2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canım gözün aydın hayırlısı olsun cok sevindim. Benim midem bulanmıyor. Sadece belim ve rahim içim acıyor ara ara. Yattım uzandım şimdi. Ben 32 yaşundayım. İstanbul danım.
Bende de ağrı yok ama baş dönmesi ve bulantı var , her bünye farklı farklı işte canım , bebişlerimiz iyi olsunlar da biz katlanıcaz Allah yardım edicek

patitis genç anne olmak bence daha güzel , ben biraz geç kaldım , 27 yaşımda evlenince böyle oldu
geç değil aslında belki tam zamanı asıl benim için erken biraz :) 21 yaşında evlendim eşim ilk günden beri çok istiyo bende çocuk çok seviyorum aslında ama üniv. okuyodum okulun bitmesini bekledim daha yeni karar verdik bu ay olmaz herhalde çünkü daha yeni korunmayı bıraktık. bu konulara pek hakim değilim:) bakalım ne zaman kısmet olucak

Bende de ağrı yok ama baş dönmesi ve bulantı var , her bünye farklı farklı işte canım , bebişlerimiz iyi olsunlar da biz katlanıcaz Allah yardım edicek
İnşallah canım ya. Şu kalp atışlarını da duysam rahatlıycam.aile hekimi 10 gün sonra kadın doğuma gitceksin dedi kalp atışları için. Duysam atışları daha da mutlu olucam.

Kızlar ben koç burcuyum eşimde koç burcu. Ve allah kısmet ederse doğacak olan bebeğimizde koç burcu olıyor. Dayısı da koç burcu. :)

İlk ay olmaz diye bişi yok canım , çok ümitlenme fakat çokta umutsuz olma... Ben iki düşük yaptım demiştim ya , onlar da hep korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım , çok doğurgan bir kadınım sanırım ama devamı gelmiyor Tam bir sene sonra tekrar hamileyim , onbir ay kadar korundum cesaret edemedim hiç

inşallah busefer sağlıkla kucağına alırsın bebeğini

İnşallah canım ya. Şu kalp atışlarını da duysam rahatlıycam.aile hekimi 10 gün sonra kadın doğuma gitceksin dedi kalp atışları için. Duysam atışları daha da mutlu olucam.
Ben çarşamba gününe randevu aldım canım , şuan folik asit falan hiçbişi kullanmıyorum , inşallah geç kalmamışımdır bunun için , birde Dr bana kan sulandırıcı iğne vericek sanırım öyle demişti , geçmişte 2 düşüğüm olduğu için , birde böyle denicez bakalım , inşallah devamı gelir bu sefer korkularım büyük Allah kimseye yaşatmasın

yumurtlama tarihlerini hesapladım oyüzden diyorum bu ay olmaz heralde diye ama dediğin gibi :)

Amin canım. İnşallah devamı gelir bu sefer. Ben 2 haftadır kullanıyorum folik asit. Devam et dedi. 10 gün sonra vitamin yazıcaz dedi

yumurtlama tarihlerini hesapladım oyüzden diyorum bu ay olmaz heralde diye ama dediğin gibi :)
Ben hep adet bitimi yumurtluyorum , adetimin 12. günü hamile kaldım , bu ay tek korunmasız ilişkimiz oydu
Adet bitimi başla ya gün aşırı ilişki yada iki günde bir ilişki olsun , böylelikle hamile kalma ihtimali daha fazla artar diye düşünüyorum

Ben zaten eşim ve kayınvalidemle birlikte aldım haberi. Annemlere de idrar testimi atmıştım zaten. Kimseye süpriz yapamadım deli_mavi_59 Canım bizim doğumlar ard arda galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…