2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
ayy sen daha ne kilo vericen incecik bişeysin zaten:) 80de iddalıymıs yani
yok canım o kadarda incecik değilim. boyum kısa olduğu için normalim yani. :) yani kiloluyum diye üzülmeyin hamile kalınabiliniyor ablamın eltisi de baya kilolu idi o da hamile kalmıştı. hemde kazara.

inşallah hamilesindir canım. allah olmayanlara nasip etsin. hadi inşallah bu sayfa sana uğur getirir. :)
Amin canım ama henüz yumurtlama olmadığı için hamile değilim ama çok istiyorum.kaçıncı ayda hamil kaldın canım?ben ilk bebeğime 5.ayda kalmıştım.

Amin canım ama henüz yumurtlama olmadığı için hamile değilim ama çok istiyorum.kaçıncı ayda hamil kaldın canım?ben ilk bebeğime 5.ayda kalmıştım.
ben yukarda baya bi açıklama yapmıştım ama tekrar söyleyim. biz ilk defa planlayarak yaptık.15 gün önce hamile kaldım daha yeni. adet tarihimden itibern hesaplarsak 1 aylık hamileyim. ben yumurtlama tarihinden 1 gün önce beraber oldum, yani 15 gün öce. iki gündür testler pozitif cıkıyor. bugun kan tahlili yaptırdım. birazdan da kantahlilimi alıp sağlık ocağına gideceğim. inşallah senin için de hayırlısı olsun. Allah nasip etsin inşllah sanada pozitif testler görmeyi.

masallah sanada. yumurtlama tarihini adet tarihinin ilk gününden itibaren 14 gün sonra olarak mı hesapladın yoksa testlerden mi yaptırdın??

masallah sanada. yumurtlama tarihini adet tarihinin ilk gününden itibaren 14 gün sonra olarak mı hesapladın yoksa testlerden mi yaptırdın??
Adetimin ilk gününden itibaren 13. Gün birlikte olduk. 14. Gün yumurtlama tarihimdi. Bu arada kızlar sonucumu aldım değerim 450,85
4 haftalık hamileyim. Suan sağlık ocağına gidiyorum eşimle :)

Adetimin ilk gününden itibaren 13. Gün birlikte olduk. 14. Gün yumurtlama tarihimdi. Bu arada kızlar sonucumu aldım değerim 450,85
4 haftalık hamileyim. Suan sağlık ocağına gidiyorum eşimle :)
ayy cok guzell yaaa masallah :)) Allah nazarlardan saklasin darisi bizim basimiza:)

Benim de dün yaptığım test silikti , bugün tekrar yaptım kopkoyu olmuş , 2. ayımda hamile kalmış oldum , ben de 51,5 kilodayım
Ama baş dönmesi ve bulantıdan dolayı fenalardayım , antidepresan içmiş gibi dolanıom ortalıkta , çok erken değil mi ya bulantılar için , bugün 3+6 yım Ve hiç iştahım yok

ayyyy cok güzel ya:) ne güzel haberler alıyoruz bugun.. Allahım sağlıkla kucağına almayı nasibetsin canım.. darısı isteyenlerin basına

Maydonoz , dere otu , hurma erken dönem gebeliklerde düşüklere neden olabiliyor diye biliyorum ben de. Rahim kaslarını gevşelttiği için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…