2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
12+1deyim canım dr a göre 12+3 gozukuyo ikili test olucsl bakalm soylicek mi cinsiyet artık görürse insiyatifine bağlı
Hayirlisi canım sağlıklı olsunlar öncelikle ama ben merak ediyorum 11+1 de gitcem eşim askere gitmeden cinsiyet soylicek mi bakalım söylemesede kendiliğinden ben sorarim

Cinsiyet bu kadar erken belli oluyor mu kızlar yaa ?
Ben 15.haftadan sonra zannediyordum.
11.haftada erkek olduğunu öğrenenler varmış

Oncelikle hepiniz saglikla ve vaktinde alin kuzulariniz kollariniza.

Benim 28 mart dogumlu bir oglum var.
Simdi tam 5.5 aylik olduk.
Dr.istegiyle 15 gun once sezeryan oldum.
Ben oglumu tam 11 haftalikti ogrendim.
Bu arada iki oglum var ellerinizden operler:))
Hamilelikleri zor gecenlere allah kolaylik versin diyorum.Cekenin halinden ceken anlar benimde cok fenaydi(
Sormak istedikleriniz olursa seve seve yardimci olurum

Allah bağışlasın ne güzel . Hamilelikleriniz zor mu geçmişti

Maşallah Allah bağışlasın tecrübeli annelerimiz var ne güzel. . Benim ilk. Her anne adayı gibi sağlıklı olsun yeter kız erkek farketmez düşüncesindeyim ama bu kadar erken belli olduğunu bilmiyordum. Ben 12.hafta içindeyim. Belki ben de öğrenirim haftaya kontrolde, sizle de paylaşırım hemen. Sevgiler. .

Günaydın annelerrrrrr

Günaydınn... Bugün nasilsiniizzz...

Ay maşallah bugün daha iyi hissederek uyandım, psikolojik mıdır nedir, sürekli 12.haftadan sonra daha iyi olacağım, ilk trimester bitince hamileliğe daha bir alışmış olacağız düşüncesi vardı. İnşallah bebis de iyidir. İkili teste son 5...

Ben güne kahverengi lekelerle başladım, artık ne olacaksa olsun dayanacak kuvvetim kalmadı.
Amcam kalp krizi geçirmiş kızlar. Durumu çok ciddiymiş. Benden gizlemişler
İstanbul'da yanına da gidemiyorum. Hepiniz birer Ayetel Kürsi okuyup gönderir misiniz Allah rızası için. Allah onu evlatlarına bizlere bağışlasın. Allah razı olsun hepinizden şimdiden..

Çok geçmiş olsun canim.Allah acil sifalar versin.okudum ben de

Canim gecmis olsun
İnsallah iyi olur ama sen kendini uzmemeue calis
Eminim kolay degildir canim ama bebisini dusun

Gecmis olsun rabbim sifa versin okudum bende bir an once iyilessin inşallah

Gunaydin kizlar iki gundur aksamlar istifra ediyorum simdiye kadar olmamisti. Ayni saatlerde oluyor genelde hani 12. Haftaya dogru azalacakti
Hic kusmam yokken simdi basladi. İyi mi kotu mu anlamadim

Oluyo oluyo yani daha iyi..bulantılarım azaldı dilimi ısırarak soyluyorum geçen sefer nazar degdirmiştim bnmde ikili teste son2

Çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin

Allah şifa versin inşallah okudum bende..

geçmiş olsun canım Allah şifa versin.benimde dedemin beyninde tümör var çok ciddi bi ameliyat geçircek bu haftaiçi.annem başta bana üzülmeyim diye söylememiş sonradan söyledi.Allahtanki söyledi başkasından duysam çok kötü olurdum.kanaman içinde öyle pes etmiş gibi konuşma lütfen senin kaç defa lekelenmen oldu demekki böyle bi hamilelik geçirceksin.moralini bozma kendini üzme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…