2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

benimkide rahat ama kosabilirsin demedi:) yuruyuse tamam dedi cok hizli olmamak sartiyla. 12. haftadan aliyorlar evet ama esim 16. haftadan sonra basla dedi bekleyecegim o zamana kadar da yuruyusle idare ederim. ben kg almadim pek ama biraz gobegim cikti. o da bir gun var bir gun yok anlamadim:) evet gunlerimiz ayni sen ikili icin ne zaman gideceksin?

canim bende de bas agrisi asiri oluyor cunku migrenim var ilac da icemiyorum minoset parol vs ise yaramiyor zaten. head stick diye bisey aldim eczaneden biraz rahatlatiyor sakaklara alnima ve enseme suruyorum bi arastir istersen.

ben catlak icin fotografini ekledigim kremi alacagim. gecen gun cok guvendigim eczaci bir arkadasim kesinlikle bunu al dedi. lierac bunun kadar iyi degil dedi. bir de mustela catlak oncesi yagini alacagim. 12.haftadan itibaren baslayacagim.

Bu kremi bi arkadaşım da tavsiye etti. Dr a bi danısayım yine haberleşiriz. 26snda kontrolüm var.

Bu kremi bi arkadaşım da tavsiye etti. Dr a bi danısayım yine haberleşiriz. 26snda kontrolüm var.

Bende soracağım 5inde gideceğim ama olumsuz bişey diyeceğini sanmıyorum. %99 doğal bir ürünmüş zaten markayı biliyorum güveniyorum. Bi soralım da bakalım

Çok şükür kontrolümüze gittik, bebişimiz 10 haftalık olmuş, risk hala devam ediyor ama yavaş yavaş normal hayatına dönebilirsin dedi doktorum bundan sonra tekrar aranızdayım inşallah

Ben de kilo almadım ama yağlandım sanırım. Bel bölgem kalınlaştı, kaslar saklanmış görünmüyorlar

Benim randevum 4 ekimde hayırlısıyla..

Çok şükür kontrolümüze gittik, bebişimiz 10 haftalık olmuş, risk hala devam ediyor ama yavaş yavaş normal hayatına dönebilirsin dedi doktorum bundan sonra tekrar aranızdayım inşallah

geçmiş olsunn

Merhaba hanımlar bizde doktorumuz acil aradı , bayram da acile gittiğimi görmüş zaten yarın kontrolüm vardı gittim 10+6 olmuşuz , maşallah çok güzeldi baya hareketliydi keyfi çok iyi Dedi , folik asit Doğuma kadar hala devam , 10 gün sonra ikili taramaya gelicez o zaman kan ilacı ve omega 3 yazıcakmış eksi 6,3 kilo ile devam ediyorum bel bölgesi kalınlaşması normal Dedi doktor bebeği taşımak için kaslar iç kısımda artıp yağlar üst kısıma geçiyormuş . Kan gelmesini de söyledim eğer çok olursa kbb göndericem ama korkulacak bişey yok çok kustuğundan tahriş olmuştur Dedi

Kızlar valla sağ olun sayenizde göbek için kremleri öğrendim. Peki, normal el yüz vücut nemlendirici olarak ne kullanıyorsunuz? İstanbul'dan Ankara'ya taşındım ve bu hava beni mahvetti. Her tarafım kurudu. Normalde kullandığım kremleri kullanmıyorum ama napmam lazım?

Kesinlikle Ceradolin almalısın canım. Ben çok memnunum bir arkadaşımın da cildi çok kuruydu ne kullansa işine yaramadı ceradolin ona da iyi geldi. İnternette de satılıyor bazı eczanelerde de mevcut.

ah canım benim ellerim yaz kış yara olur küçük küçük buranın havasından.tatile gittiğimde düzelir.eşime benim deniz kenarında yaşamam gerek diyorum ama doğma büyüme buralıyız hiç ihtimal yok eğer çok tahriş oluyosa cilt doktoru bana nivelazione vermişti. bana tek iyi gelen krem o.bazı eczanelerde oluyo sadece.eğer tahriş olmuyoda arkadaşlar yardımcı olsun :)

Son düzenleme:
Canım ben saf zeytinyağını benmari usulü ısıtıp soğuttuktan sonra küçük spreyli şişelere koydum, nemlendirici olarak onu kullanıyorum tüm vücuduma.

İkili test için hayırlı sonuçlar canım..benimde yarın .bi gorsem fındıgımı rahatlıcam bende bikaç gündür tatildeydim havuza girdim abarttım sanırım jakuziye girdm sonra karnım ve boşluklarım yanlarım çok agrıdı netten araştrdm iyi değilmiş jakuziye girmek.keşke girmeden baksaydım.yarın bi sağ sağlim goriyim de rahatlıyim

Benim cildim normal olduğu için normal kremlerimi kullanıyorum ama havuz sonrası yada banyo sonrası kurudugu için biooil yüzüme ve elime de sürüyorum..bu donemde yüzde çillenme ve lekelenmeoluyomuş.bu yağın üstünde de lekelenmelere karşı da yazıyo.memnunum yani

Sağol canım. Seninki de hayırlı sonuç olur inşallah. Yarın doktora söylersin canım belki ondan olmamıştır ağrıların.

Ben şişkinlikten diyordum ama artık sabahları da şiş karnım evdeki kıyafetlerim çok sıkıyor bende HM'nin bol kesim elbiselerinden aldım bugün rahat rahat çalışıyorum ofiste :)
Gule gule kullan canim :)
Ben izmirde olmama ragmen elbise giyemiyorum usuyormusum gibi geliyor. Artik bol esofman falan alcam. Olmadi kaynanamdan salvar isteyim ohh misss :)

Kesinlikle Ceradolin almalısın canım. Ben çok memnunum bir arkadaşımın da cildi çok kuruydu ne kullansa işine yaramadı ceradolin ona da iyi geldi. İnternette de satılıyor bazı eczanelerde de mevcut.

Can'ım evet baktım güzel yorumlar var. Kafama yattı bu ürün. Peki losyon mu krem mi önerirsin? Çünkü losyonu da yüze kullanılıyormuş sanırım

Henüz o kadar tahriş olmadı Can'ım. İnşaallah olmaz

Canım ben saf zeytinyağını benmari usulü ısıtıp soğuttuktan sonra küçük spreyli şişelere koydum, nemlendirici olarak onu kullanıyorum tüm vücuduma.

Yağlı yağlı kalıyor mu peki bir süre vücudunda Can'ım? Emilimi kolay mı?

Biooil ile alakalı tereddütlerim var. İçeriğinde şüpheli şeyler var gibi gördüm sanki Bi yerlerde ama emin değilim

benimki losyondu galiba canım. İnanır mısın hiç dikkat etmedim alırken :) eve gidince bakayım.

Çok geçmiş olsun Can'ım. İnşaallah ilerlemeden atlatırsın

Kızlar merhaba
Nasılsınız ? Umarım tüm anneler ve bebekleri sağlıklı ve mutludur :) Epeydir giremiyorum yine sanırım hasta oldum ben iki gün boğazım ağrıdı şimdi de öksürmeye başladım ılık su içiyorum sürekli .ne yapmak lazım sizce ?var mı tavsiyesi olan

İştahm sıfır canım benim hala. Zoraki yiyorum hala. Ağız tadı bozukluğum çok var
Sulu yemek yiyemiyorum. Hep zararlı şeyler çekiyor cnm kokoreç işkembe gibi
Aaa kadınlar çok sevmez genelde işkembe kokoreç ama been de bayılırıımmmmmbemim de Can'ım onlardan istiyor acayip şekilde artı olarak cips cips cips ama dayanıyoruummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…