2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Korkma canım burda çoğu arkadaş aynı sebepten korktu ama bişey çıkmadı. Artık azalıyor bulantılar. Benimde epey azaldı sabah kalktığımda oluyor biraz o da normal. Ben hiç su içmiyorum suyu ihmal etmemem lazım en önemlisi o gerçekten.

Ben de lierac ve bio oil almayi düşünüyorum alacağım hatta.ikisinden de cok memnun kalanlar var.biz onlemimizi alalim da catlarsak da catlariz ne yapalım.lieractan kac kutu almak lazim acaba.nette 3lü 4lü ve 5li paketleri var.

Kilo aldınmı şuanda sanmıyorum catlama kaşıntısı olduğunu zaten gerginliginde anlaraın vücut çok geriliyo muhtemelen o kaşıntı bu değildir

Hakkını vererek sürersen ayda bir bitiyo canım ben bikal kutuyla bitirmiştim hamileligimi ama onu akşamları suruyosam sabahlarıda doğal yağlar suruyodum

Kilo aldınmı şuanda sanmıyorum catlama kaşıntısı olduğunu zaten gerginliginde anlaraın vücut çok geriliyo muhtemelen o kaşıntı bu değildir

bişey yemiyorum pek ama tartıda +1.5 kg gösteriyor :) anlamadım neden öyle oldu. Bende sanmıyorum çatlama olduğunu daha çok erken çünkü dimi

kızlar benim kalçamda ve bacaklarımda çatlaklar var o yüzden krem ve yağ karışımı kullanıcam.instagramdan baxı anneleri takip ediyorum bütün vücut için yağ karışımı kullanıyolar bende öyle yapıcam sonuçta bütün vücut kilo alıyo karnım içinde ekstra krem kullanmak istiyorum.birde bazen çatladığı hiç belli olmuyo ablamın karnına bakıyoduk hiç çatlak yoktu doğumdan bi çıktı karnında kocaman kocaman çatlaklar çok şaşırmıştık

Bende evde bio oil var almışım bi ara ama hiç hatırlamıyorum.Önce onu kullanayım o zaman bitsin sonra bitkisel yağlara vs geçerim

arkadaşlar doktorunuz düzenli olarak çağırmıyormu siz neden ne zaman gitsem diye düşünüyorsunuz ki.
beni 15 günde bir düşük tehlikem olduğu için çağırdı. haftaya ctesi randevum var 11. haftaya denk geliyor.
ondan 2 hafta sonra da bir daha randevu verdi ikili test yapıcaz dedi yani 13. haftaya denk geliyor.
ama bu belki başka haftalarda da olabilir bilemezyiz ki.

bişey yemiyorum pek ama tartıda +1.5 kg gösteriyor :) anlamadım neden öyle oldu. Bende sanmıyorum çatlama olduğunu daha çok erken çünkü dimi
Yokyok cok erken ondan değildir bence 4. Ayda falan başlar kilo almana bağlı hatta 6. Ayda falan..oylenhemen catlamıyo zaten

canım erken diyip geçme bi anda bakmışsın çıtır çıtır olmuş her yanın. Ben LR ürünlerini kullanmak istiyorum. Şimdi onları araştırıyordum. Yinede şimdi evde normal body losyonlarım var bacaklarıma, kalçama falan kullanayımda bitsin bari.

Bu arada trendyol da şuan lierac çatlak önlemeye yardımcı krem 62,99Tl 100ml miş

Son düzenleme:
Benimki hamilelik reflüsü cnm.
Keşke sadece yanma olsa. Dr um zararlı olsa vermez. Güveniyorum Dr uma içim rahat. İç hastalıkları Dr u bir bayana da sordum güvenilir bir ilaç hamileler kullanabilir dedi. Reflü işkence gibi.

Can'ım bu yağ karışımını nerden öğrenmiştin? İlla hepsi olmalı mı?

Kızlar son 3 gündür sürekli mide bulantısı halindeyım. Gün içinde sık sık mide bulunma refleksi yapıyorum utanıp elimle kapatıyorum ağzımı. okulda çekiniyorum insanlardan . Evde geliyorum hep kusma birsey de yiyemiyorum . 8+2 oldum acaba bu haftalarin özelliği mi bu

Can'ım bu yağ karışımını nerden öğrenmiştin? İlla hepsi olmalı mı?

Bir arkadaşım önermişti canım. Olsa iyi olur ama şart değil herhalde. bi tanesi de badem yağı,susam yağı kayısı yağı ve kakao yağı kullanmıştı onda da çatlak yok. bunları bulmak daha basit :) çok memnundu , leke falan yapmadı öyle güneşe de çıktım dedi yaz hamilesiydi o.

Kızlar ben duştan sonra bebe yağı kullanıyordum. Ama içinde petrol olduğundan ve 12 hafta doladığından bırakmaya karar verdim. 12. haftaya kadar bol su içeceğim kimyasal kullanmayacağım. Mustela çatlak öncesi yağını ve sebamedin bebe yağını aldım. Onları kullanacağım. Sonrada belki de bitkisel yağlardan karışım yapabilirim.

8 9 10 sanırım bulantinin en yoğun haftaları. 10. haftadayım Dr artık bitecek dedi bana. 13 te 14 te bulantıları kusmaları hala devam eden arkadaşlar var Mart annelerinde. Ben de çok korkuyorum uzun sürecek diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…