2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
gözün aydın canım darısı randevularını bekleyen bizlerin başına:)

evet zaman geçtikçe daha zor batıyor iğneler sanki. benim kanıyor birkaç gündür.. hepsine razıyız yeterki sağlıklı olsunlar

can
canım merhaba bende de oluyor arada sıkıntılı rüyalar görüyorum.. çok düşünüyorum diye oluyor sanırım evham halindeyiz sürekli.
inşallah sağlıklı bir şekilde geçiririz bu dönemi

evet zaman geçtikçe daha zor batıyor iğneler sanki. benim kanıyor birkaç gündür.. hepsine razıyız yeterki sağlıklı olsunlar
Ben hep gobekten yapıyorum bazen hakikaten zor batıyor.morariyor cok.Genetik sonucum bu hafta belli olur insallah ona gore birakacagim.ama ne yapalım herseye dayaniyoruz

Evet maalesef oyle bir korku oluyor her lavobada ister istemez bakiyorsun.gecen ruyamda gercek gibi adet olmusum sonra diyirum ki yok ben adet olamam hamileyim.benimki fazla uykudan ruyalar da dengesiz oluyor.ins saglikli geciririz .olumsuz dusunmemeye calisacagiz ins

Harika:)
Gozunaydin

Evet eşim derin kalınlaştı sanırım diyordu inanmadım karnımdan kendim yaparken öyle zorlandım ve acıdı ki , bazen benimde kanıyor genellikle eşim dikkatsiz yaptığında , inşallah güzelce büyüyorlardır

Nasil iciyorsun ilk zaman bende oyle zannediyordum .tok karnina almaya basladim rahatladim.ben her gun iciyorum .2 gunde 1 neye gore ayarliyirlar ki
Canim ben her sabah kahvaltidan sonra iciyodum gun boyu bulantim oluyodu sonra gece yatmadan once icmeye basladim ara ara gene oldu bende anlamadim bugun sabah ictim mesela suan iyiyim bende anlamadim

Bugün çok şükür evime döndüm canım az öncede başka bir doktora gittim kontrole çok şükür bir problem yokmuş yolculuk durumumu anlattım yolculuk kanama yapmaz ama eger kanama olacaksa bunu hızlandırır dedi valla şaştım kaldım ama ben şu saatten sonra doktorada bakmicam sonra olan bana oluyo

Evet cnm az kaldı hayırlısıyla ama inş 12. Haftayı da diğer haftaları da sağlıcakla görürüz hepimizde

Cnm geçmiş olsun, diş önemli. İlk 6 ay mıydı 3 ay mıydı yanlış olmasın müdahale edilmiyor ama gerekli görülürse hamileliği idare edecek kadar birşeyler yapıyorlar diye biliyorum. Ama sana tavsiyem ağrımasını beklemeden hemen bir diş hekimine görünürsen erken müdahale ile bir sıkıntı yaşamazsın inşallah. Bir de bol bol kalsiyum içerikli besin tüketmek lazım. Geçmiş olsun tekrardan...

Yaa ben de bana mı öyle geliyor acaba diyordum . Benim iğneler de zor batıyor ve eskiye göre daha fazla acıyor ama sağlıcakla doğsunlar şikayetçi değilimKarından yapıyorsunuz değil mi? Ben bir de koldan,bacaktan yapılanı duydum. Dr.a sormadım daha ama göbişler büyüyünce karından yapmaya korkarım gibi geliyor bana

Ben karindan yapıyorum hep.sende pihtilasma sorunu var mi canim?baktirdin mi daha önce?

Eşim olmadığı Zaman karnımdan eşim varken kolumdan yapıyorum , bacaktan tam anlayamadım nerden yapılacağını cesaret edemedim o yüzden , internette baktım karnı Kocaman olmuş ama karnının yanından 3 saniyede yapıp kalkıyor kadın hayret dedim . Sanırım kalınlaşıyor ya da hassasiyetten oluyordur diye düşünüyorum.

Cnm koldan yapınca morarma olmuyor mu ben tek sefer yaptım hemen morardı o yüzden göbek çevresinden yapıyorum ben

Cnm koldan yapınca morarma olmuyor mu ben tek sefer yaptım hemen morardı o yüzden göbek çevresinden yapıyorum ben

Canım eşim yapıyor ve kendisi iğneden aşırı korkardı ilk günler morarttı elleri titredi falan şimdi öğrendi korkusunu da yendiğinden ailesi falan olunca yanımızda şımarıyor biraz bakın Nasıl yapıyorum ediyorum tarzında o zaman illa ya kanattı ya morardı diğer Zaman'lar morarmıyor , karnımdan yapmak beni korkutuyor zaten aşırı kıllandı açıp bakmak bile istemiyorum aslında Bi de deriyi sıkıştıramıyorum rahat , kol daha kolay geliyor . Ama yapmadan önce alkol ile temizliyorum mutlaka ne olur olmaz diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…