2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Gunaydin kizlar iki gundur aksamlar istifra ediyorum simdiye kadar olmamisti. Ayni saatlerde oluyor genelde hani 12. Haftaya dogru azalacakti
Hic kusmam yokken simdi basladi. İyi mi kotu mu anlamadim
korkma bencede okumuştum böyle arkadaşlar bazıları bulantısı kesilip yine başlayanlar benimde birgün hiç olmuyor birgün az oluyor

Canım dün gittiğim drla kanamadan konuştuk bana eşini anlattı tüp bebekmiş ve eşi 11 haftada çol kötü kanama geçirmiş klozet kan doluydu birde eşimden parça düşmüştü dedi ben dr olduğum halde bebek kesin düştü dedim diyo ama bir baktık çocukta bir problem yok dedi tabiki bir risk ama sen zaten çok dikkat ediyorsun Allahın izniyle hiç bişey olmaz.. Amcanada Allah şifa versin canım

Selam kızlar. Grip olan arkadaşlar Nasıl atlatmıştı? Taşınma, yorgunluk, hava değişimi derken şifayı kaptım öksürük, burun akıntısı, halsizlik hepsi var. Ne yapabilirim iyileşmek için?

Selam kızlar. Grip olan arkadaşlar Nasıl atlatmıştı? Taşınma, yorgunluk, hava değişimi derken şifayı kaptım öksürük, burun akıntısı, halsizlik hepsi var. Ne yapabilirim iyileşmek için?
Canım çok geçmiş olsun. Ben grip olmadim inşallah olmam da istersen limonlu sıcak su iç. Bol bol su içmen gerekiyor diye biliyorum. Ve dinlen canım hep.

Bu havanın gribide cok kötü geçmiyo..ben olmadm ama bildigim kdryla balın içine bikaç damla limon sık iç ve kendini sıcak tut.geçmiş olsun canım

c vitaminli meyveler ye bol bol mandalin çıktı gibi canım bol su tüketmeye çalış geçmiş olsun

Canım çok geçmiş olsun. Ben grip olmadim inşallah olmam da istersen limonlu sıcak su iç. Bol bol su içmen gerekiyor diye biliyorum. Ve dinlen canım hep.

Bu havanın gribide cok kötü geçmiyo..ben olmadm ama bildigim kdryla balın içine bikaç damla limon sık iç ve kendini sıcak tut.geçmiş olsun canım

c vitaminli meyveler ye bol bol mandalin çıktı gibi canım bol su tüketmeye çalış geçmiş olsun

Çok sağ olun arkadaşlar

Ay kusmaktan helak olmuş halde yatıyorum misafir üstüne misafir geliyor geçin alın mutfaktan yiyin için bana dokunmayın diyesim geliyor

Okudum canım Allah şifa versin

Tek tek alıntı yapamadım kızlar. Dualarınızı , iyi dileklerinizi esirgemediniz , Allah razı olsun , Allah ne muradınız varsa versin inşAllah...
Bütün hastalıkları vücuda çağıran kesinlikle stres diyorum.. Bu amcamın ikinci kalp krizi geçirişi , diğeri de çok kısa bir zaman önceydi. Dün okulda fenalaşmış yine , ilkinde olduğu gibi. Kendisi bir okulda müdür , önceden tarih öğretmeniydi.
Kendisine ilk kalp krizi sonrası müdürlüğü bırak tekrar öğretmenliğe dön çok denildi , ailesi , kardeşleri , arkadaşları herkes söyledi , o dinlemedi devam etti. Çünkü stresin ona artık daha da zarar vereceğini herkes biliyordu. Yine korkulan oldu. Şuan yoğun bakımda , kalp ameliyatına girecek ama kalp ritimleri , tansiyonu düzene girmiyormuş bir türlü. Benden niye gizlediler anlayamadım , en geç ben öğrendim.. Bir amcamı daha ben böyle kaybettim 12 yıl önce Korkuyorum bu amcamı da kaybedeceğiz diye. Çok zor sevdiklerimizin acılarını yaşamak.. Beklemekten ve dua etmekten başka birşey de gelmiyor elimizden , iyi haberlerini alırız inşAllah..
Hamile kaldım kalalı hayatımda hiçbir şey yolunda gitmiyor. Acaba bunda mı bir hayır var diyorum kendi kendime ? Yok gitmiyor işte tüm sıkıntılar dertler hep üstüste geliyor. Büyük bir sabır sınavından geçiyorum. İsyan etmiyorum ama bazen dayanamayacağım noktalara geliyorum. 2 haftaya kadar hala da olacağım Allah'ım nasip kısmet ederse.. İnşAllah minik oğluşumuz bize şans getirir uğur getirir evimize güneş gibi doğar.. Onu görünce kucağıma alıp koklayınca bütün sıkıntılarımı unutturur bana inşAllah.. Bu aralar iyi birşeyler yaşamaya iyi bir şeyler duymaya çok ama çok ihtiyacım var....
@kafein_ Canım size de çok büyük geçmiş olsun , dedene Allah'tan acil şifalar diliyorum , inşAllah ameliyatı çok iyi geçer..

teşekkür ederim canım.yalnız değilsin hepimizin sıkıntıları var tabi herkesinki bir değil farklı farklı ama var.inşallah yakında tamamen geçer seninde sabır sınavın biter.inşallah hepimizin bebeği sağlıkla doğar yüzümüzü güldürür

geçmiş olsun canım.sbahları tereyağ ve bal ye.bol bol portakal limon mandalina ye.boğazın yanıyosa limon karabiber ve balı karıştırıp iç.bana iyi gelenler bunlar.ama birisi limonun hamilelere zararlı olduğunu söylemişti doğru mu değil mi bilmiyorum istersen bi araştır öyle iç.

Sağol canım. İlaç alamadığımız gibi bir de doğal olan herşeyi de kullanamıyoruz. Allah yardımcımız olsun, bebişler iyi olsun inşaallah

Can'ım çok geçmiş olsun. Okudum,Allah kabul etsin şifa olsun inşallah...

BEN ilk hamileliğim de 8. Hafta da trafik kazası atlattım ve bu sefer yine aynı yerde 8+5 te yine kaza yaşadık korkudan değil yine kötü bişey mi olucak telaşından ağladım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…