyım umarım herşey yolunda gider.

hersey hayirlisi ile istediginiz gibi gider canim :) hersey guzel olacak bizim elimizden gelen dinlenmek dogru beslenmek ve stresten uzak durmak :) tabi kontrollerimize gidicez onlemlerimizi alacagiz :)

canim olabildigince sakin olmaya calis bence kendini strese sokmamay calis olur mu :)

Kizlar günaydin aksam pembe kanamam oldu bi akintiyla beraber geldi sabahi zor ettim .bide adet agrisi gibi ni agrim oldu bütün gece.doktora gidicem bugün insallah birsey yoktur
Canım günaydın.. hiç korkma rabbimin izniyle hiç bir şey olmaz inşallah.. ben 2 kez kanama geçirdim hatta içimden kocaman bir kan pıhtısı düştü Allah'a şükür hiç bir şey olmadı.. sen doktora git mutlaka iğne ya da ilaç başlayabilir

canim olabildigince sakin olmaya calis bence kendini strese sokmamay calis olur mu :)
Ah canım keşke öyle yapabilsem sevdiğim insanlar üzülünce bende etkileniyorum bu bebek benim ikinci şansım ve böyle bi hamilelik hayal etmemiştim daha mutlu ve huzurlu geçirmeyi çok isterdim ama maleesef elimde değil ailevi problemler var bende etkileniyorum.

Eşime de 1850 dediler peşin vercez indirim olmuyomu diye sordu 1700 e düştü bi daha görüşün bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…