2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
merhaba:) okudugum ve duydugum kadariyla belirtiler adetin 1 hafta gecikmesinden sonra yavas yavas cikmaya basliyormus cok dusunme dicem ama insanin elinde diil ki sabirsizlanio:)
Kimisi nerdeyse 10 gün öncesinden belirti yasiyormus..bende tık yok :)) gerçi olursa benim için mucize olacak..

Hadi hayırlısı cnm..mutlu haberlerini alırız..

Kimisi nerdeyse 10 gün öncesinden belirti yasiyormus..bende tık yok :)) gerçi olursa benim için mucize olacak..
Vücudunu iyi tanıyanlar ufak tefekte olsa değişiklikleri farkedebilirler , ama kiminde de hiçbir belirti olmuyor hakikaten , bünyeden bünyeye değişiyor tüm belirtiler

Aslında benim de mucize olacak gibi , yumurtlama günlerimi iyi değerlendiremedim bu ay , sadece bir gün oldu o tehlikeli günlerde , kocamla azıcık küsüşmüştük te o sıralar

Kızlar merhaba konu açıp kaçmış gibi oldum. Telden girdiğim için 3 kere aynı konu başlığı açılınca adminlerden 1 günlüğüne ceza yedim. Özür dilerim adminlerden ve sizden.
Konumuza gelince ben adetime 2gün önce varken test yaptım ikinci cizgi cıktı fakat silik, ertesi gün bidaha yaptım bu sefer net gözüktü pozitif. Yani hamileyim. Yarın sağlık ocağına aile hakimine gidicem ve kan vericem. 3yıl sonra ilk defa bebek yapmaya karar verdik. Ve tam yumurtlama tarihimden 1 gün öncesi denedik ve başarılı oldu. Aslında 2 haftalık bir eser bu. Ama adet tarihimden itibaren hesaplanınca 1 aylık oluyorum. Bende afedersiniz kabızlık oldu bir haftadır, memelerim hassaslaştı cok acıyor biryere değince, rahimin içinde sanki bir ağrı var adet ağrısına benziyor ama cok ağrımıyor. Arada oluyor.kasıklarımın altı şiş. Yani benim belirtilerim bunlar kızlar. Hamile kalmak isteyen arkadaşlar inşallah hamile kalırlar, dualrım sizinle, allah yardımcımız olsun.

Günaydın kızlar. Ben de dün öğrendim hamile olduğumu. Regl günüm cumartesiydi. 1 gün gecikince test yaptım ve pozitifi gördüm. Hemen hastaneye gidip kan testimi de yaptırdım 350 çıktı. Yarın tekrar yaptıracağım. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi

ayy harika haberler :) cokcok tebrik ederim kızlar cok güzell sağlıklı mutlu huzurlu bebekleriniz olsun Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasib etsin insallahh

Ben hiç bişey yapmadım canım. Zaten 51 kiloyım. Kilom iyiydi yani. Ama kilo vermeye gerek yok diye düşünüyorum. Bir arkadaş 80 kilo ile hamile kalmıştı.

Ayyy her ay bir sayfaya talip oluyorum 14 aydır.2016 ağustos annesi olacaktım ama kısmet olmadı.2017 nisan kısmet olsun inşallah.bat 17 ağustos.dün baktım hamile kalırsam 23 nisan 2017 doğumlu olacak inşalla bebeğim..

inşallah hamilesindir canım. allah olmayanlara nasip etsin. hadi inşallah bu sayfa sana uğur getirir. :)

hadi bakalım inşallah :) buarada neden bat diyorsunuz regl dönemine neyin kısaltılmış hali Allahım cok mu cahilim ne

hadi bakalım inşallah :) buarada neden bat diyorsunuz regl dönemine neyin kısaltılmış hali Allahım cok mu cahilim ne
BAT :Beklenen Adet Tarihi
SAT :Son Adet Tarihi
İnşallah çok şey öğrenmeden hamile kalırsın çünkü ben 14 ayda kadın doğum uzmanı kadar bilgi sahibi oldum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…