2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Yok canım çok şükür gayet iyiyim. Miniğin kesesi büyümüş onu öğrendim dün. İnşallah tez zamanda kalp atışlarını da duyarım
Oh maşallah size darısı bize olsun inş haftaya salı randevu aldım bende tatildeyim die gidemedim bu hafta inş hayırlı haberler alırız

Kızlar benim bulantılar tavan yaptı , artık tek lokma yiyemiyorum , yarın 10. haftama giriyorum , ama bu gidişle giremicem açlıktan ölücem

teşekkür ederim canım
Merhaba hosgeldin tekrar cnm belirtiler hergün aynı olmaz zaten için rahat olsun bazen göğsün ağrir bazen kasiklarin bazen belin bazen mide bulantın olur bazen de hiç bişey olmaz vücut da alışiyor artık bebise ona göre düzene giriyor. Mesela benim çok cok sukur hiç bir belirtim yok kalp atışını duymasam hamile değilim derim yani :)) rahat ol bebisi de rahatlat:)

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.dün ki beta hcg değerim 786 idi.son adet tarihim 22 temmuz.9 eylülde ilk randevum var bakalım hayırlısıyla kalp sesini duymak nasip olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…