2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
0

supersin . insallah cok iyi gelir canim

0

supersin . insallah cok iyi gelir canim

Düzenli kullanımda işe yarayacağını düşünüyorum canım. Nemli tutmak çok önemli. Annen çatlamadıysa çatlamazsın diyorlar, benim annemde hiç çatlak olmamış. Ama annende yoksa sende de olmaz lafına inanmıyorum tam tersi örnekleri de gördüm :) cilt tipiyle ve deriyle alakalı birazda. Deri çatlamaya yatkınsa kullandığın şeylerle ancak azaltabilirsin. İnşAllah çatlaksız tamamlarız :)

haklısın canım bende öyle düşünüyorum ama işte utangaçlığımın önüne geçemiyorum.benide 1 ay sonra çağırdı 25ine denk geliyo bakalım ne zaman müsait olursam o zaman gidicem.2buçuk aylık oluyo 1-2 hafta sonra tekrar çağırcak

günaydın kızlar :) bugün aile hekimime gittim kan testleri için.sadece 1 tane bulaşıcı hastalık testi var onu yapamıycaz artık kadın doğumcuda yaptırırsın dedi.gebelik bildirimi yaptım.tansiyonum 13 8 çıktı açmısın niye böyle çıktı diye sordu ebe.normalde tansiyonum düşüktü benim 10 5 falan çıkardı niye böyle çıkıyo gebelikten sonra anlamadım bende.rahatsızlığın var mı diye sorunca hepatit b aklıma geldi.evlenirken hepatit b çıktı bende çok az olduğu için aşıya gerek yok demişlerdi.ebe doktoruna mutlaka söyle hamile kalmadan önce aşı olman gerekiyodu dedi gebelik esnasında da vuruluyo olabilir dedi.bilgisi olan var mı

Valla bende inanmıyorum anne çatlamadıysa sende çatlamazsın lafına. Benim çatlama potansiyelim çok yüksek o yüzden elimden gelen önlemi almaya çalışıyorum şimdiden.

Valla bende inanmıyorum anne çatlamadıysa sende çatlamazsın lafına. Benim çatlama potansiyelim çok yüksek o yüzden elimden gelen önlemi almaya çalışıyorum şimdiden.

Tabi şimdiden başlamak lazım bende haftasonu yağları alayım ordan başlayayım. 12. haftadan sonrada lierac alırım diye düşündüm. Yağlıysa cildin çatlama ihtimalin daha az diyorlar kuruysa daha fazla.

Bi ornegide benim canım annem 4doğum sıfır catlak ablamda 2 doğum yok denecek kdr az ama bende biraz oldu iç bacaklarımda ve gobegimin altında fazlada kilo almadım ama vücut tipim babama benziyor ..oyuzden catlamaya megilli

İşte o yüzden garantisi yok aslında bende annem çatlamadı diye ona güvenmiyorum çatlayabilirim:) elimiden geleni yapalım devamlı nemli tutalım da çatlayacağı varsa zaten çatlayacak belki minimuma indiririz

Tabi şimdiden başlamak lazım bende haftasonu yağları alayım ordan başlayayım. 12. haftadan sonrada lierac alırım diye düşündüm. Yağlıysa cildin çatlama ihtimalin daha az diyorlar kuruysa daha fazla.
Evet kuru ciltler daha çabuk çatlıyor ve benim cildim kuru maalesef :)

Benim arkadaşım ayaklarına kadar sürüyordu sonuç sıfır çatlak
Benim de sonum öyle sanırım. boyundan topuğuma kadar kremlenicem :))

Günaydın canım tansiyon duşuklugu şuan bende de var ve kalbim çok hızlı atıyo ama gebelik dışında bişeyim yoktu..ilk aylara vucudumun alışmasına bağlıyorum ben..aşılarla ilgili bi bilgim yok maalesef

İşte o yüzden garantisi yok aslında bende annem çatlamadı diye ona güvenmiyorum çatlayabilirim:) elimiden geleni yapalım devamlı nemli tutalım da çatlayacağı varsa zaten çatlayacak belki minimuma indiririz
Aynen öyle canım en azından catlıcaksa az catlasın bide catlamadan önce o bölge çok kaşınıyo deli gibi ozaman anlıyosun catlıcagını hemen lieraca dayanmak lazm o bolgeye

Gunaydin hanimlar
Ya 2 gundur bulanti azaldi tedirgin oldum yahu...randevumda bayram sonrasi...
Catlak icin bebe yagi kullanan arkadaslarim kullanmayin benim tavsiyem petrol turevinden uretiliyormus o.bebeginize de surmeyin dogal yaglar kullanin ya da krem sürün.Zaten catlak vucut yapisiyla alakali ne yaparsaniz yapin catlamaya müsait olan catliyor ben bi gram bisi surmedim catlamadim mesela.ufak bi kismini önlüyor kasintiyi aliyor kremler.en oñemlisi bol su içmeniz

Evet kuru ciltler daha çabuk çatlıyor ve benim cildim kuru maalesef :)

Benim de sonum öyle sanırım. boyundan topuğuma kadar kremlenicem :))

Benim karma cildim. bacaklarım kuru ama o yüzden ekstra nemlendirmem lazım.Üst iç bacaklarımda azcık çatlak var kg alıp vermekten bu demek oluyorki potansiyelim var bende ayaklarıma kadar süreceğim o sadece bitkisel yağ kullandı ama ben takviye olarak lierac düşünüyorum.

Aynen öyle canım en azından catlıcaksa az catlasın bide catlamadan önce o bölge çok kaşınıyo deli gibi ozaman anlıyosun catlıcagını hemen lieraca dayanmak lazm o bolgeye

benim karnım kaşınıyor şimdiden ama o kaşıntı bu kaşıntı değildir dimi daha minik çünkü bende kaşıyorum çünkü. Annem karın gerildiği zaman kaşınır sakın kaşıma demişti. Çok kaşınırsa kıyafet üstünden hafif hafif kaşı demişti ama bu kaşıntı o değil bence.

Bence de hem yağ hem de krem kullanılmalı daha etkili olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…