2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Göğüs sıkılaştırıcı da çok önemli araştır mutlaka. benim göbek şimdiden 2 katı tüylendi zaten ne yapacağım bilmiyorum tam ormanlar kraliçesi olacağım anlaşılan ben epilasyonu yarıda kesmek durumunda kaldım hamileliği öğrenince. artık doğumdan sonra devam edeceğiz mecbur

arkadaşlar merhaba herkese.

Bir sorum var. Spor yapan var mı aramızda??

Hamilelikten önce yapıyordum ama ara vermek zorunda kaldım. ilk 3 ay hatta 4 ay spor önermiyorlar. ama hafif yürüyüşlere başlanabilir. 16. haftadan sonra platese başlayacağım yürüyüşe de haftaya başlarım artık.

Ben de öncesinde ciddi spor yapıyordum, koşu ve fitness olmak üzere çok sıkı bir programım vardı. Hafifletmek zorunda kaldım, koşu yerine yürüyüş yapıyorum ama vücudumu çok rahatsız hissediyorum. Hantallaştım gibime geliyor.

Canım seni çalıştıran hocan vardır muhakkak onun dediklerini yap. Çok yüklenmemen lazım benim eşim personal coach ve yaptırmıyor bana kesinlikle. Doktorumda önermiyor. 16. haftadan sonra asıl spor yapmaya başlayacağım yürüyüşe bişey demiyorlar ama orta tempoda. 12. haftadan sonra yürüsem daha iyi o yüzden bekleyeceğim azcık daha. 16. haftadan sonra da yoga ve platese ağırlık vereceğim. + yürüyüş tabi

İştahm sıfır canım benim hala. Zoraki yiyorum hala. Ağız tadı bozukluğum çok var
Sulu yemek yiyemiyorum. Hep zararlı şeyler çekiyor cnm kokoreç işkembe gibi

Uzun süredir kendi kendimin PT'liğini yapıyorum. Pilates ve yoga için de 12. haftadan önce kayıt almıyorlar. 12 den sonra ben de başlayacağım ama koşmayı çok özledim
İstesem de koşamıyorum nefesim zorlanıyor zaten.

Yürüyüş için koşu bandını mı kullanıcaz şimdi kış da geliyor. Onu da hiç sevmiyorum

İştahm sıfır canım benim hala. Zoraki yiyorum hala. Ağız tadı bozukluğum çok var
Sulu yemek yiyemiyorum. Hep zararlı şeyler çekiyor cnm kokoreç işkembe gibi

Yaw kokoreç işkembe serbest mi?? :)

benim bildiğim 16. haftadan sonra başlanıyor canım. Koşmak yok doğumdan sonra inşallah :) koşu bandı bende sevmiyorum ama istanbulda havalar geç soğuyor hafif soğukkende kalın bişeyler giyip çıkarız artık. 2 3 ay da evde koşu bandıyla yürüyeceğiz :) yürüyüş doğum için çok faydalı. son haftalarda da squat falan çok iyi

benimde canım geçenlerde işkembe çorbası istedi annemden istedim tam 3 kase içtim resmen aşerdim yani.bazıları kelle paça çorbasının falan çok iyi olduğunu söylüyo ama ben sevmediğim için içmedim.işkembe de saatlerce kaynıyo sonuçta annemin gayet temiz bi şekilde yaptığını biliyorum o yüzden hiç tereddüt etmedim.ciğerde yedim.yalnız ciğer yerken bi yerini kaşımıycakmışsın leke oluyomuş.

Leijla kafein_ benim bildiğim kokoreç işkembe ciğer falan yasak kızlar
Ama ben kaçamak yapıyorm ne yalan söyleyeyim. Çokta tatlı geliyor yaa
Geçenlerde eşim elimden zor aldı kokoreçiYedim yani az birşey. Ciğer de yedim.
Dr um herşeyden ye dedi. Demeseymiş banane

Merhaba kızlar. Bugun kontrolüm vardı. 12+2 olmuşuz. 3 gün ödeyiz. İkili test için kanımı aldılar. Cinsiyet için 3 hafta sonra gideceğiz. Sitemizdeki Havuza girebilirmişim ama sabahları gir dedi. İstediğin kadar yüz dedi. Haftaya tatile gideceğiz. Tatil için ise havalimanından x ray den gecmem için rapor verdiler. He bu arada folik asiti bıraktık. Decavite başladık.

yemesem biyerim şişerdi kesin çok canım istemişti :) bilmiyodum ama yasak olduğunu bi daha da yemem sanırım.fazlasıyla yediğim için

Kizlar mutlu haftalar diliyorum herkese iyi haberler aliriz insallah hepimiz..
Benim 3 gündür basim cok agriyor yani daha oncede agrirdi ama@bu kadar degil napsam bilemedim kahve icsem cok iyi geliyor ama bebek oldugundan beri dikkat ediyorum baska ilac tavsiye eder misiniz

Benim doktorum çok rahat ya :) istersen koşabilirsin diyor, ama nefesimi zorladı..
12. haftadan sonra da pilatese git dedi. Kurs da 12'den önce kayıt almıyor. 16'yı bekleyemem herhalde inşallah bir sıkıntım olmazsa.

İstanbul'da hava Kasım'a kadar iyi gider. Kocaeli biraz daha soğuk oluyor ve yağış çok oluyor malesef
Koşu bandı artık, yapacak bişey yok.

Bu gün işe gelmeden giyinirken göbek kaslarıma baktım neredeyse tamamen yok olmuşlar. Göğüslerim de iki katına çıktı. Bulantıdan dolayı da hep ekmek, kraker kuru karbonhidrat alıyorum, yağlandım tabi... Durum çok kötü.

Bu arada seninle benim tarihlerimiz aynıymış

Canım çok fena kokoreç çekiyor ama çıkartacağımı bildiğim için yemesem de olur.

Havuz temizken girmek lazım. Yüzmek çok iyi bol bol yüz.

Maşallah annesi :)

Tatlım ne yapman gerektiğini bilmiyorum ama bu baş ağrısı gün içinde ne zamanları oluyo yani en azından daha şiddetli oluyo k. Bakma benim de aynı şekilde 3-4 gündür başladı da merak ettim

Gunaydin kizlar. Hamilelikten itibaren 2 kg vermis olmama ragmen karnim sisti kiuafetler dar geliyoo :)
Bir de ac tok farketmuyor hickirik tutuyor bende bazen nedem acaba
Ben şişkinlikten diyordum ama artık sabahları da şiş karnım evdeki kıyafetlerim çok sıkıyor bende HM'nin bol kesim elbiselerinden aldım bugün rahat rahat çalışıyorum ofiste :)

Canım eczanelerde çin yağı var almanya'da yılın bitkisel ürünü seçilmiş ve bitkisel olduğu için hamilelikte de rahatlıkla kullanılabiliyor. benim bayramdan önce boynum tutulmuştu çok iyi geldi eşimin migreni var başına sürüyoruz çok rahatlatıyor. Bana da arkadaşım önermişti hamileliğinde kullanmış. İnternette bir araştır istersen çok memnun kalan var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…